Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako ste doživljali po ločitvi nove aprtnerje bivših.

Kako ste doživljali po ločitvi nove aprtnerje bivših.

Spelješ ločitev, vse je mimo, hvala bogu življenje se nadaljuje.

Ampak, ko mi je hčera prvič omenila, da ima novo in še več da se le-ta seli v (še vedno) skupno stanovanje, ker je premoženjski del še vedno na sodišču me je kar stisnilo. Dobro, hitro je pozabil. kakšen napredek, kar v resno razmerje na polno. blagor njemu…jaz pa..
Pojma nimam zakaj me boli ego. Leto in pol sva že narazen, mesec po uradni ločitvi…jaz pa; prekleto, on si je že našel novo, jaz pa tu, ko razkuhan makaron, čakam koga..
Kako ste doživljali postavljanje na noge bivšega partnerja…

glej, najdi si pomoč, nekoga za pogovor. strokovnega
ko sem se jaz ločevala, sem šla na terapijo, ker sem bila psihično sesuta in ker mi ni bilo jasno od kod zdaj ločitev. nekak tako mi je terapevt rekel, da je realni čas za žalovanje in sestavljanje eno leto po ločitvi. če se to vleče več kot eno leto, kaže na neke nezdrave vzorce iz podzavesti, ko se preveč oklenemo koga ali česa…
eni ljudje se ločijo, v psihi pa se niso sposobni celo življenje ločit od bivšega. kolegica že 25 let po ločitvi travmira za vsako stvar, kar se bivšega tiče. ne bodi taka… življenje si boš pokvarila…

Ne cakaj ampak pojdi v akcijo. Saj hocete biti enakopravne

nova
Uredništvo priporoča

Ne cakaj ampak pojdi v akcijo. Saj hocete biti enakopravne[/quote]

hja, kam??? resno, kam se gre po dobre moške!?

Svetujem ti, da dokler nimaš razčiščeno pri sebi in dokler si še preveč vezana na bivšega, ne stopaš v novo zvezo. Zna se ti zgoditi, da jo boš uničila z ukvarjanjem z bivšim in lahko, da boš tako odgnala od sebe nekoga, ki bi ti bil sorodna duša. Najprej si najdi pomoč, razčisti s preteklostjo, posesivnostjo, igranjem žrtve. Postani močna in zadovoljna s samskim življenjem. Nato pa se bo pojavil tvoj moški.

Si sesuta, prizadeta, še vedno te zadene misel na bivšega moža…. A resno misliš, da si že pripravljena za novo zvezo? Jok, niti mal! Vodi te le želja, da si mu enaka, da že tudi ti “uživaš” ne samo on. Ampak to ni to, verjemi…najprej se skuliri u celoti in pol bo samo prišlo nasproti…Srečno:))

Saj vem, dva sta potrebna da zveza laufa. Vendar sem preklela tisto, ki se mi je nasrala v našo družino, da se je razpadla. Na moji nesreči si ne bo druga svojo srečo gradila. Bivšemu sem obljubila, da z njo ne bo ostal. In tako je tudi bilo. Naslednjs, s katero je še sedaj, je v redu. Nato sem odpustila sebi in drugim. Naučila sem se iz lastnih napak in začela delati na lastni sreči. Tako sedaj privoščim srečo vsakemu, tudi bivšemu.

Ponovil bo isto zgodbo, kot jo je s tabo. Po več skupnih letih bo tudi ta nova padla s piedestala. In tudi ta novi bo po več letih jasno, zakaj je prišlo do ločitve od predhodne žene.

Zato pa je od bivše žene pametno slišati, “kakšen je”.

Sem skušala z eno novo zvezo dobrega pol leta po razhodu. In v njej skušala popraviti vse, za kar sem mislila, da sem delala narobe v prejšnji zvezi. Nastala je katastrofa. Tako da, punce, le vzemite si dovolj časa pred novo zvezo (ne glede na življenje vašega bivšega). In nikakor se ne spreminjajte, ker ste OK. OK? 🙂

Bila sem presrečna, ker me je potem končno pustil pri miru, nehal klicat itd.

