Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Samski dom na Kotnikovi

Samski dom na Kotnikovi

Ima kdo naslov samskega doma na Kotnikovi, kjer bodo azilanti? Ne najdem številke, le to piše, da je na Kotnikovi.

Samski dom, Kotnikova 8, 1000 Ljubljana

http://www.policija.si/index.php/component/content/article/35-sporocila-za-javnost/80001-informacije-o-zasedenosti-nastanitvenih-lokacij-za-tujce

Bodo imeli čisto blizu do Cerkve Srca Jezusovega na Taboru, kjer jih bodo lahko spreobrnili in poveroukali.

[img]http://www4.slikomat.com/13/0222/84o-neimen.jpg[/img]

In koliko je številka tega samskega doma?

Samski dom, Kotnikova 8, 1000 Ljubljana

http://www.policija.si/index.php/component/content/article/35-sporocila-za-javnost/80001-informacije-o-zasedenosti-nastanitvenih-lokacij-za-tujce%5B/quote%5D

Groza, tu je še vse skoraj prazno, sedaj so jih morali pa poterati že na Vrhniko, Kotnikovo.
Pa še Meteljkova je blizu, kjer se zbira mladina. Bodo še koga posilili ali zaklali.

8.

groza, da bodo v lj., v urbanem okolju… polek dijaškega doma in vrtcev.. Upam da bodo vsaj družine.. v azilnih domovih po evropi posiljujejo in delajo sranje. Zakaj jih je ta merklca vabla??

Rajši vidijo NAŠE ljudi, ki so obupali- ki so jih uničili – na cesti, pod mostovi…..!! NAŠE ljudi.

Za tujce (kosmate muliće) pa ajde, gremo obnovit samski dom. Jim dat futer….. komu že? Zakaj?
Kaj bi sploh rad pri nas?

UPAM, DA ENEMU KRAVATARJU PRI KORITU NEKDO PREREŽE VRAT!!

Fakulteta za varnostne vede je na Kotnikovi 8. Svašta res

Lepo. 350 metrov stran od glavne avtobusne postaje kjer vsak dan prečka na tisoče dijakov in študentov. 200 metrov stran od zdravstvenega doma. Namestili boste teroriste, posiljevalce in nasilneže v največje mesto v Sloveniji, kjer se nahaja največ vrtcev in največ šol. Mesto z največ prebivalci.

Pol se bote pa čez pol let spraševali kako hudiča je turizem v LJ padel. Ja kako ne bedaki če ste migrante naselili v prestolnico. Nemci so vse države, kjer se migrantje sprehajajo prosto po Prešernu skenslali iz svoji počitniških destinacij.

Hrvatje pametno nadzorujejo pretok migrantov in ne dovolijo da se ti približajo turističnim mestom Slovenija jih bo pa naselila v najbolj donosno in obiskano turistično destinacijo, Ljubljano.

:-))))))))) To zajebavaš?

Pa naj ti še enkrat napišem: Kotnikova 8

Kje pa mislite, da so ( bili in bodo) v Celju? V čistem centru mesta, v ekonomski šoli, kjer sedaj ne poteka pouk. Menda premalo vpisanih. (baba čula, baba rekla).V bližini so seveda tudi druge šole, tržnica, praktično vse…

Prekleti prasci politični, mislim, da bi bilo povsod treba organizirati proteste in kraji bi morali biti solidarni, ne pa da protestirajo samo tisti, ki jim grozi, da se jim na prag userjejo musliči
Upam, da smo v Kranju uspeli, za dvo milijonsko slovenijo je 3000 samoorganiziranih udeležencev veliko, kot za 80 milijonsko Nemčijo 120.000!

To je samo čez cesto od vrtca 😮

Upam, da niso samo teoretiki, ampak imajo polno garažo orožja.

Upam, da niso samo teoretiki, ampak imajo polno garažo orožja.[/quote]

Neee! Ta perfekt people bodo izobrazili v nulo. Saj so jih dolžni po vseh človekovih pravicah.

Tako so Amerikanosi šolali pilote (auuč, sami so izšolali kamikaze muslamanske) , ki so jim stolkli dvojčka in vse drugo!!
Sami redimo kače na prsih!!

