Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ko ženska zares ljubi moškega….

Ko ženska zares ljubi moškega….

mu izprazni jajca, ne pa denarnice….. tako, da ni tukej nekih izgovorov. Moški pa itak ljubimo vse ženske, ki so nam všeč, pa čeprav nikoli nimajo denarnice pri sebi, hehe.

tale izjava ji pa čisto mimo,ženske ljubimo luxus.

In zakaj mene noben moški ne ljubi a ?

Govoriš ti zdaj o kurbah ali ženskah? Ker praznenje jajc pač ni ljubezen, je rokohitrstvo.

Ja lej, eni znajo bit krivični, tud moški niso vsi neke perle.


Glede na to, da so znani mogoče trije taki primeri v celotni človeški zgodovini, se jaz ne bi preveč po zobeh metal.

Hmm, delikatno ampak ok. v obeh primerih so jajca prazna prazna, po zakonih narave, boljše je pa seveda, če to ženska zarad ljubezni naredi..

Popay..narobe razmisljas. Prvo moras v zensko vlozit pol ti pa izprazni.

https://www.youtube.com/watch?v=zpWksCNOmBo

Kako romantično!


Ženska… prav veliko zbire nimaš. Ali ji daš sam, ali pa ti vzame.

Na to pa nism pomislil, benti … ena raglja, to morva pa midva probat kako to zgleda. Benti sm se čist zaštrikal s temi kombinacijami.

Ko ženska ljubi, ljubi z vso ritjo. Ker ima večjo kot srce.

Hehe, to bo to…. pa sej je dobr, ko se tako fajn naguzi…. ma vse kar imajo je carsko in uporabno.

Mandolina, ti si pa romantična duša.

Mandolina, ti si pa romantična duša.[/quote]

Da, od nekdaj .In tako bo ostalo.
Dobro, da imam zraven sebe tehničnega boema.Kar dobra mešanica…Prava zame!
Sem imela res srečo, da sem ga našla!

Popay a ti še kr iščeš svojo Olivo a ne? Kr če bi imel redne obroke te neb razganjal vsak dan:))

Ena fuuuul luštna punca za Popaya, da bo vedel, kakšna naj bo …ko bo iskal…

https://www.youtube.com/watch?v=SVXNakW-6YQ

Al Bano pa tudi ni za odmet…včasih je bil med najlepšimi moškimi na svetu…ja!
Prvi Italijan, ki mi je zares pri srcu!
Ker poje z dušo in srcem!

Mogoče res, tapametna mu izprazni oboje. Jajca, da mu lahko bolje denarnico, potem pa čao.

Lahko potegnem vzporednico, ko pa moški ljubi žensko, ji da njegovo vedno polno denarnico, ne pa prišleka. 😉

nasplošno lahko rečem da delim moške na dve skupini.
Ena je mal večja, druga pa (kako prikladno) bistveno manjša.
V prvi so tisti, ki so plehki, površinski, tko kot avto, maš ga par let, pol se ga pa naveličaš ali ti dojaji..Tako eni moški razmišljate in nas dejansko dojemate- o ženskah.
Druga skupina moških je razgledanih. Vidijo dlje( od lokalnega šanka in nedeljske žogobrc rekreacije, ki ji nujno sledi pijančevanje v lokalni gostilni in po možnosti krepka zamuda na nedeljsko kosilo, katerega je žena mukoma naredila, saj jo od držanja 3+1 vogalov pri hiši pošteno boli hrbtenjača in kolk)
Tisti iz prve bo napisal kar je napisal naš avtor. Saj drugače res ne more biti- po njegovem.
Brezveze je takšnemu osebku karkoli kontrirat, ker on ima prav in od tega ne odstopa.
Z moškimi iz druge skupine pa jaz takoo zelo rada klepetam. To je moški, ki je gentleman, všečen, humoren na inteligenten ( in nikakor ne na ozpolzek, pleh način, kot je tale- avtorjev) in empatičen način.
Bi morala še kaj dodati? Ne, ker je že vse jasno:)

New Report

Close