Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek V Koranu nikjer ne piše, da mora ženska zakrit niti lase niti obraz

V Koranu nikjer ne piše, da mora ženska zakrit niti lase niti obraz

Piše samo, da mora skrit sramna mesta. So lasje sramno mesto?

Vse te rute, hidžabi, nikabi, burke,….vse to so zahteve moških, da bi žensko pokorili.
In tiste ženske, ki v 21. stoletju prostovoljno nosijo te vreče na sebi in same sebi otežujejo življenje, so enostavno rečeno, neumne.

[img]http://www.slo-foto.net/modules/Galerija/data/media/2/435376672.jpg[/img]

Jas sn tudi po Korani naštimana. Srečn 40-dnevni ramadan želim fsem katolibanom.

Vsi teli fernki,ki jih nosijo zenske so iz seriatskega “sistema”…

nova
Uredništvo priporoča

Mene pa zanima ali je to res kar PIŠE V KOMENTARJIH ne v članku, da bodo dobili 830,00 evrov nadomestila migranti mesečno?

Članek na to temo v Washington Postu ob nedavnem ‘Hijab’ dnevu

https://www.washingtonpost.com/news/acts-of-faith/wp/2015/12/21/as-muslim-women-we-actually-ask-you-not-to-wear-the-hijab-in-the-name-of-interfaith-solidarity/

Ne, ni res, ženske bodo dobile 92€, moški pa 967€ na mesec; spoštovati je teba namreč njihove običaje, po katerih je moški glava družine.

A se lahko držite teme? Kaj ima zdaj nadomestilo zveze z uvodno temo?

Je kdo bral Koran? Lahko poiščete verze o skrivanju sramnih mest in poveste, kaj to za vas pomeni -da je treba zakrivati lase in obraz?

“Reci vernim možem naj spustijo svoje poglede in varujejo svojo spodobnost. To je boljše za njih, in Allah je vedno seznanjen z vsem kar delajo. In reci vernim ženskam naj spustijo svoje poglede in varujejo svojo spodobnost; in naj ne razkazujejo svoje lepote in okrasov, razen kar je običajno vidnega; naj povlečejo svoje rute preko prsi in naj ne razkazujejo lepote, razen svojim možem…” [Kur’an 24:30-31]

“O poslanec, reci svojim ženam in hčerkam in vernim ženskam, naj okoli sebe povlečejo njihova zunanja oblačila (kadar gredo ven ali ko so prisotni moški). To je bolje, saj bodo tako prepoznane (kot muslimanke) in nihče jih ne bo nadlegoval…” [Kur’an 33:59]

Torej, kje se omenjajo lasje ali obraz?

V članku ki sem ga nalepila zgoraj , imaš mnenje muslimanke.

Sicer pa smo o tem tukaj že nekajkrat razpravljali.

nikjer ni napisano to se je en spomnil da na burkah služi biznis pač

Ne, samo bralci nove24TV so nepismeni in ne razumejo, kaj jim je pastir Vinko povedal. toliko begunec stane slovenijo, v roke pa od tega dobi ene 20 evrov ali nekaj takega v obliki žepnine.

Ne, samo bralci nove24TV so nepismeni in ne razumejo, kaj jim je pastir Vinko povedal. toliko begunec stane slovenijo, v roke pa od tega dobi ene 20 evrov ali nekaj takega v obliki žepnine.[/quote]

Nepismeni se mi ne zdijo. Do zdaj kar so napisali dolgoročno je res držalo. Do čim ko sem bral RTV da ne bo nič nič pa je bilo ravno to kar so napisali na nova komentatorji. Zato me je zanimalo glede tega. Bomo videli.

Takole piše, citiram:

vlada ima v pripravi zakon, kjer bi naj begunec dobil 833 eur nadomestila……..
upam, da sedite in globoko dihate, ker je škoda vsakega slovenskega življenja ob morebitnem šoku…..
KDAJ bomo temu naredili KONEC???

Je res v pripravi tak zakon? Link?

2 Ekstrema, resnica je pa (kot po navadi) nekje vmes.


Kdo je Henry Makow?

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Takole piše, citiram:

vlada ima v pripravi zakon, kjer bi naj begunec dobil 833 eur nadomestila……..
upam, da sedite in globoko dihate, ker je škoda vsakega slovenskega življenja ob morebitnem šoku…..
KDAJ bomo temu naredili KONEC???

Je res v pripravi tak zakon? Link?[/quote]

Tu je famoznih 833 Evrov.[/url] Številka je že prava, samo kaj pomeni folk ne razume najbolj.

Pastir Vinko nalašč zavaja, penzije je toliko neto, begunec nas pa toliko stane in tega denarja NE DOBI V ROKO kot penzionist. Ampak stane nastanitev, zdravstvo, prevoz. Penzionisti tudi zraven dobi plačano zdravstvo, razne dodatke, pomoči. Vinko primerja neto z bruto-bruto-bruto (jabolke in hruške)

Žepnina je pa takšna (vir)[/url]:

O kakšnem novem zakonu z 833 evri neto žepnine torej ne duha ne sluha.

Komentar z Vinkovega bloga:

Ja, ja, jaz sem prepričan, da je to bila nenamerna napakica in ne namerno populistično zavajanje 😉

Ne, nikjer v koranu točno ne piše da si mora ženska zakriti lase in obraz. Ampak interpretacije so različne. Še same muslimanke imajo o tem različno mnenje.

A je kdo sploh opazil, da imajo ženske (katoličanke) vedno nekaj na laseh, ko obiščejo papeža?


Ja, sem. Med drugim tudi zaradi tega me pač ne bo videl 🙂 Sicer pa tudi tisto nagravžno poljubljanje roke – fuuuuj!
Ampak hej, vedno se najdejo takšni, ki bi naredili vse (tudi kak naš prezidente), samo da bi se lahko fotkali z njim…. Go figure… :-))


Ja, sem. Med drugim tudi zaradi tega me pač ne bo videl 🙂 Sicer pa tudi tisto nagravžno poljubljanje roke – fuuuuj!
Ampak hej, vedno se najdejo takšni, ki bi naredili vse (tudi kak naš prezidente), samo da bi se lahko fotkali z njim…. Go figure… :-))[/quote]
Sicer pa očitno za navadne smrtnike oz. smrtnice pokrivalo ni obvezno:
http://www.papalaudience.org/dress-code

Pravzaprav vidim, da ni obvezno na nikogar:
http://www.theprotocolpartners.com/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=67&Itemid=96
Ah, pa tudi tisto poljubljanje ni obvezno na nekatolike. Ok, mogoče pa ga kdaj kje srečam :-)))

ČIst možno, če ga bo plačevala Nemčija in bo denar prišel iz Nemčije, sicer pa ne. Mačehovska Evropa, vse za sovražnike, svojim pa nič. Jojoj, kako bo ta krektenskost EU še udarila po glavi. Pojma nimate.

Med molitvijo ki so jo muslimanke dolžne opravljat vsaj 5x dnevno in med branjem korana morajo biti pokrite cele,razen obraza stopal in dlani. O tem so zapisi samo preberi celo knjigo.

Lasje so okras in nimajo veze z vero seprav okrase se pokriva

“Esma, ko ženska spolno dozori, ni dovoljeno da se ji vidi karkoli razen tega in tega” (pokazal je na obraz in dlani).

New Report

Close