Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Dan najlepših sanj - jaz se cmerim

Default avatar

res ne vem...

Sem močna, trdna. Ampak take 'scene' me pa vedno pripravijo do joka. Solze tečejo.
Kako to zdržijo drugi, ki so osebno v tem - VSA ČAST!
Default avatar

GLEJTE ljudje!!

Glejte ljudje te JUNAKE!! Ni besed....... !

Ne pa ta prekleta golazen pri koritu, ki požere 3/4 keša za lapanje!!!
Default avatar

tud jaz

sem jokala...! Vsa čast vsem tem, ki se tako spopadajo skozi življenje z vsemi takimi hudimi preprekami!
Kako vredno je biti zdrav!
Default avatar

Yo_

No, ta zadnja je bila no comment.
Default avatar

Tomm

Meni se pa poles zdi prav osladen...tako posiljuje kam naj se kdo postavi, kaj naj kdo rece...prav zoprn je. Kot da bi zelel, da vsi neki cist paf in potem kdaj kdo tut ocitno zafejka, da je presenecen. Skoraj me spominja na tisto igranje navdusenja, ko dobis darilo, ki ti niti malo ni vsec. Sicer pa so ganljive zgodbe in zelje. Samo ko le ne bi bilo toliko osladnosti in posiljevanja z vprasanji...vcasih tudi ko smo srecni in preseneceni, ne vemo kaj povedat in pac recemo najbolj zlajnane stavke.

No hate...
Default avatar

Yo_

No, tudi druga zgodba je bila totalno... ne vem... Posiljevanje z vprašanji, kaj je , pa kako je, pa kako pol... Ja, itak, vsi ti ljudje najbrž res orgazmirajo ob videnem. Mislim, prav siljenje in senzacionalizem.
In potem skoraj prisilno izpostavljanje 3-eh, ki se niso želeli izpostavit in, ne vem, konec koncev, kaj je bilo, da so sploh prišli, ker dejansko se je videlo, da jim ni bilo za bit tam in tudi noben od njih ni rekel ne bu ne mu.
Default avatar

tat&ina

Tomm je napisal/a:
Meni se pa poles zdi prav osladen...tako posiljuje kam naj se kdo postavi, kaj naj kdo rece...prav zoprn je. Kot da bi zelel, da vsi neki cist paf in potem kdaj kdo tut ocitno zafejka, da je presenecen. Skoraj me spominja na tisto igranje navdusenja, ko dobis darilo, ki ti niti malo ni vsec. Sicer pa so ganljive zgodbe in zelje. Samo ko le ne bi bilo toliko osladnosti in posiljevanja z vprasanji...vcasih tudi ko smo srecni in preseneceni, ne vemo kaj povedat in pac recemo najbolj zlajnane stavke.

No hate...
ja sorry, ker se mora voditelj z izkušnjami na odru poleg vodenja oddaje (ki ponavadi niti ni tako enostavno, sploh ko ti žirija v uho neki vpije, ti moraš pa poelg tega še sam govoriti, ker pač v ekran ne smeš stat kot kip, da se ja ve da nekaj poslušaš) in poleg tega še merkat popolnoma nevešče ljudi (da so pravilno obrnjeni, da govorijo v mikrofon pravilno ipd ... pač poles naredi to na svoj način, je pa še vedno bolje kot pa totalno neprofesionalno odvesti vso zadevo ... razen če imaš ti namen gledati oddajo, ki vsakih 10 sekund menja kader, ker je bilo na snemanju prekinjeno (kar si na snemanju še lahko privoščijo, v živo pa sploh ne)... žal mora izgledati kot da oddaja teče brez prevelikega prekinjanja ...
Default avatar

tat&ina

Yo_ je napisal/a:
No, tudi druga zgodba je bila totalno... ne vem... Posiljevanje z vprašanji, kaj je , pa kako je, pa kako pol... Ja, itak, vsi ti ljudje najbrž res orgazmirajo ob videnem. Mislim, prav siljenje in senzacionalizem.
In potem skoraj prisilno izpostavljanje 3-eh, ki se niso želeli izpostavit in, ne vem, konec koncev, kaj je bilo, da so sploh prišli, ker dejansko se je videlo, da jim ni bilo za bit tam in tudi noben od njih ni rekel ne bu ne mu.
meni je drugi del tudi malo mimo - govoriti o nekih junakih, ki pri narodu z večinsko razvito mentaliteto ne bi bilo potrebno ... tu ni kaj za hvaliti ...
Default avatar

Yo_

Ne samo to, tudi tisto, kaj vidite, kaj mislite, kako je, ko ste tam...
Ja, mislim, če niso ravno Hanibal Lectorji, pol je menda jasno, kako je. In najedanje je šlo tako daleč, da sem dejansko mislila, da bo enemu počil film in bo povedal kaj o tem, kako zgleda odtrgane ude pobirat, pa čreva špohtlat s ceste.
Se opravičujem, samo tako tečno je pač bilo.
Default avatar

tat&ina

Yo_ je napisal/a:
Ne samo to, tudi tisto, kaj vidite, kaj mislite, kako je, ko ste tam...
Ja, mislim, če niso ravno Hanibal Lectorji, pol je menda jasno, kako je. In najedanje je šlo tako daleč, da sem dejansko mislila, da bo enemu počil film in bo povedal kaj o tem, kako zgleda odtrgane ude pobirat, pa čreva špohtlat s ceste.
Se opravičujem, samo tako tečno je pač bilo.
se ti ni potrebno opravičevati - te popolnoma razumem ... samo veš, nekaterim je to v užitek ... bolj bizarno je, bolj je zanimivo, itak pa televizija dela na gledanosti ...
Default avatar

