Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Posodobitev pregledovalnika slik sistema Windows

Posodobitev pregledovalnika slik sistema Windows

Komaj ponovno obnovil pomotoma izbrisane slike na sd card, sedaj pa mi, ko poskušam odpreti sliko izpiše: Pregledovalnik sistema Windows ne more odpreti te slike, ker ne podpira te oblike zapisa datoteke, ali pa nimate najnovejšieh posodobitev za pregledovalnik slik sistema Windows. Kako naprej ali kdo pozna postopek posodobitev pregledovalnika? Najlepša hvala.

To pomeni, da izbrisane slike niso bile pravilno obnovljene in zapis ne ustreza, da bi jih pregledovalnik odpiral.Torej ali te slike obnoviš z drugim programom ali pa jih odpri s tistim , ki to podpira. Zdaj ne vem koliko tega imaš, če jih je veliko in če jih nek program odpre ne pride verjetno v poštev, da bi shranjevala vsako posebej. Najbrž pa tudi nimaš kakega boljšega programa za urejanje slik, kjer bi lahko izvedla funkcijo batch proces ali script, da ti vse slike ponovno shrani v jpg obliki.

Preden narediš še več škode, bi bilo dobro, da se obrneš na nekoga , ki se spozna in ti zadevo reši.

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Lahko se pa registriraš,mi pišeš na zs in ti bomdal mejl,da pošlješ kako od teh slik, da ti povem zakaj gre in kako bi se dalo rešit. Tako na pamet govorit je težko, sem pa prepričan da s pregledovalnikom ni nič narobe.

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................


Najlepše se ti zahvaljujem za nasvete. Kaj praviš, če bi poskusil obnoviti še z programom REVO? Meniš da bi potem pregledovalnik odprl slike? Lep dan ti želim.

Ja, probaj. Sam imam wGXe Data Recovery Professional in sem brez težav, že marsikomu obnovil fotografije, ki jih je izbrisal.

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Probal recuvo in ne potegne.Kako naložiš ta tvoj program?

New Report

Close