Hja premal seksa pol pa bežijo. Če so včasih moški finančno skrbeli za družino jim danes tega ni potrebno več. Če je bil seks včasih “dolžnost” ženske, ji danes tega ni treba več. In smo se prilagodili. Moškim dol visi za otroke, ker ni potrebno skrbeti za družino, zato si najdejo tisto kar jim manjka in to je v 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} seks. Že to avtorica da kompliciraš pri takih zadevah veliko pove o tebi. Hotele ste enakost, imejte jo, ne jamrat.

Prvič me je zelo bolelo, kajti bilo je kmalu po koncu najine zveze. Kar mi je dalo sum, da je bil z njo že ko sva bila midva skupaj. In povedal mi je najin še majhen otrok. In to je res zabolelo.
Sedaj, ko je že z nevem katero, mi pa polnoma dol visi.
Tako da je normalno, da te na začetku oli, saj ti ni jasno, kako je lahko tako hitro že pri drugi. Ti pa povem, da bo minilo. Ko boš prebolela, ti bo vseeno. Še celo zaželela mu boš srečo. Meni se kar malo smili, ker očitno ni sposoben ustvariti resnejše zveze…
jaz sem sama, ker mi ni do tega, da bezljam iz zveze v zvezo, kot to on počne že od najinega razhoda. Išče in ne najde. Jaz pa ne iščem in posledično ne najdem. Si želim zveze, si želim strastne spolnosti, si želim čutiti moškega.. ampak zaenkrat je mirno hehe, nikogar, ki bi mi tla pod nogami stresel še ni.. silit se pa nočem z nikomur ;).

Tipična (moško šovinistična) od tebe.
Mal pozabljaš, da varajo (in odhajajo) tudi moški, ki imajo doma seksa dovolj. Ker da
rabijo spremembo. Ker doma ni izziva, adrenalina.
Aja, pa fajn, da enkrat priznaš, da moškim za otroke dol visi.
Meni je super, da je enakost – mi vsaj takihle egoističnih pras*cev ni treba pod prisilo
okolice ni treba prenašati.

Avtorici pa – ne razumem, zakaj se počutiš manj vredno, če nimaš takoj prec novega partnerja?
A ženska je nekaj vredna samo, če je v zvezi? Saj ni važno kakšen je, samo da je z mano?
Zakaj se ponižuješ – “on ima novo, jaz pa ne, kaj je narobe z mano”? Nič ni narobe s tabo.
Krasna si, samo preboleti moraš neuspešno zvezo in se postaviti najprej na lastne noge, potem
pa — pride, kar pride, če pa ne, tudi nič hudega.

Tipična (moško šovinistična) od tebe.
Mal pozabljaš, da varajo (in odhajajo) tudi moški, ki imajo doma seksa dovolj. Ker da
rabijo spremembo. Ker doma ni izziva, adrenalina.
Aja, pa fajn, da enkrat priznaš, da moškim za otroke dol visi.
Meni je super, da je enakost – mi vsaj takihle egoističnih pras*cev ni treba pod prisilo
okolice ni treba prenašati.

Avtorici pa – ne razumem, zakaj se počutiš manj vredno, če nimaš takoj prec novega partnerja?
A ženska je nekaj vredna samo, če je v zvezi? Saj ni važno kakšen je, samo da je z mano?
Zakaj se ponižuješ – “on ima novo, jaz pa ne, kaj je narobe z mano”? Nič ni narobe s tabo.
Krasna si, samo preboleti moraš neuspešno zvezo in se postaviti najprej na lastne noge, potem
pa — pride, kar pride, če pa ne, tudi nič hudega.[/quote]

Redko varajo moški, ki imajo doma dovolj. Po navadi je razlika v tem kaj je za ženske dovolj in kaj je za moške dovolj. In nasmiham se ko zadnje čase opazujem zafrustrirane 40 letne ločenke, ki jih nihče noče kako sebe in javnost prepričujejo da ni problem v njih. Potem pa popolnoma znorijo ko jim moški reče, da ni čudno, če pa seksajo samo ob praznikih. Egoistični prasec je kvečjemu tisti ki ne razume da ima njegov mož/žena tudi potrebe ki so mogoče drugačne od njihovih. Nimam nobene empatije do žensk ki niso sposobne obdržat moža, ker vem kaj je razlog v 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}. Medtem v ZDA javnost razburja zapis 10 visoko izobraženih žensk ki so se odločile da bodo eno leto vsak dan seksale s svojimi možmi. So ugotovile neverjetne spremembe v odnosih med možem in ženo. Pač ja važno da se tolažimo kako smo boge zaradi drugih. Glede na to, da te stisne ker si je tvoj poiskal drugo mi je pa jasno kakšen odnos sta imela.

