Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Islamske skupine Nemcem: Ukinite alkohol (in parfumerije), da boste preprečili nadaljnje spolne napade

Islamske skupine Nemcem: Ukinite alkohol (in parfumerije), da boste preprečili nadaljnje spolne napade

Islamski medij Muslimanska zvezda je žensko primerjal z golo antilopo, ki je postavljena pred leva, zato v Nemčiji zahtevajo prepoved alkohola, ki bi preprečila ta problem. Nemškim ženskam svetujejo, naj se oblačijo kot devica Marija, ne pa kot Lady Gaga, in jih obtožili, da so same odgovorne za spolne napade.

“Nemčija mora ukiniti alkohol, če želi preprečiti nadaljnje spolno nasilje nad ženskami in severnoafriške migrante uspešno integrirati v družbo,” so zapisali v islamski skupini Muslimanska zvezda (MuslimStern), ki ima na spletnem omrežju Facebook kar 20 tisoč sledilcev. Tam so novoletni incident v Kölnu komentirali kot promocijo rasizma nad manjšinami in da so ženske žrtve napada same zbujale nezaželeno pozornost z vabljivim oblačenjem, ki jih severni Afričani niso navajeni, poroča Dailymail.

Vsega so krive ženske
V skupini so zapisali: “Ne morete pričakovati, da lev pred golo antilopo ne bi reagiral. Nepredstavljivo je, da pri toliko urah spolne vzgoje v šoli pozabijo na preprosto biološko dejstvo.” Kot posledico napadov so pozvali nemško vlado, naj uvede popolno prepoved uživanja alkohola v celotni državi. Skupina je še obtožila ženske, da so same krive, da so napeljale mlade moške do njihovega napada.

http://nova24tv.si/aktualno/islamske-skupine-nemcem-ukinite-alkohol-da-boste-preprecili-nadaljnje-spolne-napade/

Muslimani so levi? Da ne bodo antilope priredile safarija:-))))

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

Islamski medij Muslimanska zvezda je žensko primerjal z golo antilopo, ki je postavljena pred leva, zato v Nemčiji zahtevajo prepoved alkohola, ki bi preprečila ta problem. Nemškim ženskam svetujejo, naj se oblačijo kot devica Marija, ne pa kot Lady Gaga, in jih obtožili, da so same odgovorne za spolne napade.

“Nemčija mora ukiniti alkohol, če želi preprečiti nadaljnje spolno nasilje nad ženskami in severnoafriške migrante uspešno integrirati v družbo,” so zapisali v islamski skupini Muslimanska zvezda (MuslimStern), ki ima na spletnem omrežju Facebook kar 20 tisoč sledilcev. Tam so novoletni incident v Kölnu komentirali kot promocijo rasizma nad manjšinami in da so ženske žrtve napada same zbujale nezaželeno pozornost z vabljivim oblačenjem, ki jih severni Afričani niso navajeni, poroča Dailymail.

Vsega so krive ženske
V skupini so zapisali: “Ne morete pričakovati, da lev pred golo antilopo ne bi reagiral. Nepredstavljivo je, da pri toliko urah spolne vzgoje v šoli pozabijo na preprosto biološko dejstvo.” Kot posledico napadov so pozvali nemško vlado, naj uvede popolno prepoved uživanja alkohola v celotni državi. Skupina je še obtožila ženske, da so same krive, da so napeljale mlade moške do njihovega napada.

http://nova24tv.si/aktualno/islamske-skupine-nemcem-ukinite-alkohol-da-boste-preprecili-nadaljnje-spolne-napade/%5B/quote%5D

Levi v civiliziranih krajih sodijo v kletko ali pa naj gredo nazaj v divjino!

Ja no, malo sicer skrajno, ampak resnica pa je, da so Evropejke po naravni poti priklicale grobost, ki jih bo hočeš nošeš streznila in spravila nazaj v red…

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Kdor pride v goste, se pričakuje spoštovanje običajev kot pri gostih.

------------------------------------------------------------------------- Zmanjšajmo izpust toplogrednih plinov. Namesto govedine, si raje privoščite svinjino ali perutnino.

Ja, sanjaj :-))) Sploh ne gre za goste…

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Teb to pr tvoji ni uspelo.

