Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Stomatologija Splošna stomatologija pravilno zdravljenje?

pravilno zdravljenje?

Pozdravljeni, res nevem, ali me zdravijo pravilno, doktorju namreč ne zaupam več. Pa da opišem situacijo.
Plomba na šestici mi je padla ven, zato sem šel k zobarju. Dal mi je zdravilo in poslal na slikanje zob. Čez en mesec sem se vrnil, dal mi je zdravilo ven, in not neko zelo tanko vato, ki jo je odstrigel v zobu. Na to “vato” mi je dal zdravilo in poslal domov. Zdaj moram slikat zobe še enkrat, naročen pri zobarju sem pa šele čez dva meseca. To se mi zdi malo sumljivo. Naj omenim, da se mi zdi da mi je plomba padla ven zato, ker je bil celoten postopek napačen. Zaplombiral mi je namreč to “vato”, ki mi jo je že pred tem dal v zob. Pri ponovnem obisku se je čudil, od kje tako stara “vata” v zobu in je trdil, da to ni njegovo delo. Res ne vem kaj naj si mislim? Kaj menite?
Upam, da je napisano dovolj razumljivo. Lp

Pozdravljeni,

vstavljanje vatnih krogljic tekom endodontskega zdravljenja je popolnoma pravilen postopek. Seveda je pomembno kakšno zdravilo se skriva v zobnem kanalu pod krogljico in pa kolikšen je čas do naslednje obravnave zoba. Res ne vem kakšen postopek je vaš zdravnik izbral. Je pa zagotovo, da slabo vodi popis zdravljenja, če je pozabil, kaj je storil pri prejšnjem obisku.

Srečno.

*** dr. dent. med. *** Zobna ordinacija Prenadent *** tel. 040 934 000 www.zobozdravstvo-prenadent.si *** www.informacija.net/zobna-ordinacija

New Report

Close