Tipična (moško šovinistična) od tebe.
Mal pozabljaš, da varajo (in odhajajo) tudi moški, ki imajo doma seksa dovolj. Ker da
rabijo spremembo. Ker doma ni izziva, adrenalina.
Aja, pa fajn, da enkrat priznaš, da moškim za otroke dol visi.
Meni je super, da je enakost – mi vsaj takihle egoističnih pras*cev ni treba pod prisilo
okolice ni treba prenašati.

Avtorici pa – ne razumem, zakaj se počutiš manj vredno, če nimaš takoj prec novega partnerja?
A ženska je nekaj vredna samo, če je v zvezi? Saj ni važno kakšen je, samo da je z mano?
Zakaj se ponižuješ – “on ima novo, jaz pa ne, kaj je narobe z mano”? Nič ni narobe s tabo.
Krasna si, samo preboleti moraš neuspešno zvezo in se postaviti najprej na lastne noge, potem
pa — pride, kar pride, če pa ne, tudi nič hudega.[/quote]

Redko varajo moški, ki imajo doma dovolj. Po navadi je razlika v tem kaj je za ženske dovolj in kaj je za moške dovolj. In nasmiham se ko zadnje čase opazujem zafrustrirane 40 letne ločenke, ki jih nihče noče kako sebe in javnost prepričujejo da ni problem v njih. Potem pa popolnoma znorijo ko jim moški reče, da ni čudno, če pa seksajo samo ob praznikih. Egoistični prasec je kvečjemu tisti ki ne razume da ima njegov mož/žena tudi potrebe ki so mogoče drugačne od njihovih. Nimam nobene empatije do žensk ki niso sposobne obdržat moža, ker vem kaj je razlog v 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}. Medtem v ZDA javnost razburja zapis 10 visoko izobraženih žensk ki so se odločile da bodo eno leto vsak dan seksale s svojimi možmi. So ugotovile neverjetne spremembe v odnosih med možem in ženo. Pač ja važno da se tolažimo kako smo boge zaradi drugih. Glede na to, da te stisne ker si je tvoj poiskal drugo mi je pa jasno kakšen odnos sta imela.[/quote]
in ti se imaš za nekega terapevta???

ajej. v življenju je še kaj drugega, ne samo seks. tudi za moške.

[/quote]

Ga. Resnica osupljivo, da je vaše strinjanje postalo človeško:))

Tipična (moško šovinistična) od tebe.
Mal pozabljaš, da varajo (in odhajajo) tudi moški, ki imajo doma seksa dovolj. Ker da
rabijo spremembo. Ker doma ni izziva, adrenalina.
Aja, pa fajn, da enkrat priznaš, da moškim za otroke dol visi.
Meni je super, da je enakost – mi vsaj takihle egoističnih pras*cev ni treba pod prisilo
okolice ni treba prenašati.

Avtorici pa – ne razumem, zakaj se počutiš manj vredno, če nimaš takoj prec novega partnerja?
A ženska je nekaj vredna samo, če je v zvezi? Saj ni važno kakšen je, samo da je z mano?
Zakaj se ponižuješ – “on ima novo, jaz pa ne, kaj je narobe z mano”? Nič ni narobe s tabo.
Krasna si, samo preboleti moraš neuspešno zvezo in se postaviti najprej na lastne noge, potem
pa — pride, kar pride, če pa ne, tudi nič hudega.[/quote]

