Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Tašča se je drznila oglasiti na moj telefon!

Tašča se je drznila oglasiti na moj telefon!

Z možem sva bila pri tašči na obisku. Mož je s tastom gledal šport, jaz in tašča pa sva se v kuhinji pogovarjali. Nato sem šla na WC, telefon pa sem pustila v kuhinji. Medtem ko sem bila na WC-ju, pa me je klicala prijateljica. Sicer sem slišala zvonenje telefona, nato pa slišim taščo, kako se je pogovarjala s prijateljico? Čaki, kdo ji je pa dovolil, da se oglasi na moj telefon? Če bi se mož oglasil, ne bi imela nič proti, ampak tašča? Pridem iz WC-ja v kuhinjo, pa mi ona pove, da me je klicala prijateljica. Hotela sem ji očitali, da se na moj telefon nima kaj oglašati, ampak sem se rajši ugriznila v jezik, da ne bi zaostrila odnosa z njo. Mislim, a ona še ni slišala za zasebnost?! Obup!

Kako vi komentirate taščino dejanje?

Po vsej verjetnosti ni telefon edina stvar, pri kateri gre tasca preko meje. Moja tega ne bi naredila, tudi ce bi me klical moj moz, bi me poklicala, da mi zvoni telefon. Pa se sicer vtakne v marsikaj, ampak tega pa ne pocne. Tudi poste ni odpirala svojim sinom, dokler so ziveli doma in tudi na njihove telefone se ni oglasala. Sicer ne zivimo skupaj.

Nedopustno!
Preveč domačna tašča!

nova
Uredništvo priporoča

Pretiravas.

Kaj zdaj tukaj javkaš? Rekla bi ji. Baba smotana si, priliznjena.!

Povedala bi ji v fris, da tega ne dovolim, za naslednji RD pa bi ji kupila Bonton :p

Nič ni priliznjena.
Samo človek je paf, ko vidiš, kaj si nekdo dovoli.
Da ne moreš verjeti očem.In v tistem trenutku si tako presenečen nad predrznostjo, da ne veš sploh, kaj bi rekel.
Naslednji trenutek je pa že zamujen.

Moj telefon, pošta, torbica, denarnica, to je za mojo družino TABU! SAMO z mojim dovoljenjem se mož oglasi. V ostale stvari nimajo dovoljenja dostopa! Nisem imela NIKOLI s tem problema.

Če bi meni to naredila tašča ali kdorkoli, bi takoj povedala kaj si mislim!

Drugič pa nesi telefon zraven na sekret. Taklo kot jaz dežurnega.

na tale tvoja je še ok, moja je kr k nama v spalnico vdrla neko nedeljsko dopoldne, no takrat smo še živeli v njeni hiši, pa vendar v svojem stanovanju štuk višje, groza me je blo živet tam še na wc nisem mogla ne da bi trkala na vrata …hvala dnevu ko se mi je odtrgalo in semo šli na svoje daleč stran

Jaz bi ji lepo mirno rekla, da je moj telefon moja osebna stvar in da se nanj oglašam samo jaz.

To je diplomatski način.

Po vseh težkih temah od beguncev in podobno prav paše spet ena tema o nemogočih taščah :))

Ne samo da so nemogoče, nekatere so tako smešne , da bi človek počil od smeha.

Ja rekla bi ji lepo, da telefon (pri meni tudi denarnica) so osebne zadeve in nima kaj stikat.
Se moj partner se ne javlja na moj telefon, ne da bi se se tasca, pogleda recimo kdo klice in tudi ce bi bila njegova mama se nebi javil.
Konec koncev, meni kot klicatelju tudi nebi bilo prijetno da klicem metko, oglasi se pa stefka.
Jst rekla bi ji.

