Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Migranti železniško postajo spremenili v “postajo strahu

Migranti železniško postajo spremenili v “postajo strahu

Železniška postaja v Linzu je postala zbirališče za migrante, ki jih je Nemčija zavrnila, saj prihajajo iz tako imenovanih „varnih“ držav. Če ne bodo zaprosili za azil v Avstriji ali skušali s silo priti v Nemčijo, bo te mlade moške morala sprejeti nazaj Slovenija. Gre za migrante, ki so izredno nasilni, ki so si izbrali postajo zato, ker je tam brezplačen dostop do interneta, ker lahko kupijo pijačo in so v ogrevanih prostorih. Vendar jim to ni dovolj: napijejo se, spolno nadlegujejo ženske, padajo po tleh in bruhajo, v bližnjih grmih opravljajo malo in veliko potrebo.

„Kaj je to? To je grozno. Obupno. Rekla bi, da je to sramotno. Oni so plenilci, oni so pijani, povsod jih je dosti,“ je britanskim novinarjem povedala ženska, ki je želele ostati neimenovana. Dodala je, da je spodoben človek, da ni nacistka in ne sovraži ljudi. „Toda oni nimajo pravice, da se tako obnašajo v mojem mestu. Ali kjerkoli. Kako si sploh drznejo narediti mojo železniško postajo za kraj strahu,“ še še povedala.

Oče 16-letne deklice je napisal ogorčeno pismo lokalnemuolitiku Josefu Puehringerju. „Moja hči je stara 16 let in je prestrašena, ko gre v večernih urah skozi železniško postajo,“ je zapisal. Po tem pismu po postaji krožijo policijske patrulje, razmere so postale malo znosnejše. Vendar ne za 16-letno Joanno. „Da bi prišla sem ponoči. Vi se šalite,“ je povedala novinarjem in dodala: „Smo preveč prebrali in videli preveč na televiziji. Slišali smo, kako priseljenci posiljujejo ženske. Nočem, da se to zgodi tudi meni.“

Tako je povsod v Evropi in tako bo tudi v Sloveniji, in to tam, kjer bodo naselili migrante, ki se lahko povsem prosto gibljejo po državi. In počno, kar se jim zljubi.

Aja še vir od kjer se prekopirala: http://www.reporter.si/svet/migranti-{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}C5{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}BEelezni{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}C5{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}A1ko-postajo-spremenili-v-postajo-strahu/59272

Sem pozabila sem že malo stara in sklerozna.

Če so jih v Nemčiji zavrnili, zakaj bi jih v Avstriji ali pri nas sprejeli?

nova
Uredništvo priporoča

Ne razumem, zakaj tistih, katere zavrnejo, ne odpeljejo tja od koder so prišli. Tako pa še naprej ostajajo v državi, ki jih je zavrnila (a ni absurd?) in počno kriminal. Kaj mislijo, da bodo ti ljudje kar sami šli nazaj od koder so prišli?

Vprašaj Cerarja.

Dokler nimamo zagotovila Hrvaške, da jih bodo takoj vzeli, jih nimamo kaj sprejemat.
Sicer pa nazaj z njimi v Maroko, Alžirijo, Tunizijo, Nigerijo, ker gre za ekonomske migrante in nimajo veze z vojno in begunci.


Stvar trga in povpraševanja. Pri nas dobiš robo za vzhod, po cenah zahoda. Kot Nutela. Oboje je zdravju škodljivo…


To je samo tvoj izgovor. Nisi sklerozna, ampak si po logiki humanitarcev in strpnežev, le sama polna nestrpnosti in paničarka. 🙂
Narod pa si je sam kriv, če so begunci nasilni, ker jih niso sprejeli in tako niso omogočili njihove asimilacije.

Zakaj jih Hrvati ne bi sprejeli? Potem naj jih ne bi niti mi od Avstrijcev? So Hrvati kakšna uber nacija, da delajo po svoje ?!!