Redko varajo moški, ki imajo doma dovolj. Po navadi je razlika v tem kaj je za ženske dovolj in kaj je za moške dovolj. In nasmiham se ko zadnje čase opazujem zafrustrirane 40 letne ločenke, ki jih nihče noče kako sebe in javnost prepričujejo da ni problem v njih. Potem pa popolnoma znorijo ko jim moški reče, da ni čudno, če pa seksajo samo ob praznikih. Egoistični prasec je kvečjemu tisti ki ne razume da ima njegov mož/žena tudi potrebe ki so mogoče drugačne od njihovih. Nimam nobene empatije do žensk ki niso sposobne obdržat moža, ker vem kaj je razlog v 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}. Medtem v ZDA javnost razburja zapis 10 visoko izobraženih žensk ki so se odločile da bodo eno leto vsak dan seksale s svojimi možmi. So ugotovile neverjetne spremembe v odnosih med možem in ženo. Pač ja važno da se tolažimo kako smo boge zaradi drugih. Glede na to, da te stisne ker si je tvoj poiskal drugo mi je pa jasno kakšen odnos sta imela.[/quote]

Joj, Puma!!!!! Mnogi dedci se ne umivajo, hodijo domov pijani ali pa se ga zapijajo doma, ponižujejo svoje žene, pametujejo doma u sto mater, žene delajo ko budale od jutra do večera…. In tebi bi se zdelo normalno, da v takšnih razmerah ženske uživajo v seksu z možem? Lepo te prosim, no. Edinole napako naredijo te žene, ker ne zabrišejo moža iz stanovanja, ampak še naprej vztrajajo z njimi. Vem pa tudi, da možje naredijo vse, da ženo prelisičijo, da ostane z njimi tako dolgo, da oni njo zapustijo. Ker moški ponos pa ne sme trpeti, kajne.

In ne, to ni bil moj primer. Da ne bom deležna kakšnega patroniziranja.

Tipična (moško šovinistična) od tebe.
Mal pozabljaš, da varajo (in odhajajo) tudi moški, ki imajo doma seksa dovolj. Ker da
rabijo spremembo. Ker doma ni izziva, adrenalina.
Aja, pa fajn, da enkrat priznaš, da moškim za otroke dol visi.
Meni je super, da je enakost – mi vsaj takihle egoističnih pras*cev ni treba pod prisilo
okolice ni treba prenašati.

Avtorici pa – ne razumem, zakaj se počutiš manj vredno, če nimaš takoj prec novega partnerja?
A ženska je nekaj vredna samo, če je v zvezi? Saj ni važno kakšen je, samo da je z mano?
Zakaj se ponižuješ – “on ima novo, jaz pa ne, kaj je narobe z mano”? Nič ni narobe s tabo.
Krasna si, samo preboleti moraš neuspešno zvezo in se postaviti najprej na lastne noge, potem
pa — pride, kar pride, če pa ne, tudi nič hudega.[/quote]

Redko varajo moški, ki imajo doma dovolj. Po navadi je razlika v tem kaj je za ženske dovolj in kaj je za moške dovolj. In nasmiham se ko zadnje čase opazujem zafrustrirane 40 letne ločenke, ki jih nihče noče kako sebe in javnost prepričujejo da ni problem v njih. Potem pa popolnoma znorijo ko jim moški reče, da ni čudno, če pa seksajo samo ob praznikih. Egoistični prasec je kvečjemu tisti ki ne razume da ima njegov mož/žena tudi potrebe ki so mogoče drugačne od njihovih. Nimam nobene empatije do žensk ki niso sposobne obdržat moža, ker vem kaj je razlog v 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}. Medtem v ZDA javnost razburja zapis 10 visoko izobraženih žensk ki so se odločile da bodo eno leto vsak dan seksale s svojimi možmi. So ugotovile neverjetne spremembe v odnosih med možem in ženo. Pač ja važno da se tolažimo kako smo boge zaradi drugih. Glede na to, da te stisne ker si je tvoj poiskal drugo mi je pa jasno kakšen odnos sta imela.[/quote]

Mene nič ne stiska, najbrž si me s kom zamenjal.
In še enkrat – za velik odstotek moških ni dovolj “seks vsak dan” – ker ni izziva, ler ni lova, ker je
dolgčas. Ker ne gre samo za seks, ampak tudi za samopotrjevanje – saj ti sami povejo, ni treba,
da ti jaz ponavljam.
Aja, pa tudi za to gre, da so moški 100x večji egoisti od žensk. V prvi vrsti so vedno “njegove potrebe”,
kaj je pa realno izvedljivo in kaj vse mora v drugi plan zaradi teh njegovih potreb (otroci, družina, vse)
ga niti pod razno ne zanima.

