Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ebay- kako kupovati ceneje

Ebay- kako kupovati ceneje

Pozdravljeni. Kot vedno več ljudi, tudi sam kupim veliko stvari na e-bayu. Pred kratkim sem odkril stran prek katere dobim povrnjen del denarja, ki ga porabim za nakupe.
Vsem, ki bi jih to mogoče zanimalo prilagam link, kjer si lahko preberete podrobnosti in se tudi registrirate na stran.

https://moneyfeverblog.wordpress.com/2016/02/04/ebay-prihranite-denar

Pošteno povej za referral. Če mi gre kaj na živce, mi grejo pa na živce polovične informacije ljudem od katerih hočeš, da se prijavijo v piramidni sistem pod tebe.

Ne gre za nikakršen piramidni sistem. Vse kar sem napisal 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} drži. Če vas stran ne zanima se ne rabite prijavit in je stvar rešena. To da dobim jaz nekaj denarja ni vaša stvar, saj niste s tem nič na slabšem. če se prijavite dobite 10 EUR bonusa in 5 EUR od mene. Tudi, če bi jaz dobil 100 EUR nevem zakaj bi vas to motilo.

Lp Jure

nova
Uredništvo priporoča

Nihče ni nič na slabšem. Samo tisti, od katerih nekaj hočeš, imajo pravico vedeti, kaj hočeš od njih.

To, da se vpišejo pod tebe in ti prinašajo denar se imenuje piramidni sistem.

Še enkrat poudarjam, da ne gre za piramidni sistem. Prilagam besedilo 14. alineje 7. odstavka Zakona o varstvu potrošnikov pred nepoštenimi poslovnimi praksami:
14. ustanovi, vodi ali spodbuja piramidni sistem pospeševanja prodaje, pri katerem se potrošnik nadeja plačila ali nagrade predvsem zato, ker je v sistem uvedel nove potrošnike, ne pa toliko zaradi prodaje ali uporabe izdelkov;

Če ste prebrali moj članek potem veste, da tisti, ki se prijavi ne rabi uvajati novih potrošnikov, prav tako pa niso izpolnjeni niti ostali znaki tega člena.

Prav tako, vsi ki so prebrali članek vedo kaj hočem od njih in dejstvo, da oziroma če jaz dobim denar ni relevantno.
Vsak se lahko na stran prijavi tudi brez mojega linka, vendar v tem primeru ne dobi bonusa 5 EUR.

Želim pa še enkrat poudariti, da je stvar v obeh primerih brezplačna in da ni potrebno uvajati drugih ljudi.

Prosim, da več ne zavajate ljudi z neresničnimi trditvami, tudi če jih pišete v dobri veri. Predlagam vam, da se najprej pozanimate o strani in mogoče celo preberete moj članek.

Se en slovenski wannabe bogataš:( In to un ta šmugljast:( Brrrr.

Zaradi mojega članka prav gotovo ne bom postal bogataš ne jaz, ne kdorkoli drug. Lahko pa vsak prihrani kar nekaj denarja. Se mi pa zdi, da ste vi tisti, ki imate eno tipično slovensko lastnost, to je nevoščljivost

Lp Jure

še enkrat preberi, kaj ti je napisal-a “pošteno povej”, meni se ne da na veliko razlagat.

Z vsem spoštovanjem, mislim, da ste vi tisti, ki lahko še enkrat preberete moj članek in pa odgovore gospodu, ki ste ga omenili.

Pa tako enostavno bi bilo pošteno povedati.

Zdaj pa ljudje mislijo, da si nategator, ki bo veliko zaslužil, ker nisi omenil, da je na linku tvoj referral.
Drži pa samo prvi del tega stavka.

Oh. Kakšna škoda.

Očitno se vsi tukaj ne strinjajo z vami, saj znajo razmišljati s svojo glavo in ne jemljejo resno vaših komentarjev, ki jih pišete iz nevoščljivosti ali drugega, meni neznanega razloga.

In ti bos vsakemu, ki se preko tebe prijavi, poslal 5 € zakaj? Ker si dobrega srca?

Poleg tega dobim tudi jaz nekaj denarja od te strani, ce se prijavite preko mojega linka. Mislim pa, da je edino pravično, da vrnem nekaj denarja, ki ga dobim tudi vam, ki se boste prijavili na stran.

Lp Jure

Tega nisi pripopal sem gor, ker želiš, da drugi prišparajo, ko kupujejo na ebayu, ampak zato, da od njih nekaj zaslužiš – v nos nam gre to, da nisi tega v svojem prvem prispevku jasno napisal. A ne zmoreš razumeti?

Kar ne morem razumeti je to, da se očitno vsi obremenjujete z mojimi nameni, s tem, da bom jaz zaslužil denar ne pa s tem, da ga lahko vi prihranite, kar bi moralo biti za vas bistvenega pomena.
Sploh ni pomembno s kakšnim namenom sem jaz prispevek objavil, ali bom z njim zaslužil miljon EUR ali pa nič. Vse, kar je za vas pomembno da veste je dejstvo, da lahko prihranite par EUR pri spletnem nakupu.
Poleg tega sem v prispevku napisal, da me v primeru kakršnihkoli nejasnosti kontaktirate. V prejšnjem postu sem povedal, da dobim tudi jaz nekaj denarja, z obtožbami, da gre za piramidni sistem in ostalimi nebulozami prava neukih ljudi pa se ne mislim več ukvarjati.
Ali je avto, katerega vrednost pna trgu je 50.000 EUR in ga vi kupite za 20.000 EUR, vreden samo še 10.000, ko izveste, da ga je lastnik avtohiše, kjer ste ga kupili, kupil za 15.000 EUR, ker zanj ni plačal davka in je poleg njega kupil še tri druge avtomobile? Po vaših trditvah ja, jaz pa mislim da ne in da je bil nakup za 20.000 EUR, kljub temu vrhunski nakup.

Lp Jure

Ma še zdaj ti ni jasno, da nisi veliko boljši od lastnika avtohiše – oba zavajata stranke.

New Report

Close