To je samo tvoj izgovor. Nisi sklerozna, ampak si po logiki humanitarcev in strpnežev, le sama polna nestrpnosti in paničarka. 🙂
Narod pa si je sam kriv, če so begunci nasilni, ker jih niso sprejeli in tako niso omogočili njihove asimilacije.[/quote]

Narod v svoji državi se naj prilagaja tujcem?


To je samo tvoj izgovor. Nisi sklerozna, ampak si po logiki humanitarcev in strpnežev, le sama polna nestrpnosti in paničarka. 🙂
Narod pa si je sam kriv, če so begunci nasilni, ker jih niso sprejeli in tako niso omogočili njihove asimilacije.[/quote]

Narod v svoji državi se naj prilagaja tujcem?[/quote]
Humanitarci in ostali altruisti pravijo, da so nasilni migranti ogledalo ljudi, ki jih ne sprejmejo.
Brez nabijanja kolektivne krivde, bi humanitarci izumrli.

Videti se da to vedno bolj.
Da je to ačetek konca vladavine Cerarja in začetek teka na oblast domobranskega potomca Ivana. Tako se tlakuje pot na oblastni stol, kot to dela sedaj on. Izkoristiš vsako možno situacijo v državi, da širiš veliko dozo strahu med prebivalce in jih prepričuješ, da si ti drugačen, BOLJŠI, POŠTEN itn – in ovce ti sledijo, te povzdignejo na oblast. Že tretjič. Tokrat bo zadnjič a pokazal bo vso brutaliteto in sadizem, ki so se nabrali v njem v zadnjih 30 letih + ko je še bil goreč komunist. Vsa brutaliteta in sadizem bo dobila enačaj za med in mleko.

Zakaj jih Hrvati ne bi sprejeli? Potem naj jih ne bi niti mi od Avstrijcev? So Hrvati kakšna uber nacija, da delajo po svoje ?!![/quote]

Oni se imajo za nekaj posebnega ;). Od zmeraj. Tudi ta njihova ‘ reakcija’ na arbitražo, lani spuščanje migrantov čez zeleno mejo, brez napovedi itd.itd. Z njimi se ne da nič zmenit, eno govorijo,drugo delajo, kaj šele mislijo?? )

Še vir iz Avstrije:
http://www.nachrichten.at/oberoesterreich/linz/ticker-linz/Linz-Marokkanische-Fluechtlinge-randalierten-am-Bahnhof;art1099,2089436

http://www.nachrichten.at/oberoesterreich/Linzer-Bahnhof-bleibt-Problemzone;art4,2111595

Jih je sama hvaležnost, dobrota, strpnost, pripravljenost na integracijo in delo…

Zakaj jih Hrvati ne bi sprejeli? Potem naj jih ne bi niti mi od Avstrijcev? So Hrvati kakšna uber nacija, da delajo po svoje ?!![/quote]

Oni se imajo za nekaj posebnega ;). Od zmeraj. Tudi ta njihova ‘ reakcija’ na arbitražo, lani spuščanje migrantov čez zeleno mejo, brez napovedi itd.itd. Z njimi se ne da nič zmenit, eno govorijo,drugo delajo, kaj šele mislijo?? )[/quote]

Lahko pričakujemo, da bo migrantov (vrnjenih) pri nas vse več.((

Ker lahko kupijo pijačo in so v ogrevanih prostorih. Vendar jim to ni dovolj: napijejo se, spolno nadlegujejo ženske, padajo po tleh in bruhajo, v bližnjih grmih opravljajo malo in veliko potrebo.

Pojdi v kakšno slovensko diskoteko ali pa na parkirišče pred njo, razlika je le ta, da so tam slovenskega naroda sinovi

V nedeljo je v Ljubljani shod, Ljubljana ljubi begunce. Saj greste kajne.

Boste pa organizirali novo, še obsežnejšo, še mogočnejšo vstajo. Pripravite zaloge granitnih kock, lutk, bakel, mask, jopičev s kapucami, hladnega in vročega orožja… pa organizirajte se v celice, trojke in kar je še ostalih subverzivnih terorističnih oblik. Žegen boste itak dobili oziroma ga že imate.

