Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek katera banka je vredu imeti, da je poceni

katera banka je vredu imeti, da je poceni

Katero banko je dobro imeti, katera banka je vredu, ker hočem zamenjat banko.

Če si imel prej na banki kakšne razne izvršbe in so sedaj poravnane pa, če hočeš potem dvignit kasneje na banki kakšen limit ali kredit gledajo na to malo drugače pač lahko bi se reklo slaba poslovna komunikacija in ne dajo radi kakšen tak kredit potem, no pač že dajo ampak ni tako kot prej, ker ti rečejo da so slabe izkušnje od prej z izvršbami bile, zato tudi gledajo na to kasneje malo bolj, če niso posla vredu oz normalna.
Sem pa trenutno na banki SKB.
Katera banka je sploh vredu ali je SKB banka res tako vredu, baje je bila to banka leta 2012 ali je ta banka res tako vredu ne vem.
Katero banko bi bolj predlagali
No NLB se mi tudi ne zdi blesteča banka, ker imajo same probleme to že odpade.
Gorenjska tudi ne maram ali pač no ne vem imel sem jo pa je nimam več gorenjske pač ni mi ne vem zakaj.
Potem je še tukaj Unikredit banka, reifaizen bank, poštna banka

meni se zdi banka koper najbolša ko sem malo bral.

Ja, če si zaposlen/a v Banki Koper, je res najboljša. Realno pa je med dražjimi bankami.

Jaz priporočam Deželno banko ali Delavsko hranilnico. Ostale podatke pa lahko preveriš v dokumentu v priponki – podatki so od marca 2015, najmlajši po VIP testih.

nova
Uredništvo priporoča

Delavska hranilnica mogoče.

Se ne spoznam preveč, to je le moje subjektivno mnenje. Kot vem, je cenovno ugodna Delavska hranilnica. Meni je všeč okolje v njihovi poslovalnici in način njihove komunikacije ; prijetno in domače, prav nič hladno “bančniško”. Če bi menjal, bi se odločil zanje. Zadovoljen sem tudi z Abanko, dobro ti svetujejo in luštne punce na Slovenski so zelo prijazne. NLB-ja ne bi futral s svojim denarjem, SKB pa preveč komplicira, kakšno bi se dalo pa rečt tudi o odnosu do mladih.

Kot Hypo reče npr. iz naslonjača, reče DH, ko pravi, daj pa še toliko za xy, seveda ne gre odreči, ali novinarkam, ki promovirajo morda še 24ur ali pa svojim hostesam. Ostale naštete imajo visokodobične donosnosti, tudi s Hypo. Verjetno je potrebno več truda pri vseh, ker še na monu prosijo, kar bi sami lahko storili zastonj, ko dvigajo rit in prosijo še za obresti, ko bi jim jih mi morda celo zagotovili, kot zdravje.

Vsi, ki predlagate Delavsko. Ste opazili, da je imel avtor prej izvršbe, poravnave, zdaj pa razmišlja o limitih?

Delavska hranilnica glede tega komplicira še tistim z brezmadežno boniteto. Osebne izkušnje.

Delavska hranilnica je dobra za tiste, ki imajo spravljen tam denar, sem in tja kak trajnik in plačujejo položnice preko spleta (gužva), za razne kredite pa ni.

Delavska hranilnica.

Meni je Nova KBM super.

Na sparkase se lahko dogovoriš za fiksen strošek vodenja računa in ne plačaš nič več kot to. Nap 4€ na mesec za plačevanje položnic preko neta, dvigovanje got na vseh bankomatih…
Znajo realno svetovat za najem kredita, da ne zabredeš v težave.

Se strinjam s tistim, ki je napisal, da če si imel prej izvršbe, ni šanse, da greš zdaj na Delavsko, ker tam pa res komplicirajo. Jaz sem sedaj že 5 let na Hypo in sem kar zadovoljen. Imajo tudi dobro spletno banko. Je pa odvisno od tega, kaj zahtevaš od banke oz. kaj si želiš?

SISBON vse vidi in ve, torej vse banke v Slo vedo za tvoje izvršbe še 4 leta po zaključku:

http://www.delo.si/gospodarstvo/posel/za-izvrsbo-nad-vami-vse-banke-vedo-stiri-leta.html

jaz lahko dam moje mnenje.nakup stanovanja.sem dal avans 30.000 eu.prodajalcu in sem bil prepričan ,da bom dobil stanovanjski kredit. malo rizično,ma …,ko sem se odpravil drugi dan po bankah. od prve niso odobrili ,nato druga in tretja sem se začel potiti,ker mi tudi tam niso odobrili…ops panika.od vseh bankah ,nebom imenoval..ki sem prosil za stanovanjski kredit so izjavili KREDITNO NESPOSOBEN. pri tem da smo bili z mojo ženo .dve plači moja 700 e neto in ona 700 neto. ok. razložil sem jim,da sem uložil 30.000 .ki imam potrdilo in rabil bi še 50.000 .imel bi rento 340 eu.mesečnop rento.super.boljše kot najem stanovanja.s tem da še moja dodatno dela v italiji. nič ni pomagalo.dobro ,od 5 slovenskih bank pa do sparkasse. isti dan so mi rekli ,da bi šlo. danes je 8 leto in laufa vse kot treba.nobenih zadrškov in zamujenih obrokov.moje mnenje. hvala

New Report

Close