Yo_

Ja, vem, itak. Saj sem jaz tudi gledala, ker pač marsikaj gledam in berem, da sploh lahko zagovarjam neko mnenje. Če bereš sam en cajtng, pol nimaš mnenja, ampak si papiga. Moje mnenje pač.
Samo tole danes je pa bilo, ker sem gledala in ustvarila mnenje na podlagi vsega - neokusno do amena.
Default avatar

Tomm

Se spomnim, ko je ta pop tv ze enkrat intervjuval gasilce pa prostovoljce, ki so pomagali pri poplavah v bihu...pa jih prasajo, kako se pocutijo in kako jim je, ko to vidijo. Malo mi je manjkalo, da bi mi film pocil...clovek, ki celo zivjenje resuje ljudi in zivljenja, to je zanj ze rutina. In se je videlo, kako cudno je odgovoril, da je pac to zanj delo. In to je res. In zdaj pricakovat, da jim bo v kamero jokal, da bodo dobili dober prispevek, prav mrhovinarski so ti novinarji. In vedno ko se zgodi tragedija, takoj ista stara vprasanja na plan pa vzbujanje zalosti in socutja...

Kar se pa oddaje dan najlepsih sanj tice..lepo da uresnicijo zelje. Ampak nekateri ljudje nocejo biti izpostavljeni in je za njih to breme. Jaz vem, da ko so me vlekli enkrat na eni prireditvi na oder se nisem premaknil in je bilo potem za njih awkward...pac pustite folk, ce jim ni...

Sploh pa so morali vlečt to primorsko nesreco na plan...ko se je itak vedelo, zakaj in kako je prislo do tega...nic drugega kot cloveski ego in neumnost. Kaj resno v megli rabis znak, da ti pove, daje megla? In da pelji pocasneje?!
Default avatar

tat&ina

Yo_ je napisal/a:
Ja, vem, itak. Saj sem jaz tudi gledala, ker pač marsikaj gledam in berem, da sploh lahko zagovarjam neko mnenje. Če bereš sam en cajtng, pol nimaš mnenja, ampak si papiga. Moje mnenje pač.
Samo tole danes je pa bilo, ker sem gledala in ustvarila mnenje na podlagi vsega - neokusno do amena.
z drugimi besedami - seciranje :(

yo, jaz ponikam v mežičkovo, hvala za par fajnih debat danes ... uživaj naprej! nočko
Default avatar

Yo_

Jaz tudi. Še mal muzke, pol pa spat. Lahko noč tudi tebi :)
Default avatar

PREBERITE ŠE TO!!

Tomm je napisal/a:
Se spomnim, ko je ta pop tv ze enkrat intervjuval gasilce pa prostovoljce, ki so pomagali pri poplavah v bihu...pa jih prasajo, kako se pocutijo in kako jim je, ko to vidijo. Malo mi je manjkalo, da bi mi film pocil...clovek, ki celo zivjenje resuje ljudi in zivljenja, to je zanj ze rutina. In se je videlo, kako cudno je odgovoril, da je pac to zanj delo. In to je res. In zdaj pricakovat, da jim bo v kamero jokal, da bodo dobili dober prispevek, prav mrhovinarski so ti novinarji. In vedno ko se zgodi tragedija, takoj ista stara vprasanja na plan pa vzbujanje zalosti in socutja...

Kar se pa oddaje dan najlepsih sanj tice..lepo da uresnicijo zelje. Ampak nekateri ljudje nocejo biti izpostavljeni in je za njih to breme. Jaz vem, da ko so me vlekli enkrat na eni prireditvi na oder se nisem premaknil in je bilo potem za njih awkward...pac pustite folk, ce jim ni...

Sploh pa so morali vlečt to primorsko nesreco na plan...ko se je itak vedelo, zakaj in kako je prislo do tega...nic drugega kot cloveski ego in neumnost. Kaj resno v megli rabis znak, da ti pove, daje megla? In da pelji pocasneje?!
NIKOLI ni rutina reševanje!! Je znanje, oprema, da nisi sam ...... ampak vedno znova je 'upajoč strah', da bo vse uredu!!
Nikoli ne mislite, da na človeku to ne pusti posledic! Pa če delaš to 35 let!

Ogromno se reši v kolektivu, po akciji! Pa pride to za tabo. Nikoli ne pozabiš otrok, nikoli umirajočih - nikoli medicinske sestre, ki gre ležat čez voznika, ko žagajo streho.
Adrenalin dela in se šele po parih urah umiriš.

Najhujše (zame) pa je domov priti povedat, da jim je umrl otrok! To smo se vedno pregovarjali "daj pojdi ti... ne ti pojdi k si starejši ..... greva skupaj....." Kaj rečt, kaj ??? Ko te zagledajo, vedo, da je nekaj hudo narobe!

Povedat, ne pustit ljudi samih! Nudit pomoč- ramo, da se nasloni, da se pogovarjaš (če želi) da si tam.
Počakaš, da pride prijatelj... Hudo!