Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ukrepam prav do očeta, ki mi je uničil vso najstniško obdobje?

Ukrepam prav do očeta, ki mi je uničil vso najstniško obdobje?

Torej, ne bom razpravljal in na dolgo opisoval, kako mi je uničeval življenje, da mi je porušil vse cilje, me finančno onemogočal. Star sem nekaj nad dvajset, končno sem uspel priti malo k sebi, začenjam se finančno osamosvajati, tudi fizično sem dobro zgrajen, da se oče ne more več spravljati nad mano in ker še nekje leto in pol do dve leti ne bom mogel na svoje sem nabavil gradbeni material in bova čez vikend pregradila hišo na pol, tako da bova imela vsak svoj vhod in vsaj svoj del hiše, da ne bova več v stiku. Dal sem ga na popolni ignor, ker mu ne dovolim več, da bi mi uničeval življenje še naprej. Ravnam prav oz kako bi vi ravnali, če bi bili v moji koži?

Si lastnik hiše?

ne bi. odseli se čim prej ali dolgoročno imej to za prioriteto, bližina strupenih ljudi te bo izčrpavala vsak dan, dan za dnem, vsakič ko boš šel iz službe, boš pomislil: je doma, ga bom srečal … nikar ne ostani doma, ni vredno tvojega zdravja. mogoče srečaš punco, pa bo lažje it na svoje, obdrži službo, varčuj.

vse dobro ti želim!

Bi se odselila, pa ceprav v najem.

Če ga že daješ na ignor in je tako grozen, mu ne uničuj hiše in se spokaj, kamor veš in znaš.

Odseli se.

V faking prikolico se odselim, ne samo v najem…

če te je finančno uničil, pol pa ti je pol hiše dal, kako gre to skup????

nehvaležnež

On je lastnik hiše, je pa ena taka zanimiva birokratska štorija okoli te hiše, da je ne more prodati, je pa on star že če 60 tako, da v bistvu, če bi jo lahko prodal, bi jo že zdavnaj, pa je ne more, še najmanj 8 let, tako…

Če bi bila jaz na njegovem mestu, te sama ven vržem.

Pravilno!
Čestitke za delavnost in pridnost!
Dokler ne moreš drugam , pa le pregradi hišo.
Fotr se naj pa malo zamisli nad sabo.Ja koliko hudiča je pa star, da je imel tako predpotopno vzgojo iz leta dva pa tri?
Sicer pa , zdaj te bom potolažila : prav gotovo si tudi zaradi njega postal tako priden fant, ne pa en pomehkužen deževnik!

Če le imaš možnost, se odseli! Čimdlje tem bolje!

S kom boš delal, uporabljaš namreč dvojino. Pa menda ne z očetom?

In potem si se kar odločil, da je pol hiše tvoje?
Če nisi solastnik, se odseli v najem, ne moreš brez soglasja lastnika izvajati gradbenih del v hiši…..

Jaz bi vrgla ven fotra!
Ker ga je spravil na svet in mu ni omogočil normalnega otroštva in mladosti!
Kajti otroštvo je izredno pomemben čas v življenju.Izredno.In odnos staršev do otroka.

On je lastnik hiše, je pa ena taka zanimiva birokratska štorija okoli te hiše, da je ne more prodati, je pa on star že če 60 tako, da v bistvu, če bi jo lahko prodal, bi jo že zdavnaj, pa je ne more, še najmanj 8 let, tako…[/quote]

In kaj ti potem delaš v hiši človeka, ki te je uničil?

Aja? Iz lastne bajte. In glede na to, koliko je mulc star, je najbrž res do sedaj ogromno prispeval k čemerkoli, ja.

Vsekakor se probaj odseliti! To, da je tvoj oče, ne opraviči njegovih dejanj. In če je bil res tako grozen, se odcepi od njega. Ne se maščevat, ker ti bo, čez čas žal. Pojdi po svoji poti in ga pusti pri miru.

Jaz bi vrgla ven fotra!
Ker ga je spravil na svet in mu ni omogočil normalnega otroštva in mladosti!
Kajti otroštvo je izredno pomemben čas v življenju.Izredno.In odnos staršev do otroka.[/quote]

Pri 20+ je čas, da preboliš slabo otroštvo!
Gledati je treba naprej, kaj boš, kako boš, ne pa da se zakoplješ v preteklost in pestvaš svoje ubogo najstništvo!

Odselila bi se. Sigurno.

Naj bo še tako hudo v življenju …

ko bo oče umrl boš videl kaj je bolečina … pobotaj se z njim, ko je še živ, da ti po njegovi smrti ne bo žal, drugače se odseli, ker bosta trpela oba …

Po tuji lastnini nimaš kaj praskat. Napokaj kar je tvojega in vozi na svoje! Če je fotr res tako grozen, bi vsak normalen človek gledal, da mu gre čimprej izpod nog. Jaz sem šla od groznih staršev pri ne polnih 17ih v podnajem v kletno sobo, ki sem si jo delila z mrčesom in kako miško. Delala kot nora vsak prosti trenutek, da sem se preživela in končala srednjo šolo, pa še s socialno sem se bongala, ker so me hoteli vtaknit v nek dom. Da bi prst položila na fotrovo in mtkino lastnino, mi nikoli na kraj pameti ni padlo, tudi dediščine nočem po njima, nobene! Poglavje “otroštvo” je končano in “ignore” pomeni, da od tistih ljudi nočem nič slabega – dobrega pa tudi ne! Sem sama svoja! Odšla sem z dvojimi kavbojkami, parimi gatami in jakno, pa 2 mikici sem imela. To je bilo moje – to sem odnesla. Vse drugo je bilo pa njuno in je še danes.

On je lastnik hiše, je pa ena taka zanimiva birokratska štorija okoli te hiše, da je ne more prodati, je pa on star že če 60 tako, da v bistvu, če bi jo lahko prodal, bi jo že zdavnaj, pa je ne more, še najmanj 8 let, tako…[/quote]

In kaj ti potem delaš v hiši človeka, ki te je uničil?[/quote]

Če mi je že uničil življenje do 20 leta, mu ne bom dovolil, da mi še vzame streho nad glavo in me spet onemogoči, pri cilju, ki sem mu vse bližje.

Če te prav razumem, želiš biti še cca. 2 leti v očetovi hiši, potem se osamosvojiš. Verjetno si nekje nekaj gradiš.
Lahko tako narediš, če si dovolj močen in te ne bo spravljal v živce. Če ti uničuje življenje že pogled nanj, pa razmisli, ali ni bolje da greš že sedaj stran. Je pa res da ti najem vzame 400 EUR, ki pa bi jih raje vložil v svojo imovino. Tukaj te čist razumem.
Tisti ki pišete, da naj ga fort ven vrže (tu mislim predvsem tebe YO pa ostale tudi) , pa vedite, da niso vsi starši dobri, da eni starši otrokom naredijo veliko hudega. Jaz fanta razumem, tudi jaz nisem imela idealnih razmer.

Vsem, ki ga podite od bajte, kaj če je njegova polovica, po mami? A?

Najlažje je reči, naj gre na svoje. Nesramne mone!!!

New Report

Close