Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Lagala da je noseca

Lagala da je noseca

Saj se večkrat sliši o zgodbah kako ženske lovijo moške na to foro, pa vendar ko to enkrat doživiš pobližje se vprašaš kaj je narobe s temi baburami. Kolega je imel prijateljico s katero sta se občasno dobivala vendar je želela ona več, torej resno razmerje. Ko ji je povedal da mu do tega ni, in prekinil prijateljevanje, je dobil čez manj kot mesec klic da je noseča. In seveda ŠOOK. Ampak ok možno je, prevzemi odgovornost bodi moški, pogovori se z njo. Čeprav sem mu svetovala naj bo previden ker mi vse to malce smrdi. Lagala je na začetku o svoji starosti, in bila je kako bi rekla malo čudna (tak mali psiho mi je delovala). Pošiljala prošnje na fb njegovim staršem, sorodnikom. Mogoče mi je bilo to malo čudno saj jih še ni spoznala niti ni bilo govora o tem da bi jih kadarkoli saj se le dobivata vsake toliko. No da ne dolgovezim seveda se je izkazalo za laž, noseča je bila njena sestra in je pošiljala slikce pozitivnih testov njene sestre. Ampak ok vse lepo in prav zanima me kaj je narobe z vami ženskami da se sploh spuščate v take stvari?!??!! Ljudje so ostali brez vrednot in spoštovanja.. Bljek!!!

Jah, mene ne preseneča nič več. Niso pa samo ženske takšne.
Je bila pred dnevi tukaj tema, ki jo je en zmešanec odprl, kako ne ve, če naj ubije žensko v katero je zagledan in mu ljubezni ne vrača ali naj naredi samomor. Ko so ljudje začeli pisati o tem, da se ga da izslediti zaradi groženj, je pričel bluziti o samomoru in kar nekaj ljudi si je pozno ponoči vzelo čas ter ga prepričevalo, da naj tega ne stori. Nakar se drugi dan javi kvazi nekdo, ki ga pozna (stil pisanja do potankosti isti, kot avtorjev) in napiše, da je storil samomor. Potem pa se je še prepiral z nekaterimi nižje v temi ter nekaj dokazoval, ko se je prav jasno videlo, da gre za avtorja prvotne teme.

Eni ljudje so pač bolani in ne moreš kaj. Žal verjetno oddelki psihiatrije niso tako veliki, da bi bili zmožni sprejeti vse te ljudi, ki sodijo tja, zato pa se prosto gibljejo med nami, se lažejo, pretvarjajo in sem ter tja potem bereš v časopisu, ko kateri izmed njih naredi še kaj hujšega.

In zakaj je s tako norico seksal brez zaščite? Že na začetku je lagala o svoji starosti, pa gre on še vedno seksat z njo brez zaščite, namesto da bi se mu vklopili vsi alarmi in bi bežal stran kolikor ga nesejo noge ali pa vsaj uporabil kondom, če je že tako obupan in mora seksat z njo?

In kaj si ti njemu, mamica, da takole oštevaš grde grde ženske vse po vrsti? Si na svetu komaj 24 ur, da ne veš, da obstajajo vse sorte ljudje in da se čisto z vsakim od njih tudi ni potrebno petljati, če se jim le lahko izognemo?

Mati koklja, svetuj raje svojemu piščančku, naj odraste in prevzame odgovornost za svoja dejanja ali pa naj ne seksa, če še ni slišal za kondom.

nova
Uredništvo priporoča

Brnenje v glavi.. haha pa kaj je s tabo..

Seveda je na njemu da prevzame odgovornost ker je naivnež ki je mislil samo s k….. 🙂
Gre se za to kakšni so nekateri ljudje, kako nizki. Ampak glede na tvoj pameten in izredno inteligenten odgovor verjamem da ti je bilo težko odgovoriti saj si moral prej odgovoriti koliko je 2 krat 9 😉

Peace

Mah to si ti gledala nek film .Teb se bolj trga

moški radi seksajo brez obveznosti in razmišljanja o posledicah. Nekatere ženske tako razmišljanje moških izkoristijo in še bodo izkoristile. Enim se izide, drugim pa ne.

