Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek lepotne operacije in zavidanje ljudi

lepotne operacije in zavidanje ljudi

Zakaj imajo eni tako proti lepotnim operacijam, če kdo v družbi kakšnemu pove, da bi šel na kakšno operacijo nosu ali kaj podobnega
Kakšen bi se ti začel kar posmehovati ali kaj takega.
Pa zakaj je to pomembno pa tko.
To se prov vidi, da eni foušije ne morejo skrit, pri nas, če se govori okoli tega so ti že kar vsi fouš dobesedno.
No čeprav tisti, ko to reče nima po večini nubene napake na face.
ampak ne vem zakaj ti pol zavidajo, ker se prov vidi, ne mora skrit.

Eni se nič ne posmehujemo in nam je popolnoma vseeno.
Bi bilo pa prav, da se za poseg odločajo izključno tisti, ki so v to toliko prepričani, da jih mnenje nekih neznancev ne moti.

Namesto na lepotno operacijo si raje plačaj tečaj slovenščine in kreativnega pisanja, ker tole ni ne slovensko, ne smiselno. Nekaj o lepotnih operacijah menda, drugega ne razumem.

nova
Uredništvo priporoča

Prmejduš,da lahko zavidate vi nam,ki ne rabimo na take posege.Kdo ti bo zavidal grdoto ker moraš it na operacijo,da te polepšajo .haja

Avtorica,poglej si mišo kakšna je.Tega pa res ne bi imela.Ne zavidam ji nič

saj nisem rekla da hočem botox pa ne vem kaj še vse zraven, ampak minimalno in nisem grda.
saj lepotne operacije ne pomeni nujno da si zdje pa ne vem kako grd

eh nimate pojma, kaj mislim.
eni nočejo vidit da so lepi še bolj…. ane

Jaz sem brez ene napake in nikoli ne bi zavidal nekomu,ki mora pod nož.Tisti,ki to zavida je blesav.Še ko je treba na nujno operacijo se moram prisilit kaj šele lepotno ki je ne potrebujem.Če vas narava ni obdarila z lepoto,to ni zavidanja vredno.

Ti zgoraj bi šla na lepotno, ker bi ugajala drugim?
Hkrati te skrbi, kako na to odločitev gledamo drugi?
Po operaciji te bo skrbelo, kaj si mislijo tisti, ki bi za to vedeli…

Se ti ne zdi, da imaš problem popolnoma drugje?

Jaz pa sem prepričana, da ti v službi ne zavidajo in da ti niso fouš kot si se izrazila. Kot prvo operacijo nikomur ne zavidam, pa naj si bodi nujna ali lepotna. Ti si njihovo “nerazumevanje” po mojem narobe razlagaš. Ko si jim povedala, da želiš iti na operacijo in si popraviti npr. nos so se morda nasmehnili in bili tiho ker se jim je to zdelo trapasto ker je tvoj nosek prav simpatičen in je lep tak kot je, ampak so pa vedeli če ti karkoli rečejo da ti ne bo prav in so raši modro tiho kar ne pomeni, da ti zavidajo.

Menim pa, da ti tudi če greš na operacijo ne boš nikoli srečna oziroma zadovoljna sama s seboj ker ti mnenje tudjih ljudi očitno preveč pomeni.

Mislim, da ljudje ne zavidamo ljudjem, ki gredo na lepotne operacije zaradi zdravstvenih težav ali zaradi prirojenih estetskih napak. Res pa je, da dobimo pomisleke o samozavesti osebe, ki v lepotnih operacijah pretirava in ta osebe je potem prepričana, da ji zavidamo. Kar ne drži.

Povečini sploh ne gre za faušijo…bolj za zgražanje nad tem, da se nekatere ženske iz lepotic spremenijo v pošasti.
Poravnat krivi nos seveda ne spada zraven, ker je to nekaj čisto drugega v primerjavi z ustnicami napihnjenimi, da jih niti odpret ne more in totalno zamrznjeno obrazno mimiko…ko se smeji ali joče je mimika popolnoma ista.

Tako da ja…težko je takim revicam biti fauš.
Korektura nosa…bravo.

Sem samska … Če bi mi zdaj neki lepotni kirurg rekel, da mi popravi tri stvari na telesu brezplačno, bi se mogoče odločila za liposukcijo trebuha, ni veliko špeha, je pa trdovraten, ampak pod pogojem, da ni predolgo okrevanje (ker bi bilo izsesano le malo maščobe). Ničesar drugega ne bi spremenila, pa nisem lepotica, ampak tudi grda nisem.
Če sem že komu fovš, sem oni grduši danes pred mano v trgovini, ki ima moža, jaz sem pa sama. On ima njo rad z vsemi njenimi napakami in 20 kg viška, mene pa brez večjih napak in z normalno težo noben noče.

zavidam vsem tistim, ki so se rodili taki, sebi grdi oziroma nezadovoljni s sabo do te mere, da morjo it na estetske operacije se popravljat. Joj kako jim zavidam!

mislim, da ljudje zavidajo predvsem pogum za odločitev za poseg, ki ni zdravstveno indiciran. Za anestezijo, brušenje nosnega pretina, lomljenje kosti, praskanje po podkožju, rezanje kože, mišičnega tkiva,…vse to je povezano s kar nekaj tveganja. Mene je bilo orenk strah že pred operacijo modrostnega zoba, pol glave sem imela kot lubenico, 3 dni na analgetikih. Če ni ravno huda nuja, res izrazita estetska hiba, ki ti mori dušo, se ljudje načeloma neradi odločamo za vso kalvarijo, ki spremlja operacije. Bi bili pa vsi radi lepši, zato je nekaj zavidanja prisotnega, če se nekdo odloči za estetski operativen poseg, vse pretrpi in ima še srečo, da ga dober kirurg dobi v roke in lepo naredi. Jaz bi tudi, če bi vila s čarobno palčko zamahnila. Operacija, anestezija,kri, vonj po bolnišnici, bolečine, pa še negotov izid,…to je za večino ljudi preveč. Ostane pa foušija do tistih, ki so to zmogli in vklop obrambnih mehanizmov, kot je kompenzacija ipd, kao jaz sem duhovno nad tem, to je pod mojim nivojem, iskanje spak in primerov pretiravanja (a la M. M., M. J), veliko uspešnih izidov pa itak ne vidimo, ker so tako dobri.

Za kakšno potovanje sem že komu bila rahlo fouš, priznam. Da bi bila pa zavistna komurkoli lepotne operacije, mi pa do tega trenutka še ni prišlo na misel. Narava me je obdarila s pravilnimi potezami, dojkami, ki še vedno kradejo poglede in postavo, ki se hitro odziva na športanje in zmerno prehrano. Hvaležna sem za to. Edino, kar bi operirala, je odprava dioptrije, a žal nisem kandidat za to.
Podpiram popravila malih napak ali večjih nepravilnosti, ženske, ki si filajo ustnice, ličnice in riti, se mi zdijo pa patetične in niti ena se mi po posegu še ni zdela lepa. Meni so všeč naravno čedne in negovane ženske, ki se kasneje znajo dostojanstveno postarati. Milijone jih je po svetu, pa bom izpostavila filmsko igralko, ker jo pač vsi poznamo. Helen Mirren.


pojdi, popravi si možgane!

New Report

Close