Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek magnetna resonanca

magnetna resonanca

Prosim, če mi lahko svetujete, kam naj grem na magnetno resonanco noge?
Ker je zadeva nujna, se zavedam, da bom verjetno moral seči v žep in iskati samoplačniško storitev, mogoče celo v tujini. A imate kakšne dobre izkušnje?

Hvala.

Zabok, Sv. Katarina. So ok in cenejši kot pri nas. Vzame pa pot iz Ljubljane precej časa.

Se opravičujem ker upadam…
A mi lahko kdo pove, kaj se s to magnetno resonanco dejansko lahko ugotovi.

Poškodbe tkiva, odvisno, za kateri del telesa je MR

če je za glavo se lahko ugotovi tumor v glavi, ki se ga na CT ne vidi

Na Hrvaškem imaš teh ustanov kot listja in trave. Tudi cene so zraven. Samo vprašanje, če ti bodo pri nas izvid priznali.


Predvidevam da gre za MR kolena. Sam sem jo opravil v SB NM. Čakalna doba takrat na napotnico cca. 3 mesece. Imam pa dobre izkušnje tudi v SB Celje, kjer se da dokaj hitro opraviti MR. Če je stvar nujna, potem lahko osebni zdravnik to napiše na napotnico, kar pa bistveno skrajša čakalno dobo. Škoda, če le ni tako hudo, da bi plačevali storitve ki jih praktično vsak mesec plačujete zdravstveni zavarovalnici. Kontaktirajte v SB Celje.
Vse dobro pri zdravljenju vam želim!

Magnetna resonanca

Delovni čas:

Dan v tednu

Delovni čas ambulante

Ponedeljek

8.00 – 18.30

Torek

8.00 – 18.30

Sreda

8.00 – 18.30

Četrtek

8.00 – 18.30

Petek

8.00 – 18.30

Sobota (po razporedu)

8.00 – 15.00

nedelja (po razporedu)

8.00 – 15.00

Čakalna doba:

magnetna resonanca – hitro

90 dni

magnetna resonanca – redno

180 dni

Kontaktna številka za MR: med 12.00 in 16.00 na telefonski številki (03) 423 38 93

Na CT se tumor vidi.

Poglej na portal nijz, pa malo poklici naokrog
http://nacas.nijz.si/Anonimni_CakalnaDoba_ProgramIzvajalec.aspx

Ps: tumorji se veckrat s CT ne vidijo odvisno od velikosti in lokacije.

Diagnostični center Ptuj (DSD d.o.o.). Ravno danes sem bila tam. Pa sem v sredo dobila napotnico in poklicala tja, da bi se naročila. Najprej so mi dali datum v začetku januarja, včeraj pa klicali, če lahko pridem kar danes. Menda imajo frej termine, ker je veliko pacientov zbolelo, vsi neki prehlajeni, kašljajo in ne morejo priti. Poskusi še ti.

New Report

Close