Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ZNAKI NOSECNOSTI

ZNAKI NOSECNOSTI

Najpogostejši zgodnji znaki nosečnosti, ki pa niso nujno prisotni pri vseh nosečnicah:

Izostanek mesečnega perila ; menstruacija zamuja, krvavitev je zelo blaga. Ta znak imamo za najbolj očiten znak nosečnosti, saj med nosečnostjo ženska običajno ne krvavi. Lahko se pojavi blažja vgnezditvena krvavitev (zarodek vsidra v maternično steno), ki se pojavi nekje 5-10 dni po oploditvi.

TO PISE NA TEJ STRANI… zanima pa me če sem prav razumela lahko priteče kri pa mislis da je M vendar ni in si ze noseč ta čas ? ( samo da je blagejsa) in kako dolgo traja taksno izlivanje potem?

namreč slisala pa sem ze za primer ko je mela 1 mesec menstruacijio pa je ze bila noseča. vrjetno je to ta izcedek krvi ki je tu upisan ? prosim za odgovore punce ki je to imela ali ve hvala

Napravi test nosečnosti, pa boš videla, če si ali nisi noseča. Drugo so le ugibanja.

nova
Uredništvo priporoča

A odgovori fantov pa ne štejejo? :). Vgnezditvena krvavitev se res lahko pojavi približno v drugem tednu po ovulaciji in sicer pri skoraj vsaki tretji nosečnici. Praviloma je manj obilna, spremljajo jo lahko tudi zelo blagi krči. V primeru, da se krvavitev pojavlja tudi kasneje, je potrebno obvestiti ginekologa, čeprav se kasneje običajno izkaže, da gre za nedolžno zadevo. Če pa je krvavitev močna in/ali jo spremljajo hude bolečine in splošno slabo počutje, sploh če nastopi nenadoma, pa je treba takoj poiskati zdravniško pomoč.

Aha ja seveda steje ampak od zenske sm prej pricakovala 🙂

Ja vem sedaj ssm jo imela ampak sem se zacela zanimat ali je morda to ts wrjanta da sem in da sem jo ts mesec vseeno se dobila januarja…
Imam 15. Pregled ultrazvocni. Zaradi onih dopolnil. Kot sem jih omenila zgoraj . pa bo tam se widlo.

Ampak vse ti me zanima ce ima kiri nasvet ali izkusnjo kaj bi bilo lahko

Najpogostejši znaki nosečnosti so:
– izostanek menstruacije,
– slabost, bruhanje, predvsem zjutraj na tešče,
– pogosto siljenje na vodo,
– napetost v trebuhu, kot da boš dobila menstruacijo,
– občutljive prsi, tudi rahlo povečane,
– občutljiv želodec (nekatere stvari ti npr. zasmrdijo kot npr. tobačni dim ali duh po kavi)

Sem krvavela v drugi nosečnosti in to zelo. Trebuh me je tudi bolel. razlika je bila v tem, da se mi je kri ulila npr. enkrat na dan, ali pa dvakrat in to kar veliko, vmes pa so bili samo madeži. Krvavela pa sem vse do 24. tedna. K sreči se je nosečnost srečno končala s porodom.

New Report

Close