Teb to pr tvoji ni uspelo.[/quote]

Nisem imel potrebe se trudit v tej smeri, mi je tako lepše. :-)))

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Teb to pr tvoji ni uspelo.[/quote]

Nisem imel potrebe se trudit v tej smeri, mi je tako lepše. :-)))[/quote]

Ni bilo brati, se zlo jambral kle gor

Nisem imel potrebe se trudit v tej smeri, mi je tako lepše. :-)))[/quote]

Ni bilo brati, se zlo jambral kle gor[/quote]

Bo prej kaj na tem, da imaš zelo hude bralne težave, če moje pisanje dojemaš kot jamranje in sploh če ga dojemaš na, da pišem na lastni osebni ravni :-)))

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

LJUDJE REŠITI MORAMO EVROPO PRED ISLAMOM KI GROZI NAŠIM PRIHODNJIM IN TUDI SEDANJIM RODOVOM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

hahhahahahahahhah prepoved alkohola v EU..kar naj sanjajo,lahko grejo mirne duše tja nazaj, kjer se ne pije alkohola.

Ni bilo brati, se zlo jambral kle gor[/quote]

Bo prej kaj na tem, da imaš zelo hude bralne težave, če moje pisanje dojemaš kot jamranje in sploh če ga dojemaš na, da pišem na lastni osebni ravni :-)))[/quote]

Če kdo piše na lastni osebni ravni si to ti. Ne ločiš namreč svojih frustracij od realnosti.

Bo prej kaj na tem, da imaš zelo hude bralne težave, če moje pisanje dojemaš kot jamranje in sploh če ga dojemaš na, da pišem na lastni osebni ravni :-)))[/quote]

Če kdo piše na lastni osebni ravni si to ti. Ne ločiš namreč svojih frustracij od realnosti.[/quote]

Madona, pol sem pa res dober, ker so povsod članki enako napisani, da sem vsem, ki objavljajo vlil to zgolj iz moje osebne zgodbe…….ma vsaka mi čast [img]http://www.picgifs.com/graphics/a/3d-smileys/graphics-3d-smileys-177509.gif[/img]

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

[img]http://www.sbs.com.au/food/sites/sbs.com.au.food/files/styles/full/public/Sarma-or-Cabbage-Rolls.jpg[/img]

O Sarma! srečna, draga jed domača,
kjer lonec mojega kipi očeta;
de b’ uka žeja me iz tvojga svéta
speljala ne bila, goljfiva kača!
Ne vedel bi, kako se v strup prebrača
vse, kar srce si kislega obeta;
mi ne bila bi vera v zelje vzeta,
ne bil viharjov nótranjih b’ igrača!

Zvestó srce in delavno ročico
za doto, ki je nima miljonarka,
bi bil dobil z izvoljeno Sarmico;

mi mirno plavala bi moja barka,
pred ognjam dom, pred lopovom pa sarmo
bi bližnji sosed vároval – moj lonec.

Pa dajmo jim dopovedat, da so vse ženske v EU premazane z kremami s svinjsko mastjo. Da so njihovi čevlji prepojeni s svinjsko mastjo, da so tudi parfumske kreme in šamponi iz tega. Da naj se nehajo ukvarjat z evropejkami, ker že če jih povohajo, grešijo.

Pizda ste S(d)Sovsi škrti, jaz moji “pustim”, da kupuje Clinique in Olay – vi pa s svinjsko mastjo ženske mažete? Ni čudno, da se vsak vikend v pajszljih sklofate, če vam gre pa samo hrana po glavi.

Glej, glej, to bi bila pa dobra samoobramba. Svinjska krača v eni roki, v drugi pa vrvica s psom.

Evropa je v velikem klincu in to bo treba nekako rešit če bomo hoteli, da evropski otroci živijo v normalnem lastnem okolju.

Kar ni uspelo komunistični zvezdi, bo muslimanski zvezdi.

Aktivistke so se skrile v luknje in so tiho kot miši…

Ti sarma, sprijazni se, da miroljubnih doktorjev in astrofizikov, ki serjejo po bazenih, ne maramo, pa lahko se tako uzaljeno cepetas.

Večina aktivistk ne bere tega foruma.

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Večina aktivistk ne bere tega foruma.[/quote]

V medijih se nič ne oglašajo…

New Report

Close