To bo to! Predsednica četrtne skupnosti Center je za migrante v njeni okolici, žepan je za migrante v svojem mestu, prebivalci pa kukr hočmo.
Ko bodo posilili eno miško ( ajde to mi deli) iz enega od dijaških domov, ko bodo ugrabili eno vrtčevsko skupino ( ker jim ne bo všeč hrana, okolje, nastanitve, žepnina…. vstavi po želji), ko bodo nadlegovali stare ljudi iz doma upokojencev 100 m stran in jih okoli prinašali ( ker so kao reveži), ko bodo kradli in svinjali, se pritoževali in protestirali, ker je zraven katoliška cerkev in jim bo zvonila, ko bodo hodili malo drogo dilat v park na Taboru in na Metelkovo, ko bodo malo kradli po bližnjih samopostrežbah, ko bodo imeli prednost v ZD in bodo njihova deca hodila v bližnjo osnovno šolo, ko bodo….. potem pa tisti ta strpni, ki ne živite v bližini. še malo podpirajte cmerarja in njegove. Tako kot en profresor iz varnostne šole zraven tega že 10 let zaprtega samskega doma ( le zakaj ne Vinko, ne kdo drug ta dom ni ponudil samskim policistom vsaj za začasno bivanje), ki podpira naselitev v tem domu, skrbi pa ga, ali bodo izbeglice imeli dovolj konforta. To mi deli ,to !

Sam upam,da res ne bodo to eni polnokrvni muliči..Da bi bile vsaj družine, okej, to bi šlo..ne pa potrebnih muličev
Živim v centru, in me je strah, pa me je kr neki skup. Tko da, če mi pride kaj naproti, zlahka obvladam, ampak tole kar se pripravlja pa zdej..tega je pa tud mene strah.
Tudi za tele starejše mi ni vseeno, ker če se začne na Taboru to, kar vidim drugje, bo huda!
Si sploh ne predstavljam, res ne, da bi se na nemočne starejše ljudi spravljali..Pa da ga jaz vidim, ga na licu mesta počm:/

Prodali so nas. Zelo slabo se nam piše. Kje so ti vrli politiki, ko gre za slovenske otroke?
Ko poslušam, da bodo v dijaški dom naselili mladoletne begunce se sprašujem, če se jim je res popolnoma zakotalkalo. Se zavedajo, da so ti otroci čeprav mladoletni zaradi kulturnih razlik nevarni. VARNOST NAŠIH OTROK JE PRED VSAKO HUMUNITARNOSTJO. Sredi belega dne v Ljubljani nas bo strah teh ljudi. ČAS JE DA VLADA SPOKA!

Šenčurjani so v soboto protestirali! Vsi! In zelo verjetno so dosegli, da migrantov pri njih ne bo. Ljubljančani so sposobni samo jamrat!

To res ni primerna lokacija.

50m stran so osnovna šola, vrtec, srednja šola, zdravstveni dom, dijaški dom…

Naselit bi jih morali v vojaške objekte stran od naselij. Nimajo se kej asimilirat, ker bodo šli DOMOV!

Čas je za desne stranke. Sam kaj, ko nam SDS minira desni pol.

Zaenkrat vidim nestrpne in sovražno nastrojene ljudi samo na temu forumu in ne na Kotnikovi v Ljubljani. Razmislite preden kaj napišete, mene bi bilo sram na vašem mestu.

STARŠI DIJAKOV, ŠTUDENTOV ,izven Ljubljane, a bomo dovolili, da loči STENA naše otroke od islamistov, kako se bodo imeli voljo šolati, če na drugi strani zida stanuje potencialni terorist

LJUBLJANČANI, Sovenci, ki živimo v Ljubljani, dejmo, združimo se in pokažimo, da KOTNOKOVA ni pravi kraj za begunce. Kdo si bo še upal priret v Ljubljano, ko se bo nekaj pripetilo. Kdo bo odgovarjal, politike varujejo, kdo bo obvaroval naše otroke, že dobivamo prošnje otrok o prenehanju bivanja v tem okolju in posledično prekinitev šolanja. Kaj nato pravi župan Ljubljane? Ko mu bo mesto začelo hirati. Poglejte strošek 18 EUR/DAN (žepnina) x 31 DNI =cca 550 EUR. slovenska družina prejm socialno podporo cca 600 EUR, sramota državnikov, ki sprejemajo taka pravila. Torej zbudimo se in opozorimo župana, če še ni prepozno!!!

Pa kaj vam je? Kako vas ni sram. Koga se bojite, ljudi, ki bežijo pred grozo? Zakaj taka sovražnost do ljudi, ker so druge vere (nekateri celo ne), barve…, govorijo drug jezik….
Naučite svoje otroke, za katere se tako bojite raje malo strpnosti, bodo lepše živeli. Ne učite jih sovrażiti
Vsem vam, ki ste tako sovražni predlagam, da raje naredite kaj za te ljudi. Verjemite, pri srcu vam bo lažje.

New Report

Close