Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ženske, kakšne postave mora biti moški po vašem okusu?

Ženske, kakšne postave mora biti moški po vašem okusu?

Kakšne postave mora biti moški po vašem okusu? Body-builder? Debel? Mišičnjak, ampak v mejah normale? Suhec? …

Da ima velikega, ostalo ni tako pomembno.

Dedec mora biti dedec, visok 2 metra in 100 kil, krepak, a ne zamaščen.

Takšen, da se v njegovem objemu počutim varno.

debel mora bit okol denarnice, ostalo ni tak važno.

postava ni pomembna

Ah potem pa žal izpadem, imam samo tanke Visa,Mastercard,Diners in American kartice 🙂

------------------------------------------------------------------------- Zmanjšajmo izpust toplogrednih plinov. Namesto govedine, si raje privoščite svinjino ali perutnino.

Moški mora imeti moško postavo, to je vse, kar lahko rečem.

Višje postave (da moram na prste stopit za lupčka) pa malo širših ramen (ni treba, da je
plavalec ali veslač 🙂
Pa ne presuh.

Atletske postave.

absolutno ne suh, rajši malo več,kot premalo kilaže..visok, vsaj nad 180, jaz sem 174…močne noge, oziroma meča..suhe noge me totalno odbijajo…to so želje, realno pa sem imela tudi tipe pod temi kriteriji..
sedanji mož je velik le 180, ima pa močne noge..pravi nogometaš..in dobro rit..

Da ima velikega, ostalo ni tako pomembno.[/quote]

Velikega? Torej imaš ti postojnsko jamo?

Se popolnoma strinjam s teboj…
Zame videz pri moškem ni pomemben, ker nisem plehka.
Mene prepričajo druge kvalitete.

Da ima velikega, ostalo ni tako pomembno.[/quote]

Sicer nimaš pojma… predvidevam, da si ti sexbomba, lol

Same kešpi*čke

Takle

Ala glavni igralec Vikingov- Travis Fimmel
Oprsje, da se lahko nasloniš nanj, fajn je če je cel bolj možat.
Veliko mi pa pomeni tudi obraz.

Da ima velikega, ostalo ni tako pomembno.[/quote]

Velikega? Torej imaš ti postojnsko jamo?[/quote]

Ne vem, ne merim tujih češpelj, da bi primerjala. Jaz hočem velikega, ostale se lahko zagrebejo za majhne.

O ja. Ve bi imele visoke, atletske desce, bogate in sposobne. Same ste debele, celulitne, grde, brezposelne stare babure. In ve ugotavljate kaj bi imele.

meni tudi veliko več kot postava pomeni obraz. Če mi tam ne potegne, je lahko še tako hud…..drugače mi pa še najbolj v oči pade skladnost telesa.

Ne čisto previsok, raje malo bolj zaobljen kot suh pa ne preveč izklesanih mišic. Suhci spominjajo na babe, previsoki niso ravno praktični za objemanje in poljubljanje, hude mišice, sploh kakšni 6packi pa me absolutno odbijajo.

Za vsako metlo se najde svoj štil. 😉

Normalne postave, ne preveč suh, ne preveč mišičnjak. Najlepše oblikovano moško telo je od domačega dela (štihanje, sekanje drv, delo v delavnici ipd.) + parkrat na teden šport. Ne pa napihjenost od raznih dodatkov proteinov. In pa seveda moški brez lastnih kompleksov (sam je debel, druge močnejše pa obira).

En malo večji štrukelj mora bit. Z mehkim toplim vampkom. 🙂

Bolje da ljulja nego da žulja. 🙂

Jaz nimam neke posebne predstave oz. izoblikovanih zahtev. Bi bila pa raje z debelim kot s preklo ali z nabildanim mišičnjakom. Zlata sredina pa itak vedno zmaga.

Glavno je, da ni nizke postave, To je res zelo grdo.

New Report

Close