Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek protest v Bohinju!!

protest v Bohinju!!

Banda Bohinjska,kaj se bodo se spomnili?Placevanje voznje s kajakom?Ma ne vem,a je kak Bohinjc kdaj sel v tujino in malo preveril kako je s turizmom tam?Oni vse naredijo da dobijo turiste ,pri nas vse naredimo da jih izgubimo.V Bohinju v zadnjih letih niso naredili popolnoma nic novega,samo pobirajo.V okolici jezera so popravili samo en del sprehajalne poti od pod skalce do sladoledarja,pa se to ne v celoti TO JE 5 LETNA INVESTICIJA BOHINJA.
Sramota,da zivimo v tej svinjski drzavi

[/sup]Kaj je to Bohinj? A to je kak napitek?

To je kraj v Sloveniji,kjer bi domacini pojedli tudi drek !!!!

nova
Uredništvo priporoča

Ni sramotno, je pa pljuvanje v lastno skledo.

Bohinjci lepo se imejte, jaz bom šel pa takšne stvari počet raje drugam.

Jaaa, čimveč naj bo takih. Obožujem Bohinj, kadar je mir in malo obiskovalcev! Itak je edini dohodek, ki ga prinese tričetrt dnevnih kopalcev, parkirnina.

Jaaa, čimveč naj bo takih. Obožujem Bohinj, kadar je mir in malo obiskovalcev! Itak je edini dohodek, ki ga prinese tričetrt dnevnih kopalcev, parkirnina.[/quote]

Me veseli, da ti je všeč.

Jaz na veslanje res ne nosim denarja, da bi ga metal v vodo, tudi parkirnine ne, ker ne hodim med sezono. Sem pa včasih z veseljem šel kaj pojest, pustil nekaj denarja tudi v hribovskih kočah, kupil kaj, ker mi je bilo všeč.
Z veseljem bi tam kupil marsikaj kar potrebujem (npr za na vodo oz. za v čoln) – če bi to kdo prodajal.
Sladoledi in pivo pač niso moja preferenca.

Tudi meni je všeč kadar ni ljudi, saj sem tam na jezeru v kanuju preživel celo otroštvo – a vseeno; ko pretiravajo, mi zavre.
Ti pa le uživaj.

Jaaa, čimveč naj bo takih. Obožujem Bohinj, kadar je mir in malo obiskovalcev! Itak je edini dohodek, ki ga prinese tričetrt dnevnih kopalcev, parkirnina.[/quote]

Me veseli, da ti je všeč.

Jaz na veslanje res ne nosim denarja, da bi ga metal v vodo, tudi parkirnine ne, ker ne hodim med sezono. Sem pa včasih z veseljem šel kaj pojest, pustil nekaj denarja tudi v hribovskih kočah, kupil kaj, ker mi je bilo všeč.
Z veseljem bi tam kupil marsikaj kar potrebujem (npr za na vodo oz. za v čoln) – če bi to kdo prodajal.
Sladoledi in pivo pač niso moja preferenca.

Tudi meni je všeč kadar ni ljudi, saj sem tam na jezeru v kanuju preživel celo otroštvo – a vseeno; ko pretiravajo, mi zavre.
Ti pa le uživaj.[/quote]

Bom, hvala. Tudi jaz tebi želim prijetno veslanje po drugih vodah, brez veslaške “vstopnine”.

Me veseli, da ti je všeč.

Jaz na veslanje res ne nosim denarja, da bi ga metal v vodo, tudi parkirnine ne, ker ne hodim med sezono. Sem pa včasih z veseljem šel kaj pojest, pustil nekaj denarja tudi v hribovskih kočah, kupil kaj, ker mi je bilo všeč.
Z veseljem bi tam kupil marsikaj kar potrebujem (npr za na vodo oz. za v čoln) – če bi to kdo prodajal.
Sladoledi in pivo pač niso moja preferenca.

Tudi meni je všeč kadar ni ljudi, saj sem tam na jezeru v kanuju preživel celo otroštvo – a vseeno; ko pretiravajo, mi zavre.
Ti pa le uživaj.[/quote]

Bom, hvala. Tudi jaz tebi želim prijetno veslanje po drugih vodah, brez veslaške “vstopnine”.[/quote]

Hvala.

Z družino smo za 1 dan v Bohinju zabili toliko denarja, kot v 3 dneh v Dalmaciji. Pa se nismo v prvem kraju preseravali v drugem (Dalmaciji) pa tudi ne škrtarili. Že 2 € za uro parkiranja (s parkomatom, ki ne vrača razlike…), drage gostinske usluge… V Ukancu nimaš še kave več kje spit pa otrokom sladoleda kupit. Pol se pa pejt slovenski turizem, pri taki zaostalosti in astronomskih cenah.

Slovenska draginja.

Zgrešena poanta.

Ne gre za draginjo – cene; Gre za (ustavno) nepošteno zaračunavanje uporabe vodne površine, ki je sicer v javni lasti in uporabi – in to so zamaskirali v predpis obveznosti uporabe točno določenih vstopnih mest, ki jih želijo zaračunavat.
Podobno zaračunavanje dostopa do vode npr. ni šlo skozi ob morski obali, kjer so nekateri poskušali zaračunavati vstop na plaže.

Gre za podoben hec, kot bi Ljubljana želela zaračunavati npr. obvoz mesta vsem mimoidočim – ali pa npr. mostnino čez Savo ali Ljubljanico – ker so mostovi pač ljubljanski…

New Report

Close