Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Desiderius_da_Pietri

Desiderius_da_Pietri

Si kaj na skypu? Pred časom sem ti poslala prošnjo za stik, pa se ne odzoveš. Če si morebiti po nesreči spregledal, te lepo prosim za sprejem, lahko pa še en krat pošljem prošnjo za stik, če želiš. Prosila pa bi te za majhno uslugo, vendar o tem ne bi rada pisala na forumu. Gre za to, da vem pri čem sem oz. da če ne moreš, ne utegneš ipd. da naprej iščem drugo osebo, ki bi mi lahko pomagala. Moji inicialki sta I. T. Lp

In zakaj gnjaviš, če te ne *ebe?

Mene vprašaj!

“?zakaj?”

spizdI ! Tebe nihče ni vprašal nič

Meni pa ni jasno, ker je oseba registrirana na mon, zakaj ji pač enostavno ne pošlješ tja kakšnega sporočilca, kjer se vidi prebrano ali ne, in če te ne šmirgla, ne vem, zakaj se potem kako drugače ne potrudiš drugje, za tisto, kar te zanima? S prebliski “spizdi kar tako”, tudi ne vem, zakaj bi koga privlačila, razen tistih levov v kletki, ki rjovejo le za njimi ubogljivo, potiho pa izražajo voljo izven nje, ko se odzovejo tudi na “spizdi”.

Ojla.

Hmmm… Praviloma res brisem razne prosnje za stik od nekih “sweet cherry”, ipd. In spomnim se, da je pred casom res bila ena prosnja od osebe s popolnoma slovenskim imenom – zenska, ce se ne motim. In sem vprasal Lepooko “Poznas ti tole?”, je rekla “Ne.” in sledil je “Zavrni.”

Se opravicujem. Poslji ponovno in bom sprejel. Obljubim. 🙂

LP, Zeljko.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Desiderius ( Željko)

ma ti si faca, Srb dobrega srca, svaka ti čast! Srečno!

Željko, včeraj sem, se dolgo nisi javil, kontaktirala še eno kolegico, ki zna nemščino in se je oglasila na kavici in sva uredili – rabila sem kontaktne podatke ene osebe iz kraja Tostedt, pa eno kratko sporočilo sva napisali tej osebi. Vseeno najlepša hvala!

Običajno sicer ne razlagam in se “opravičujem” tam, kjer se mi sploh ni treba. Željko je res registriran, vendar svojega e-naslova nima zavedenega pod profilom. Moje besede v tem sporočilu so samo pod nickom i t i t i t in mi na misel ne pride, da bom z vsakim debatirala in razkladala zakaj to in zakaj ono, sploh pa odgovarjala na sporočila pod osnovnim kulturnim nivojem, četudi so napisana v moj bran.

No, super, da je uspelo, kljub moji ignoranci. Sem imel kar malo slabo vest sinoci… :-S

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

No, super, da je uspelo, kljub moji ignoranci. Sem imel kar malo slabo vest sinoci… :-S[/quote]

Samo, da je urejeno.Upam, da če bom še kaj rabila v prihodnosti, da boš priskočil na pomoč. Lepo bodi! Irena

No, super, da je uspelo, kljub moji ignoranci. Sem imel kar malo slabo vest sinoci… :-S[/quote]

Samo, da je urejeno.Upam, da če bom še kaj rabila v prihodnosti, da boš priskočil na pomoč. Lepo bodi! Irena[/quote]

Rade volje. Moj mail je pa povsem preprost – pj opica pjdatasoft pika de 😉

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Samo, da je urejeno.Upam, da če bom še kaj rabila v prihodnosti, da boš priskočil na pomoč. Lepo bodi! Irena[/quote]

Rade volje. Moj mail je pa povsem preprost – pj opica pjdatasoft pika de ;-)[/quote]

Naj hvala, bom zabeležila. Lp, I.

New Report

Close