Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek A kdo pozna kakšno pravo desničarsko stranko

A kdo pozna kakšno pravo desničarsko stranko

, da bi se jo volilo? Tudi če so fašisti, ni važno, samo da ta rdeči naslednjič ne zmagajo.

težka bo. Sicer pravjo da naj bi se začele ustanavljat,sam zaenkrat so samo zametki, dogovarjanja itd

malce za dušo.......https://www.facebook.com/stvari.ajdovscina/

A res kje pa to pravjo, kdo jo pa ustanavlja? Zakaj težko?

V Sloveniji sploh ni nobene leve stranke.

V Sloveniji sploh ni nobene leve stranke.[/quote]

Seveda je, Komunistična partija Slovenije: http://www.communistpartyslovenia.si/komunisticna-partija-slovenije.html

Po definiciji so desničarji kapitalisti. In kdo ima pri nas največ kapitala pod kontrolo in v posesti? Pripadniki
levičarskih strank. Enako je bilo v Jugi. Kdo je bil največji lastnik gradov, razkošnih rezidenc, rolls -royceov, mercedesov, vlakov, jaht? Predsednik edino dovoljene partije (KPJ) in hkrati predsednik države.

vpogled..Vse te stranke, leve in desne , so isti šmoren .
vso to falango napoditi, jim pregledat imetje in čaaao…priti mora nov
junak, Slovenec, ustanovi naj stranko in vsi bomo drli tja..levi in desni..
za dobrobit Slovenije in Slovencev..To so moje sanje, teh izprijenih
zmazkov videti ne morem….

Mislis v Sloveniji? Tam pa res ne more biti tezav, saj so same konzervativne, nazadnjaske, desne stranke na razpolago.

Ko bodo naslednje volitve, boš že nekaj našel zase. Primc baje ustanavlja novo desno stranko. Na razpolago imaš še SLS, Ljudmilino NSi in pa seveda, najbolj znano desno stranko od vseh, SDS z JJ-jem na čelu.

No, jaz za razliko od tebe, raje volim opico iz džungle kot pa karkoli desnega. Ni važno, kdo ali kaj je, ali pa, če bo nekdo stranko ustanovil 5 dni pred volitvami, meni je važno samo to, da desnica NI na oblasti.

Najbolj desne stranke so vse tiste, ki izhajajo kao iz leve ideologije. Za njih ideologija ni važna, marveč denar. Zato se tudi največ denarja vrti okoli teh strank. In te so, torej, najbolj desne. One, ki jih imaš pa ti za desne, imajo pa v posesti precej manj kapitala.

V glavnem si globinsko indoktriniran. Ni ti pomoči, tudi zato ne, ker imaš povsem zmedene pojme. In za to je kriv šolski sistem, ki te je narobe učil, in glavni mediji, ki ti narobe naučeno šolsko snov utrjujejo.

Tako je. Men je važn, da Janković neki nardi za Lublano! Tud če pokrade 100 milijonov, je vseeno. Važn, d neki nardi za moje mesto. In takih županov nam fali. Nej kradejo kulkr hočjo (na milijarde gnarja), Lubljana rab napredek, razvoj v moderno mesto. Za dnar sploh ni važn, če kje odteče. Važn je, da je neki narjen u Lublan.

Tudi za ceno uničenja države. Samo, da NI desnica na oblasti.
Kaj so naredili z nami leta 1945???? O, Bog, pomagaj jim, saj ne vedo, kaj delajo.

New Report

Close