Verjetno res, imaš prav 🙂 Sem zamešala malo očitno

Koliko moškim si pa ti že poslala sms z noseča sem 🙂

jaz prepričana je med ljudmi vedno osnova iskreno komuniciranje, tisto kar nekdo želi, pričakuje, je pomembno,d a tudi iskreno izrazi in potem se lahko vsi lepo menijo in dogovorijo…. pošteno in fer do vsakega…

in ja take ženske niso za nikamor – izsiljevati in lagati z otrokom je nespoštljivo do moškega in tudi do otroka… konec…
osnova za srečo in zadovoljstvo vseh – v odnosu in tudi potem v družini je iskrenost in zaupanje… vse se prične pri tem…
in take ženske, ja ki to počno se je treba ogniti na daleč… in nimajo nobenih vrednot in nikakršnega spoštovanja do nikogar

Pa je on dejansko njej že na/pred začetkom česarkoli jasno povedal, da mu je samo za občasen seks in nič več?
Sicer to ne opravičuje njenega ravnanja, ampak vseeno.

Sej meni je jasno da nekateri moški enostavno ne razmišljajo kaj se tega tiče, ampak ste zgubili rdečo nit dragi moji. Ja naj prevzamejo odgovornost če se jim to pripeti..

Govorim pa dejansko o tem kako si nekatere ženske preprosto zmislijo da so noseče, celo pošiljajo teste kateri niso njihovi okoli..Kaj se samo meni zdi to totalno psihična zadeva.

Jst kot ženska, nisem nikoli razmišljala na ta način, če moškemu ni bilo do mene sem rekla aj čao (vsaj nekaj ponosa je fajn imet). Na kraj pameti mi ni padlo jaaaa dajmo se delat da sem noseča pa bo z mano!

Ok mogoče sem pač jst malo čudna

Pa je on dejansko njej že na/pred začetkom česarkoli jasno povedal, da mu je samo za občasen seks in nič več?
Sicer to ne opravičuje njenega ravnanja, ampak vseeno.[/quote
Ja njej je bilo obrazloženo vse.. na začtku..

Potihoma je upala da si bo premislil verjetno al kaj sej nevem ? 🙂

Itak pa tudi če se zlaže… Saj se najkasneje čez nekaj tedno ve in vidi, kaj in kako?

Mislim, kot da to počne vsaj polovica žensk no! Ne posplošuj, če ti eno tako (ali celo več) poznaš.
Pri svojih 55 letih za kakšne take igrice še nisem slišala, razen v filmih in romanih.

Poznam več takih žensk. niso moje prijateljice – bolj znanke. meni je to res dno dna. ampak kaj češ…bom rekla samo še to, da nobena od teh ni čista. kar seveda moški opazijo, zato pa se potem umaknejo, one pa z vsemi topovi. enkrat sem eno vprašal, zakaj za vraga ji je tega treba. da se laže, da je noseča. pa je rekla, da ga hoče prestrašit, mu vrnit milo za drago. potem sem jo še povprašala, če se ji ne zdi, da je to bolano in da jo b zaradi tega kvečjemu zasovražil oz. si mislil svoje, pa je odvrnila, da ne, da ga bo to vzpodbudilo k vezi z njo. da bo začel razmišljat kakšen bo otrok in blabla bla. meni se je želodec obračal, ona pa prepričana, da dela najbolj super stvar na svetu.

[/quote]
moški, ki ima žensko za občasen sex si nikomi ne bo premislil in šel v vezo z njo… sem ženska in to zagotovo vem…
mam sestro, ki se je tako zaljubila v enega in ji je povedal da jo ima samo za občasen sex, pa je ona upala, da se bo zaljubil vanjo in si premisli… sem ji govorila dobronamerno, ne nasedaj in ne ponižuj se… ker tak moški te ima samo za lastne potrebe in tebe sploh ne spoštuje… pa ni poslušala…zdaj je razočarana…
jaz na take fore ne padam – tolk se pa spoštujem moški, ki si želi bit z menoj si bo želel bit z menoj zaradi mene in ja seveda v zvezi je tudi sex…
ampak da bom pa nekimu samo objekt za praznjenje in deklica na klic – ne hvala nikoli… mam raj prijatelja na baterije potem…

tudi samo moški vedo povedati, da ženske, ki jih imajo radi in se z njimi vidijo v resni vezi ne bodo nikoli tako izkoristili samo za sex… to delajo tistim, katere dojemajo kot lahke in do njih nikoli ne bodo imeli nikakršnih čustev.
Moški, ki žensko spoštuje toliko,d a bi šel z njo v resno vezo, je ne bo nikoli tako poniževal,d a bi jo obravnaval kot deklico na klic!
lahko se zveza razvija postopoma počasi to ja, samo to je čisto nekaj drugega kot da te ma tip za občasen sex in ti že na začetku pove, da več nisi vredna. Opa alarmi za stran takoj!