Glejte tudi jaz nisem ljubitelj beguncev ampak naj vam povem dragi moji, tako se je začelo tudi pri Hitlerju. ljudje so bili nestrpni, iz medijev so slišali to in ono o židih, kakšni so vse bi imeli, vse bi vzeli, vse bi zasužnjili, oni bi bili največja vera/rasa itd… Dajte ne bit takšni kot tisti pred nami. Ne rabite jih vzeti domov, ampak ne širite nestrpnosti, ker čez 200 let bomo izgledali točno tako nagravžno kot sedaj izgledajo nacisti.

Podpis. pa tako neverjetno se nam zdi, ko rpeberemo vsa dejstva fašizma, nacizma, kako so se počasi širila, pa se nam zdi nemogoče, kako ljudje niso tega sprevideli, … zdaj se nam pa isto dogaja … zaslepljenost …

Podpis. pa tako neverjetno se nam zdi, ko rpeberemo vsa dejstva fašizma, nacizma, kako so se počasi širila, pa se nam zdi nemogoče, kako ljudje niso tega sprevideli, … zdaj se nam pa isto dogaja … zaslepljenost …[/quote]

Res je. Veliko je resnice v vajinih besedah. Muslimani med Evropejce sirijo svojo zaslepljenost do islama in sovrastvo do Evropejcev, ki so jih vzeli medse, jim nudili streho nad glavo in hrano.

Podpis. pa tako neverjetno se nam zdi, ko rpeberemo vsa dejstva fašizma, nacizma, kako so se počasi širila, pa se nam zdi nemogoče, kako ljudje niso tega sprevideli, … zdaj se nam pa isto dogaja … zaslepljenost …[/quote]

Iz zgodovine, ki je potvorjena, se le slabo učimo, dokler ne poiščemo resnice.
Ta pa je, da je nacizem sodeloval s komunizmom, ki pa so ga sproducirali v vatikanu, enako, kot islam.
Se pa ponavljajo, spet.
Z istimi fintami in v enake namene.

Podpis. pa tako neverjetno se nam zdi, ko rpeberemo vsa dejstva fašizma, nacizma, kako so se počasi širila, pa se nam zdi nemogoče, kako ljudje niso tega sprevideli, … zdaj se nam pa isto dogaja … zaslepljenost …[/quote]

vidva, umirita malo konje … pri hitlerju je šlo za splošno zatiranje nekega naroda, v današnji situaciji (od samega začetka) pa smo tarazumni tko povedali, da ne bi bil problem, če bi prihajali otroci (do 14 leta) z ženskami in starimi ter onemoglimi-invalidi … sem prepričana, da nihče ne bi zganjal panike in bi se zadeve veliko hitreje uredile … tako je pa danes problem, ker je ta “narod” skupina večinoma iz moških, odraslih in sposobnih vojaške službe, žensk in otrok je pa ravno za vzorec, da se lahko humanitarci šopirijo … to je danes problem …

Podpis. pa tako neverjetno se nam zdi, ko rpeberemo vsa dejstva fašizma, nacizma, kako so se počasi širila, pa se nam zdi nemogoče, kako ljudje niso tega sprevideli, … zdaj se nam pa isto dogaja … zaslepljenost …[/quote]

Primerjava ni primerna. V predvojno Nemčijo se ni nihče masovno priseljeval. Hitler je pač za težko gospodarsko stanje našel krivca v Židih. Je pa situacija morda primerljiva glede na predvojno stanje po Evropi, ko nihče razen nacistov in fašistov ni bil pripravljen na vojno.Morda se WW2 ne bi razširila do takih razsežnosti, če bi zavezniki odreagirali prej?

O nestrpnosti pa, sama po sebi je neproduktivna, a ne je zamenjevati s potrebo po samoohranitvi. Menda se ja ne bomo kar pustili pregaziti?

Da se razumemo; ne mislit, da je kaj bolje na naši železniški postaji v Ljubljani; ko sem tam postavala deset let nazaj, je bil to življenski prostor različnih narkomanov in čudnih tipov (ne beguncev), skratka različnih tipov, ki so prosili za denar in niso bili videti ravno prijazni.

New Report

Close