Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Vibracijski obroček, al kaj je že…

Vibracijski obroček, al kaj je že…

Kupila bi (kao za foro za Valentinovo za moža) tale vibracijski ali erekcijski obroček al kaj je že… tisto zadevo, k se natakne, pa ima potem nekaj vibrira in je za oba prijetno. Nekaj gledala po spletu, ampak jih je 100 vrst, pa tudi časa nimam zdaj več, da bi po spletu naročala. Šla bom kar v najbližji sex shop. Sem včeraj tudi v DM gledala enega od Durexa, ampak piše da je za enkratno uporabo, pa se mi zdi to malo WTF… 15 eur za tistih 20 minut. Predvidevam, da so tudi taki za večkratne uporabe? Se kaj zastopite v te zadev? Prosim za kak namig, kakšnega kupiti. Hvala.

Poznam. Preizkuseno ravno od durexa. Mal dnarja mal muzke. Proc vrzen denar. Moz si ga je namontirou in je gori nastavk ki tudi zensko masira po klitorisu. Sva ga preizkusala veckat. Ni pa efekta ker je slab patent. Rajsi kupi kaj druzga.

Hvala. Sej tega Durexovega sem odpisala že zato, ker je samo za 1x. Mogoče bi bil boljši od kake druge firme? Boljših idej pa nimam, kaj bi kupila, pa da bi oba kaj imela od tega. Moj mož namreč ni ravno zelo odprt za te stvari, že kroglice je postrani gledal, ko sem si jih kupila 🙂

Hvala. Sej tega Durexovega sem odpisala že zato, ker je samo za 1x. Mogoče bi bil boljši od kake druge firme? Boljših idej pa nimam, kaj bi kupila, pa da bi oba kaj imela od tega. Moj mož namreč ni ravno zelo odprt za te stvari, že kroglice je postrani gledal, ko sem si jih kupila :)[/quote]

In zakaj ga torej posiljuješ s tem? Če mu ni za te reči, to ne bo darilo zanj ampak le zate. Investiraj raje v dober vibrator, uživaj z njim, možu pa prepusti, da uživa vspolnosti kakor njemu paše in ga ne sili v stvari, ki si jih ne želi.

Kupi si srednje velik analni čep. Med sexom bo dražil tvojo G točko v analni odprtini, vzdraženost se prenese tudi v vagino. Kaj ima on od tega. Tvoja nožnica se zožala, ker jo analni čep stisne. Tvoj dragi pa bo neznansko užival. Ne pozabi fajn podmazat!

New Report

Close