Ženske in moški se noro razlikujemo med seboj. Že od nekdaj. Poleg tega da ženske zakompliciramo in seciramo vsako stvar moski pa so bolj praktični. Od tega ko ženske postanemo mame smo skoraj samo še mame, brez svojih potreb in želja. Ko moški postanejo očetje se njihovo življenje skoraj ne spremeni. Zato avtorica ne pričakuj od bivšega, da te bo še par let objokaval, ker te ne bo. On bo živel naprej. Ti pa ne goji sovraštva do njega ker mu je uspelo nanovo zaživeti, oz je naredil korak naprej katerega ti nisi sposobna narediti in mu to zameriš. Lej lepo in mirno lahko živiš tudi če si sama. Vzemi to kot prednost, da se ti ni potrebno prilagajati in da si slobodna. Tudi kaj novega boš našla vendar prej odklopi sovraštvo oz jezo.

Joj, Puma!!!!! Mnogi dedci se ne umivajo, hodijo domov pijani ali pa se ga zapijajo doma, ponižujejo svoje žene, pametujejo doma u sto mater, žene delajo ko budale od jutra do večera…. In tebi bi se zdelo normalno, da v takšnih razmerah ženske uživajo v seksu z možem? Lepo te prosim, no. Edinole napako naredijo te žene, ker ne zabrišejo moža iz stanovanja, ampak še naprej vztrajajo z njimi. Vem pa tudi, da možje naredijo vse, da ženo prelisičijo, da ostane z njimi tako dolgo, da oni njo zapustijo. Ker moški ponos pa ne sme trpeti, kajne.[/b]

Tole pa je vredn PODPISA!!!

Redko varajo moški, ki imajo doma dovolj. Po navadi je razlika v tem kaj je za ženske dovolj in kaj je za moške dovolj. In nasmiham se ko zadnje čase opazujem zafrustrirane 40 letne ločenke, ki jih nihče noče kako sebe in javnost prepričujejo da ni problem v njih. Potem pa popolnoma znorijo ko jim moški reče, da ni čudno, če pa seksajo samo ob praznikih. Egoistični prasec je kvečjemu tisti ki ne razume da ima njegov mož/žena tudi potrebe ki so mogoče drugačne od njihovih. Nimam nobene empatije do žensk ki niso sposobne obdržat moža, ker vem kaj je razlog v 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}. Medtem v ZDA javnost razburja zapis 10 visoko izobraženih žensk ki so se odločile da bodo eno leto vsak dan seksale s svojimi možmi. So ugotovile neverjetne spremembe v odnosih med možem in ženo. Pač ja važno da se tolažimo kako smo boge zaradi drugih. Glede na to, da te stisne ker si je tvoj poiskal drugo mi je pa jasno kakšen odnos sta imela.[/quote]
in ti se imaš za nekega terapevta???

ajej. v življenju je še kaj drugega, ne samo seks. tudi za moške.[/quote]

Nimam se za terapevta ker nisem terapevt. Seveda je še kaj drugega kot seks, vendar je seks edina stvar zaradi katere bo šel povprečni moški k drugi. Druga stvar je pa seveda odnos. Moški bo marsikaj požrl, pomanjkanja seksa pa zelo redko. Oziroma tisti ki to požrejo se zapijejo, ali pa gredo na kolo da skrijejo bolečino. Vem da tega ne boste razumele, ampak taka je pač realnost

Redko varajo moški, ki imajo doma dovolj. Po navadi je razlika v tem kaj je za ženske dovolj in kaj je za moške dovolj. In nasmiham se ko zadnje čase opazujem zafrustrirane 40 letne ločenke, ki jih nihče noče kako sebe in javnost prepričujejo da ni problem v njih. Potem pa popolnoma znorijo ko jim moški reče, da ni čudno, če pa seksajo samo ob praznikih. Egoistični prasec je kvečjemu tisti ki ne razume da ima njegov mož/žena tudi potrebe ki so mogoče drugačne od njihovih. Nimam nobene empatije do žensk ki niso sposobne obdržat moža, ker vem kaj je razlog v 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}. Medtem v ZDA javnost razburja zapis 10 visoko izobraženih žensk ki so se odločile da bodo eno leto vsak dan seksale s svojimi možmi. So ugotovile neverjetne spremembe v odnosih med možem in ženo. Pač ja važno da se tolažimo kako smo boge zaradi drugih. Glede na to, da te stisne ker si je tvoj poiskal drugo mi je pa jasno kakšen odnos sta imela.[/quote]

