Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Pretečena registracija

Pretečena registracija

Decembra mi je potekla registracija.
Zdaj imam avto v popravilu, ker čakajo na en del. Eno gumo ki pride čez zglobe. Potem ga pa peljem registrirat.

Med tem sem že dobil obvestilo, naj vrnem tablice. Vem, da je obveščena tudi Policija in ti pridejo pozvonit: živjo, pobral ti bomo tablce, račun dobiš po pošti.

Ampak avto imam pri mehaniku. Nesreča je to, da morajo čakat na ta del.

A jih jaz obvestim, naj ne hodijo, ker je taka situacija? Ali bom mogu še vse to plačat ? A mi bodo na tethničnem težil, ker je že tok časa od zadnje registracije?
Hvala, če ve kšna gospa, ki dela na tem.

Pojdi se zmenit na UE, da ti dajo še en mesec odloga. Včasih se je dalo kaj dogovorit.

Vrneš po mesecu in pol tablice in nič ne stane,ko je avto popravljen ti jih vrne nazaj.Ko greš odjavit avto te vedno vpraša če želiš tablice recimo čez en mesec nazaj.Po 30 dnevih od izteka si dobil obvestilo da moraš vrnit tablice.A je to tako težko razumet al je bolje čakat policijo in plačat stroške.

In zelo težko je tudi vprašat na UE, kaj storiti in jim razložit situacijo …

In zelo težko je tudi vprašat na UE, kaj storiti in jim razložit situacijo …[/quote]

..in vprašat.Ker pridejo po enih dveh mesecih ali še malo prej, po mesecu in pol policaji na dom…že videno.

Sem poklical na UE – in so mi podaljšali.
Hvala gospa – pejt se zment – HVALA vsem vam!

Res sem se oddahnil!

No, a ni to bolj simpl kot pisarit po forumih?

No, a ni to bolj simpl kot pisarit po forumih?[/quote]

No super – ali pa tudi servis ti je verjetno izdal papir, potrdilo, na katerm piše da je avto vzet v popravilo in kaj delajo ( postavke), pa bi dopisali, da je predviden rok dobave dela takrat in takrat – in tudi to je primeren in opravičljiv dokument.

New Report

Close