Mislim, kot da to počne vsaj polovica žensk no! Ne posplošuj, če ti eno tako (ali celo več) poznaš.
Pri svojih 55 letih za kakšne take igrice še nisem slišala, razen v filmih in romanih.[/quote]

Bodi srečna da nisi slišala (ponavadi se o tem ne hvali nihče ne ona ne on )
Mi je pa všeč ta svet v katerem živiš, da si o tem slišala le v filmih.

Se strinjam s teboj, dno dna. Milsim da v teh podstrešjih ni kaj dosti če sploh kaj .

Bjonda, raje ne trati svojega časa in energije za takega človeka. Ni resen. Nikogar, niti sebe, kaj šele žensk okoli sebe, s tabo vred ne jemlje resno. Posledice slej ko prej pridejo. Če izkoriščaš, boš slej ko prej naletel na nekoga, ki zna to početi še bolje in grše.
Ne pomiluj ga, ne naslajaj se, ne udrihaj čez žensko/e, samo špegu mu nastavi, da bo dojel za v bodoče.
Ne goji nekih čustev do njega, ker ni zrel.
(za)Živi punca.
Srečno


dober nasvet v celoti! Se pa strinjam s tistim poudarjenim. zato je nasvet ob tem vedno delaj in ravnaj z drugimi tako , kakor želiš, da bi drugi ravnali s teboj. 🙂

kakšne pacientke ste šele te, ki o tretjih osebah plozate na MON.u ☺
pomislim, da gre za samoizpoved ☺

pa še ta pomislek je ob tem, moški, ki eni pove,d a jo ma za občasen sex… potem to z veliko verjetnostjo dela večim…
se je za vprašat tudi, kakšne bolezni vse nosi naokoli… sploh ni niti za občasno za met, kaj šele za resno zvezo, četud bi si kdajkoli premislil… ženske moramo zdravje čuvat…
potencialni samci, ki letajo iz cveta na cvet brez obveznosti so ptava zakladnica prenašajočih SPB…
stran tudi zaradi lastnega zdravja… saj povedal ti nihče ne bo, kaj vse počne in kolk jih ma tak hkrati… vsi se delajo navzven full prijazne…

Mislim, kot da to počne vsaj polovica žensk no! Ne posplošuj, če ti eno tako (ali celo več) poznaš.
Pri svojih 55 letih za kakšne take igrice še nisem slišala, razen v filmih in romanih.[/quote]

Bodi srečna da nisi slišala (ponavadi se o tem ne hvali nihče ne ona ne on )
Mi je pa všeč ta svet v katerem živiš, da si o tem slišala le v filmih.[/quote]

Ja, zgleda, da eni živimo med bolj normalnimi ljudmi kot drugi.

PS: Kako pa potem nekateri(e) veste, da je to vsesplošen pojav, namreč, da ženske “nategujejo” moške glede nosečnosti, če se ne ona ne on o tem ne hvali?

Ma kaj tebe toliko briga za tistega kretena kateri naj bi obljubljal , da si bo prerezal žile. Očitno si še bolj prifuknjen od njega saj tukaj pišeš o tistem norcu kateri naj bi šel delat samomor.
Mi lahko obrazlozis kaksna je povezava te teme in tiste teme v kateri je avtor bil v deli ali naj ubije samega sebe ali medicinsko sestro.
Verjetno si ti tista oseba katera je pisala pod imenom “nasedli ste kot kiti”. Se prav vidi iz tvojega nacina pisanja , da si tista oseba katera je pisala pod imenom nasedli ste kot kiti.
Predlagam ti , da se osredotočiš na to temo in pustiš temo v kateri je avtor grozil z umorom in samomorom pri meru.

Samo eni pa v histeriji vedno začnete stavke okol obračat in ponavljat…

Pusti tisto temo o kateri naj bi avtor grozil z umorom in samomorom lepo pri miru. Rajši se osredotoci na tole temo tukaj.Jaz vem , da si ti tista “nasedli ste kot kiti” , katera naj bi imela prijatelja v Šiški. Še vedno nisi uspela odgovoriti na vprašanje zakaj si sprasevala prijatelja iz Šiške , če je kdo storil samomor , ko pa veš , da je vse skupaj bila samo ena velika laž.
Priporocam ti , da se ne zajebavaš z nami kateri smo pametnjesi od tebe in tebi podobnih hehehe. Po vseh teh dnevih še vedno nisi uspela odgovoriti na vprašanje zakaj si sprasevala prijatelja iz Šiške , če pa ti veš , da je skupaj ena bedna laz.
Tvoj komentar in komentarji “nasedli ste kot kiti” pa so si izredno podobni.

New Report

Close