Hehe, meni je pa hecno, kako se je svet obrnil 🙂

Včasih smo imeli doma en skupni telefon in se je oglasil tisti, ki je bil najbližji telefonu, ko je ta zvonil.
Sem živela tudi pri tašči, v zgornjem nadstropju, smo imeli sicer svoj telefonski aparat, ampak številka je bila pa skupna. Mobitelov takrat še ni bilo oziroma so komaj prvi prišli na trg. In kaj, se je tudi tašča oglasila, ko je mene kdo klical in jaz, ko je njo kdo klical.

Ja, saj vem, zdaj imamo vsi mega pametne osebne telefone, ampak pameti nam pa niso prinesli, v bistvu so nas še bolj omejili na nas same…

No, pa bi vzela telefon s sabo na wc in potem bi mogoče danes lahko odprla temo, v kateri bi opisala takšen dogodek:
https://www.youtube.com/watch?v=pnq4pFqEJ3U

Dobro, ampak mene pa glede na nekatere odgovore resno zanima ali dejansko tako malo spoštujete zasebnost (svojo ali koga drugega)? Pa ne glede na to ali gre za taščo, otroke, kogarkoli pač?

a ne bi blo boljše, če bi ji rekla: tujih telefonov se ne dviguje

Kaj si pa počela v njeni kuhinji? Upam da nisi bila na kosilu

Haha, kot sem napisala, nismo rastli ob taki zasebnosti, zdaj smo pa vsi opiljeni na pametne OSEBNE telefone, kot da je to naša največja intima, kot da je sam telefon naša najglobja osebnost.
Se ti ne zdi to smešno?

Haha, kot sem napisala, nismo rastli ob taki zasebnosti, zdaj smo pa vsi opiljeni na pametne OSEBNE telefone, kot da je to naša največja intima, kot da je sam telefon naša najglobja osebnost.
Se ti ne zdi to smešno?[/quote]

Ne, to ni smešno, danes je telefon več kot telefon, je računalnik v malem in ima vsega boga gor. Gole fotke, bančne podatke itd., tako da bi stari težakinji bilo prste za odsekat.

Mobitel je danes taka osebna stvar, da se nanj oglaša le lastnik. Nekja drugega je hišni telefon. Tašči drugič reci, da jo prosiš, naj se ne oglaša na tvoj telefon, tudi zato, ker če imaš neodgovorjen klic, kasneje, ko imaš čas, sigurno ne pozabiš poklicati nazaj.

Ej taka je bila moja mama. Dvigala moj osebni telefon, spomnim se, ko me je klical delodajalec, oglasi se pa mama. Me je od sramu skoraj pobralo, pa še moja prva zaposlitev. Drugače mi je odpirala tudi pošto, vneto brskala po predalih “češ samo nekaj išče” in podobne. Tudi takrat fanta, zdaj moža raje nisem kaj preveč domov vozila, ker mu je brskala po nahrbtniku in podobne. Rešitev? Takoj, ko sem zaslužila dovolj, da sem lahko plačala stroške in najem, sem pri 20 letih šla. Tudi zdaj jo držim na distanci. Raje zamera, kot pa vdiranje v zasebnost.

Nedopustno, da si bila TI tiho. Zato je kar prav, da se tašča oglaša na tvoj telefon.

Haha, kot sem napisala, nismo rastli ob taki zasebnosti, zdaj smo pa vsi opiljeni na pametne OSEBNE telefone, kot da je to naša največja intima, kot da je sam telefon naša najglobja osebnost.
Se ti ne zdi to smešno?[/quote]

Ne, to ni smešno, danes je telefon več kot telefon, je računalnik v malem in ima vsega boga gor. Gole fotke, bančne podatke itd., tako da bi stari težakinji bilo prste za odsekat.[/quote]

No, to je tvoj problem. Jaz na eni taki prenosni zadevici, ki lahko dobi noge, že ne bi imela golih fotk in bančnih podatkov, nasploh nič takega, kar nočem, da kdo drug vidi ali ve 😛

New Report

Close