Forum.Over.Net

Starševski čvek

Lepo, da tudi velike države poznajo to resnično vrednost vrlih slovenk...

Default avatar

modrival

.
.......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet...
...........................................................................................................................................................................................
Default avatar

mafinn

Kaj, socialc, a dobro spiš, medtem, ko drugi garajo za tvoje zdravje in varnost?
Default avatar

no-ja

Torej, ena bimba, ki mimogrede, tudi slovensko ne zna več, je vse Slovenke?
Default avatar

butn skala

no-ja je napisal/a:
Ženska se je že davno proglasila za Avstrijko, torej je zatajila lasten narod! Kako sram mora biti starše?
Default avatar

spur

no-ja je napisal/a:
Če bi s Trumpove posplošil na vse Slovenke, bi še šlo. On posplošuje z ene dosti večje bimbe, s tiste, ki je v njem videla material za razplod, žal pa spregledala, da je osebnostno neprimeren. Bolje pozno, kot nikoli jo je le srečala pamet.
Default avatar

promocija

no-ja je napisal/a:
Ta "bimba" je trenutno najbolj znana Slovenka na svetu, pa če ti je to všeč ali ne.

Pozabi na Tino Maze in Petra Prevca (za oba navijam), ampak onedva sta v svetovnem merilu dokaj neznana. Zimski športi so butična zadeva, popularna v nekaterih državah Evrope.

Vedno se smejim, ko ob športnikih govorijo, da so to promotorji Slovenije.

Čudi me, zakaj slovenski novinarji ne govorijo o Melaniji. Ni treba, da nam je všeč, vendar te to najbolj znana Slovenka v svetu.
Default avatar

Ti si prikrit gej!

Ma ne nakladaj, modrival, v resnici si pa na skrivaj zaljubljen v Donalda Trumpa in ji ga samo zavidaš!

Slika
Default avatar

NM.3w™

koliko kritikov Melanijine angleščine zna tako/toliko slovensko, kot zna ona angleško ☺
Default avatar

MidasMulligan

Jaz jo pa, roko na srce, popolnoma razumem.

V Sloveniji me ni, tam... 11-12 let, in priznam, začel sem prevajati stavke iz angleščine v slovenščino, pa angleški naglas besed uporabim vsake toliko. Predvsem zato, ker angleščino uporabljam 10-12 ur na dan, slovenščino pa samo z ženo... In "poslovnega" pogovora v sloveniščini tudi sam nisem več sposoben, ker preprosto ne poznam slovenskih besed za nekatere stvari.
---
I swear, by my life and my love of it, that I will never live for the sake of another man, nor ask another man to live for mine.
Default avatar

modrival

no-ja je napisal/a:
Sve su slovenke joli joli li...le nadaljevanje ni pravo :-)))))

Maj, pa jaz sem naravnost fascinrinam, vsak dan nalašč prižgem televizor s slovenskimi oddadajami, kjer na veliko klopoče ves širni intelekt slovenk....se ne morem načudit.....smejat pa tudi ne nehat, čeprav je v bistvu žalostno....
.
.......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet...
...........................................................................................................................................................................................
Default avatar

no-ja

Mimogrede, val, je tvoja mama Slovenka?
Default avatar

modrival

Poglejte si enega od tovrstni silnih intelektov slovenka, kako lepo šele izgleda n videoposnetku.:-)))))

[youtube]4VBHiXjy6Tk[/youtube]
.
Default avatar

modrival

no-ja je napisal/a:
Pa ni delala prismodo iz sebe, kar je danes klasika in jo vidiš na vsakem koraku. :-))))
.
Default avatar

tole se strinjam

promocija je napisal/a:
no-ja je napisal/a:
Ta "bimba" je trenutno najbolj znana Slovenka na svetu, pa če ti je to všeč ali ne.

Pozabi na Tino Maze in Petra Prevca (za oba navijam), ampak onedva sta v svetovnem merilu dokaj neznana. Zimski športi so butična zadeva, popularna v nekaterih državah Evrope.

Čudi me, zakaj slovenski novinarji ne govorijo o Melaniji. Ni treba, da nam je všeč, vendar te to najbolj znana Slovenka v svetu.
se strinjam z zapisanim, ona je glavna promotorka Slovenije, čeprav na začetku kariere o slovenstvu ni hotela veliko slišati. Seveda jo najbolj kritizirajo tisti Slovenci, ki bodo z vsakim čefurjem sredi Slovenije po čefursko lomili in ne znajo nič drugega poslušat kot radio Aktual.
Vsekakor je velik uspeh priti iz dvostanovanjske bajte v Sevnici (kdo od vas sploh pozna ta precej zabačen kraj) v center NY in sedaj celo v volilno predsedniško tekmo. Pa čeprav z ritjo. To pa bodo spet najbolj šimfale tiste, ki so se na ta način uspele uštulit le zlobni tašči v mansardo ali naštepat par otrok z vaškim pijančkom.
Default avatar