Joj, Puma!!!!! Mnogi dedci se ne umivajo, hodijo domov pijani ali pa se ga zapijajo doma, ponižujejo svoje žene, pametujejo doma u sto mater, žene delajo ko budale od jutra do večera…. In tebi bi se zdelo normalno, da v takšnih razmerah ženske uživajo v seksu z možem? Lepo te prosim, no. Edinole napako naredijo te žene, ker ne zabrišejo moža iz stanovanja, ampak še naprej vztrajajo z njimi. Vem pa tudi, da možje naredijo vse, da ženo prelisičijo, da ostane z njimi tako dolgo, da oni njo zapustijo. Ker moški ponos pa ne sme trpeti, kajne.

In ne, to ni bil moj primer. Da ne bom deležna kakšnega patroniziranja.[/quote]

Seveda so tudi taki moški, jaz govorim o povprečnem normalnem moškemu ki ne pije alkohola, pomaga v družini, pere, lika, skrbi za otroke. Dejansko današnji moški res delajo vse, v zameno pa seksa stradajo, ena redkih stvari ki jim res uniči ego. In seveda, ločujte se, delajte kar hočete, ampak ne v drugih iskat izgovore da je šel drugam. Ker moški bo še vedno raje izbral normalno žensko, kot možačo ki je stalno nezadovoljna. Hočeš nočeš ženske ste pozabile kaj pomeni biti ženska, posledično vas moški vedno raje zamenjajo za normalno žensko.

Joj, Puma!!!!! Mnogi dedci se ne umivajo, hodijo domov pijani ali pa se ga zapijajo doma, ponižujejo svoje žene, pametujejo doma u sto mater, žene delajo ko budale od jutra do večera…. In tebi bi se zdelo normalno, da v takšnih razmerah ženske uživajo v seksu z možem? Lepo te prosim, no. Edinole napako naredijo te žene, ker ne zabrišejo moža iz stanovanja, ampak še naprej vztrajajo z njimi. Vem pa tudi, da možje naredijo vse, da ženo prelisičijo, da ostane z njimi tako dolgo, da oni njo zapustijo. Ker moški ponos pa ne sme trpeti, kajne.

In ne, to ni bil moj primer. Da ne bom deležna kakšnega patroniziranja.[/quote]

Seveda so tudi taki moški, jaz govorim o povprečnem normalnem moškemu ki ne pije alkohola, pomaga v družini, pere, lika, skrbi za otroke. Dejansko današnji moški res delajo vse, v zameno pa seksa stradajo, ena redkih stvari ki jim res uniči ego. In seveda, ločujte se, delajte kar hočete, ampak ne v drugih iskat izgovore da je šel drugam. Ker moški bo še vedno raje izbral normalno žensko, kot možačo ki je stalno nezadovoljna. Hočeš nočeš ženske ste pozabile kaj pomeni biti ženska, posledično vas moški vedno raje zamenjajo za normalno žensko.[/quote]

Razloži mi eno zadevico: opažam namreč, da ostajajo skupaj tisti pari, kjer je ženska do moškega izjemno nesramna. Ali lahko potemtakem razumem tole tako, da seks pri takih parih štima, in zato moški ostanejo v zvezi? Ker jaz pa moškega, ki bi prenašal moje nesramnosti, res ne bi hotela… In seveda tudi obratno ne (da bi imela moškega, ki bi bil nesramen do mene). Tako da imam občutek, da mora biti v ljudeh poleg želje po seksu še kaj drugega. No, vsaj v nekaterih ljudeh.

Meni je bilo enako. Mesec dni po najinem koncu je že hodil na zmenke. Jaz sem pa zdaj, po pol leta, našla nekoga in mi je zdaj vseeno za bivšega, četudi jih ima 10. Bivši je še samski, še pa zmenkuje.

New Report

Close