Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Samozavest – eden izmed glavnih faktorjev privlačnosti

Samozavest – eden izmed glavnih faktorjev privlačnosti

Se strinjate s tem?

Ja.

Patetična bedarija. dedcem so všeč lepe babe, ne samozavestne. tudi dvomim, d aje zelo iskan profil dedca brezposelni debeluh, pa naj bo še tako samozavesten.

nova
Uredništvo priporoča


Samozavest in debelost pa ne gresta skupaj. 🙂

Gresta. A ti misliš, da si bolj samozavesten od Mira Senice?

Ce je kaksen brezposelni debeluh samozavesten, je to bolnik, moron..

Haha, ti pa hitro padeš na predstavo za rajo. Tam še zdaleč ni kake samozavesti.

Haha, ti pa hitro padeš na predstavo za rajo. Tam še zdaleč ni kake samozavesti.[/quote]

Ne, ti bruhaš od samozavesti.

:)))


Samozavest in debelost pa ne gresta skupaj. :)[/quote]

Zakaj pa ne? Res misliš, da debel človek ne more biti samozavesten?

He he, bolnik si ti. Če si brezposeln, ne vem zakaj bi moral biti še nesamozavesten? Po tvoje torej že apriori, če nimaš službe, ne smeš biti samozavesten, o debelosti so ti pa že drugi povedali.

Glavni faktor privlačnosti pri moškem je njegovo finančno stanje. Laže vsaka, ki trdi nasprotno.

Točno tako.
In v veliki večini so deci, ki so zelo dobro finančno stoječi tudi temu primerno samozavestni.

Naj bo rpivlačna ali ne, samozavest je danes nujna!
Ljudje si v življenju nakopljemo ogromno težav in “neizhodnih” situacij, ker smo nesamozavestni, se ne poznamo in nimamo pojma sami o sebi, še tega ne vemo, kaj nočemo, kaj šele kaj hočemo in kakšni smo v resnici, ne v svoji izkrivljeni predstavi o sebi!

Ti si pač sponzoruša. Ampak milijoni na računu še niso garancija, da te bo res sponzoriral 😛


Samozavest in debelost pa ne gresta skupaj. :)[/quote]

Zakaj pa ne? Res misliš, da debel človek ne more biti samozavesten?[/quote]
Običajno prebereš v raznih člankih, kako je debelost vedno bolj načenjala njeno/njegovo samozavest. V resnici je pa ravno obratno, saj je nesamozavest načenjala njeno/njegovo zdravo telesno podobo in zdravo težo.
Debelost je bolezen in običajno odsev nesamozavesti in ostalih psihičnih motenj.

Nesamozavest ni psihična motnja.

Se strinjam.

Zakaj pa ne? Res misliš, da debel človek ne more biti samozavesten?[/quote]
Običajno prebereš v raznih člankih, kako je debelost vedno bolj načenjala njeno/njegovo samozavest. V resnici je pa ravno obratno, saj je nesamozavest načenjala njeno/njegovo zdravo telesno podobo in zdravo težo.
Debelost je bolezen in običajno odsev nesamozavesti in ostalih psihičnih motenj.[/quote]

Življenje me je pripeljalo do neke točke, ko sem ali morala začeti delati sama s sabo ali pa popolnoma propasti.
Prej sem bila suha in zakompleksana, zbolela, se zredila, se dobro pomenila sama s sabo in bila samozavestnejša kot kdajkoli prej – skratka postala sem samozavestna in debela, še celo sama sebi zelo všeč, niti sledu zakompleksanosti!
Shujšala sem zaradi zdravja, ne zaradi podobe. Samozavest sem ohranila.

Da lažem, praviš? Na kakšni osnovi si upaš to trditi? Zakaj za vraga sem potem z moškim, ki nima ničesar??

Se ne strinjam. Poznam moski in zenski primer, pri obeh samozavest na visku. Ljudi pa bolj odbijata kot ne. Sploh zenska, ni ne privlcna, ne urejena, samozvestna pa kot da bi dobila nobelovo nagrado. Se pa strinjam, da se samozvestnejsi z manj sposobnostmi in manj dela prebijejo dlje kot sposobni in pridni nesamozavestnezi.

Ni bolj nagravžne stvari kot preveč samozavesten človek.

New Report

Close