Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kje se da preveriti ali ima nekdo aplikacijo Viber

kje se da preveriti ali ima nekdo aplikacijo Viber

Sama še nimam naložene aplikacije Viber pa bi rada preden nalagam preverila, koliko mojih kontaktov sploh ima Viber. Se to da… kje in kako? Hvala!

Vprašaš jih 😉

Ko jo bos naložila, ti bo vrglo vse kontaktne v imenik.

Se pravi, če nimam naložene aplikacije Viber, se ne da preveriti, kateri od mojih kontaktov že imajo Viber. Rada bi prej vedela, kateri jo imajo, pa ne bi zdaj vseh spraševala, ker jih je preveč.

Se pravi, če nimam naložene aplikacije Viber, se ne da preveriti, kateri od mojih kontaktov že imajo Viber. Rada bi prej vedela, kateri jo imajo, pa ne bi zdaj vseh spraševala, ker jih je preveč.[/quote]

Tako je.

Naložiš pa vidiš kdo ga ima. Teste ki nimajo pa povabiš da si naložijo.

Zdravo. Mene zanima kako je mozno da si skos doseglij na viber oz. pise last see vsako toliko casa? Ce oseba pravi da ga sploh ne uporablja?
Hvala za odgovor. Lp

To pomeni, da oseba ni sla ven iz viberja, ko je ugasnila ekran ali sla na karkoli drugega, recimo imenik, googl, druge aplikacije itd. Torej moras s puscico ven do zacetnega stanja ekrana na telefonu. Ce pa pogledas neko sporocilo na viberju in nisi sel do konca ven iz viberja, se ti kasneje skos kaze seen, vsakic ko vzames telefon v roke in nekaj gledas, pa to sploh ne rabi bit viber.

New Report

Close