Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ali vam je Adele lepa?

ali vam je Adele lepa?

Včeraj je v družbi nanesel pogovor o Adele. Strinjali smo se, da ima neverjeten vokal, presenetilo me je, da je večina moških komentirala, da je fatalna. Moram priznat, da me je kar malo presenetilo, govorim o moških cca. 30-40 let, ki so vedno “lajali” na drobne punce, če so bile pa malo pomankljivo oblečene pa še bolj….
No, meni je ona lepa, pa tudi zabavna. Ima en tak zanimiv smisel za humor in mi deluje zelo nenarejeno…

Seveda je lepa!

Normalna punca, nič posebnega, bolj ena bunka. Na Dolenjskem je polno takih.

nova
Uredništvo priporoča

Ti je pa že nekaj časa nisi videl?

Fletna je, ja. 🙂

Zakaj te pa čudi, da je moškim všeč? Ker je okrogla? 😉

Ko oči zaspijo Se angeli zbudijo (Jan P.)

Ima izjemen vokal, super smisel za humor, las toliko, da jih lahko meni da za celo glavo, pa jih bo še vedno imela dovolj, .. ampak lepa pa ni niti malo. Naredijo ji fantastičen make up iz resnično kile pudra in ličil, da izgleda čedna za na oder. Brez makeupa pa je videti zelo zelo podpovprečno, zares nihče se na cesti ne bi ozrl za njo. Ampak, ko odpre usta..

https://www.google.si/search?q=adele+no+makeup&client=tablet-android-samsung&prmd=ivmn&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjmw_TLtOjKAhVLc3IKHaPQDuoQ_AUIBygB#tbm=isch&q=adele+without+makeup

Meni je zelo lepa. Lahko jo gledam še pa še.

Schildkrote Schildkrote 08.02.16 15:42
Fletna je, ja. 🙂

Zakaj te pa čudi, da je moškim všeč? Ker je okrogla? 😉

V bistvu me čudi samo, da je tem moškim všeč, tem mojim kolegom, ko že pol življenja gledam na kakšne punce lajajo, potem pa takšne izjave kako jim je ona lepa.

Ima izjemen vokal, super smisel za humor, las toliko, da jih lahko meni da za celo glavo, pa jih bo še vedno imela dovolj, .. ampak lepa pa ni niti malo. Naredijo ji fantastičen make up iz resnično kile pudra in ličil, da izgleda čedna za na oder. Brez makeupa pa je videti zelo zelo podpovprečno, zares nihče se na cesti ne bi ozrl za njo. Ampak, ko odpre usta..

https://www.google.si/search?q=adele+no+makeup&client=tablet-android-samsung&prmd=ivmn&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjmw_TLtOjKAhVLc3IKHaPQDuoQ_AUIBygB#tbm=isch&q=adele+without+makeup%5B/quote%5D

Umetne trepalnice (metle), pol cm debela črta eyelinerja okoli oči – kakšna sprememba, kaj? Deluje kot dobro spitana Barbarella, sicer bi zgledala kot krompir.

Meni je všeč. Top!
In če bi bila dedec, bi štartala na take ženske. Ne pa na ene dile z umetnimi joški in celim ksihtom kot klovn:
– umetne brvi, umetne trepalnice, nafilana fafla…..

Vse to ima Adele, le dila ni. Cel obraz narisan, ne samo obrvi, petcentimetrske umetne trepalnice, ok, fafla nafilana s špehom, ne silikonom. Ampak glas in humor pa neprecenljiva, najbrž tudi značaj.. Top lepotci ne norijo za njo, njen tip ji je fizično primerljiv in najbrž tudi fejst dečko po karakterju, tako kot ona. Neprivlačne ženske ne dobijo bredov pitov v posteljo, četudi so svetovne zvezde.

Čak mal, pa saj Adele IMA umetne obrvi, trepalnice, pa tudi usta ima načrtana okoli roba.

Sem gledal interviju z njo, fulll je utrgana. Ne vem, če bi bila za v slovensko družbo. Smo preveč “kao” uglajeni in “zažlajfani”.

Sem zadnjič gledala, ko je imela intervju s tipom iz BBCja in res je fejst babnca. Pa še spodnji prispevek je bil vmes.

https://www.youtube.com/watch?v=OHXjxWaQs9o&list=PLpa7zHGYMlSYCUMnl-SZB5pdLHSTEds41

Ko oči zaspijo Se angeli zbudijo (Jan P.)

Seveda ne, slov. ženske (če smem sploh tako rečt) pri 25 še sesajo pri materinih joških in se igrajo atije in mamice v peskovniku. Ženska je pri 21 posnela eden najboljših albumov.
Sicer pa, četudi brez ličil je prav fajn in ženska in ima pravico tudi gledati zaspano, mar ne?

Adele je pravzaprav protiutež vsem ameriškim zvezdnicam, prav s svojo pojavo, postavo in glasom.

Jap.
Ampak ne na klasičen način kakor nam servirajo.
Končno ena oseba, ki je sproščena in vesela ter prizemljena. Sploh pa odstekana v pozitivnem smislu.

Adele je zelo lepa, ima pravilne poteze obraza. Mogoče ima kak kilogram viška.
Veliko bolje izgleda kot marsikatera, ki na silo shujša, potem pa si da “vdelat” zadnjico in prsi.

Drugačna je od večinoma ljudi. Uspela svoj talent izbrusiti. Zato je drugačna. Ostali ne vedo za svoje talente so povprečneži ( šola, ponavadi zanič služba, družina ) in ti so ponavadi najbolj glasni o komentiranju o lepem in grdem človeku. Ker samo to znajo. Ta je lepa ta je grda. To jim je bistvo življenja. Ki pa je po pravici povedano napačen in mentalno zaostal. Ni bistven za življenje. Ampak v svojem napačnem mentalnem pristopu mislijo, da je to pomembno.

Ljudje večinoma ljudi sploh ne vedo kaj je življenje in kaj je bistvo življenja. Po večinoma jih misli, da je bistvo življenja kdo je lep kdo je grd kdo ima denar kdo nima denarja. In v tem krogu se vrtijo celo življenje in iščejo prav to in vedno so samo razočarani, ker tega nimajo. Ne morejo imeti.

Zdaj, ko je shujšala, in z make-upom mi ima ful lep obraz.

Drugače pa, imam kaaaaaaaaarteeeeeeeee za koncert!!! Dovolj blizu, da bom videla tisto črto od linerja, ki me sploh ne zanima.

Zelo je lepa. Karizmaticna. In z najboljšim glasom.

Vokal odličen, besedila primerna krogu poslušalcev ( težka, iz izkušenj).
Je pa tipična celeb Britka. In njena lepota je “narejena, napleskana” , ker je javna in znana osebnost. Del scene in izdelanega imidža.

Ko verjetno odstrani umetne trepalnice in heavy make up, je pa tako lot že opisujejo zgoraj – povprečna, nič bolj lepa od navadnih smrtnic. Ni taka lepotica, ki bi tudi brez dela umetnika ličenja in dodatkov izgledala fatalna.

See for your self:
https://celebritieswithoutmakeupz.wordpress.com/2014/11/11/14-pictures-of-adele-without-makeup/

New Report

Close