no-ja

modrival je napisal/a:
no-ja je napisal/a:
Pa ni delala prismodo iz sebe, kar je danes klasika in jo vidiš na vsakem koraku. :-))))
Ne vem, val, se ti zavedaš, kaj pišeš ali ne? V naslovu si napisal: resnično vrednost vrlih slovenk..., kar jaz razumem tako, da to velja za vse, torej tudi tvojo mamo.
Default avatar

modrival

no-ja je napisal/a:
modrival je napisal/a:
no-ja je napisal/a:
Ne vem, val, se ti zavedaš, kaj pišeš ali ne? V naslovu si napisal: resnično vrednost vrlih slovenk..., kar jaz razumem tako, da to velja za vse, torej tudi tvojo mamo.
Aja, če tako razumeš tudi prav, me ne moti in ne preseneča.

Torej, ko zelo pogosto rečejo, da smo Slovenci smučarski narod, razumeš po svoji očitno logiki slovenke, da med slovenci ni ljudi, ki ne smučajo? Prav tako za vse ostalo kar se navaja na splošno in velja nekako večinsko, ti razumeš tako, da druga stran pa sploh ne obstaja, ker ni bilo zate izrecno navedeno?
.
Default avatar

volitve 2016

promocija je napisal/a:
no-ja je napisal/a:

Znana v čem?

Ker tole ni nikakor v prid Slovenkam, ki se gibljejo ali živijo v USA. Tudi jaz v tujini ne želim nikomur povedat, da sem iz iste države, kot Melanija. Prvič zato, ker ona noče biti Slovenka ( vedno je bilo pisanja in govora po amerikih časopisih, da je avstrijskih korenin, odtod tudi nekaj časa Melania Knauss, matere modne kreatorke, očeta regijske vodje prodaje avtomobilov - tako so navedli v predvolilni kampanji. Zakaj - je preveč sramotno povedat resnico?).

Američani avtomatsko mislijo, da so vse take in da vse Slovenke želijo bit take ( ker tudi pri njih se velika večina potem ravna, spremlja, sledi in posnema prvo damo, ki je neka ikona marsičesa, predvsem pa dobrodelna in se bori za mnoge pravice), ker naj bi bila sedaj ona nek naš "vzor, idol", v resnici nas je pa veliko Slovenk, ki nebi nikoli želele skriti svojega porekla in preteklosti in življenja, izobrazbe, četudi ni vse tako, kot bi v takih primerih nekateri pričakovali...Žal. Mene take igrice "vse za javnost in položaj, staus v družbi" ne prepričajo.
Default avatar

general Glanzkopff

Sprašujem se, zakaj si slovencki neuspeli copatarji ne uvozite tujk, če že rabite to in če so Slovenke previsoko za vas. Aja, že vem zakaj, zato ker ste za tujke premalo močni v žepu. Hja. Predlagam spolno abstinenco, to že itak izvajate. naj postane prostovoljna.
Default avatar

NM.3w™

modrival je napisal/a:
no-ja je napisal/a:
že to, da je tebe skotila presega ...
Default avatar

modrival

volitve 2016 je napisal/a:
promocija je napisal/a:
no-ja je napisal/a:

Znana v čem?

Ker tole ni nikakor v prid Slovenkam, ki se gibljejo ali živijo v USA. Tudi jaz v tujini ne želim nikomur povedat, da sem iz iste države, kot Melanija. Prvič zato, ker ona noče biti Slovenka ( vedno je bilo pisanja in govora po amerikih časopisih, da je avstrijskih korenin, odtod tudi nekaj časa Melania Knauss, matere modne kreatorke, očeta regijske vodje prodaje avtomobilov - tako so navedli v predvolilni kampanji. Zakaj - je preveč sramotno povedat resnico?).

Američani avtomatsko mislijo, da so vse take in da vse Slovenke želijo bit take ( ker tudi pri njih se velika večina potem ravna, spremlja, sledi in posnema prvo damo, ki je neka ikona marsičesa, predvsem pa dobrodelna in se bori za mnoge pravice), ker naj bi bila sedaj ona nek naš "vzor, idol", v resnici nas je pa veliko Slovenk, ki nebi nikoli želele skriti svojega porekla in preteklosti in življenja, izobrazbe, četudi ni vse tako, kot bi v takih primerih nekateri pričakovali...Žal. Mene take igrice "vse za javnost in položaj, staus v družbi" ne prepričajo.
Se niti ne motijo v tem mišljenju Američani. Le za take vedno slišimo in jih ni malo, torej pretežno take gredo v Ameriko, se s tem ponašajo in če to pomnožimo recimo z nekaj tisoč, kar je nekako realno da le desetinka ali nekaj destink promila gre tja, potem vemo kako stanje je pri nas.
.