Forum.Over.Net

Starševski čvek

Velika pozaba a.k.a. Merklova gresni kozel?

Default avatar

Desiderius_da_Pietri

Znano je, da najvecji sovraznik clovestva ni smrt, temvec pozaba. Ni dolgo tega, kar smo bili prica izjemno odlocni in trdi protimigracijski pozi Merklove... Slika, ki so jo objavljali vse povsod je prikazovala iransko dekle, le kako uro proc od tu, ki jo je uns're Mutti spravila v jok s svojimi (proti-)migrantskimi stalisci.

Slika

Kmalu po tem dogodku pa sledi preobrat v nemski zunanji politiki, predvsem pa opazna "protimerkelska ofenziva". Ker nisem ravno nekdo, ki pristaja na informacije na prvo zogo, se mi zastavlja vprasanje:

Komu je Merklova trn v peti, da jo je tako potunkal in kaj je (zares) v ozadju, ce gre za poskus politicne destabilizacije Nemcije?

P.S.: Svoboda govora in demokracija sta zal veliko bolj zahtevni zadevi od histericnega navijastva, ki smo mu prica v podobnih temah. Vnaprej opozarjam, da bom neprimerne komentarje (izven konteksta) posredoval v moderacijo kot neprimerne.
________________________________________________________________________________________________________
» Respect My Existence or Expect My Resistance! « (Kdo sem?)
Default avatar

wd40

Kako pa ti doživljaš novo Nemčijo?
When in danger, When in doubt, Run in circles. Scream and shout!
Default avatar

tat&ina

za desija ne vem, pri nas je še dokaj mirno živimo v novi nemčiji ... ampak center munchna je pa groza ...

sem pa prepričana, da je ljudska vstaja nekaj drugega v nemčiji kot pa sloveniji ...

drugače pa desi, točno tole s to deklico je bilo po televiziji, se še dobro spomnim ... hja res, le kaj je v ozadju ... ampak se mi zdi da bo vati gabriel malo poštimal ... rtl ima vedno suepr prispevke - novinarji prav provocirajo ljudi (tudi (pod)županju koelna so takrat po silvestrovem) ...
Default avatar

fvfvvd

desiderius verjames v NWO??

sprasujes se ce mogoce nemciji ne grozijo s Haarpom in je slabo vreme nonstop v pripravljenosti da sprozi nekaj velikega in zao nenormalna zima..

sto zensko s enekaj dogaja absolutno zakaj je vprasanje s strani koga itak vemo...
Default avatar

ttttz

Treba je bilo spravit armado not. Najlažje preko preproste, ženske duše.
Simpl.
Gre pa za destabilizacijo cele Evrope, ne samo Nemčije. No res je. da je Nemčija najmočnejša in odločujoča.Zato so pritisnili na Merkel.
Nekdo ji je podtaknil idejo o ceneni delovni sili in gromozanskih dobičkih, ki bi Nemčijo izstrelili nad vse.? Ne vem. Mogoče ? Vsekakor vse vodi samo pohlep in podivjani neo kapitalizem.
Default avatar

Desiderius_da_Pietri

wd40 je napisal/a:
Opaziti je predvsem obrat iz pro-migracijsek k proti-migracijski nastrojenosti. HH je sicer ze po naravi stvari ze dolga stoletja "multi-kulti", tako da tu morda zadeve nekolikanj odstopajo v smeri utecene zgodovinske strpnosti. V poslih se zaenkrat tudi ne pozna kakega migracijskega cenovnega pritiska. Se pa pozna - predvsem v vecernih urah - da je "naenkrat" prisotne vec policije na javnih krajih, kakor tudi povecano stevilo patrulj.
________________________________________________________________________________________________________
Default avatar

Desiderius_da_Pietri

fvfvvd je napisal/a:
Veste ali domnevate?
Default avatar

takole

predvsem ni naključje, da se je istočasno zgodila še afera VW
Default avatar

Desiderius_da_Pietri

fvfvvd je napisal/a:
To je pa zgeckljivo vprasanje. V pomensko vsebinskem smislu sem idealist in zatorej tudi privrzenec. Zal pa se ta kratica uporablja za vse mogoce, kar ni z njenim vsebinskim pomenom v nobeni zvezi. Zategadelj ... odvisno, kaj je z vprasanjem misljeno.
Default avatar

tat&ina

takole je napisal/a:
ti dam čisto prav!!! in začelo se je v ... amediki ...
Default avatar

whitecow

tat&ina je napisal/a:
jeba je ker je VW največji proizvajalec vozil na svetu. MIslim da je prehitel toyoto. No saj včasih je bil cel halo če je toyota prodala več avtov kot GM. Nekaj podobnega je bilo prejšnji teden ko so jenkiji prodajali GE oddelek bele tehnike in ga niso teli prodat electroluxu ker bi prehitel - bi postal večji kot njihov whirlpool. Pač amerika kot amerika. Oni že vedo kdo sme in kdo je lahko največji.....Avtomobilske proizvajalce pa tako ali tako stalno tožijo, ker svojih proizvajalcev praktično nimajo več in tle jim odtekajo veliki denarci ven.

fvdgbv

nwo.. skupina elitaskih satanistov oz ljudi, ki zelijo po iluminatskih nacelih spremenit svet po svoji podobi..
zavladati svetu rockfellerji rotschildi sorosi xxx, vladajo svetu s pomocjo terorja zatorej izmisljeni teoristi ki jih sami financijrao razbijajo drzave iz katerih bodo spravili ljudi v evropo...po eni strani financirajo imame da sirijo idejo o muslimanski prevladi po drugi strani so evropo zasuli z ideologijo toleranci in multikulture, sedaj bodo ta popolno razlicna pola zdruzili ustvarili konflikt iz katerega bodo naredili svet po svoji podobi.. ordo ab chao

v te interese *zaroto* spadajo se ameriska zrusitev dvojckov, chemtraili haarp in se kaj drugega...
Default avatar

Desiderius_da_Pietri

fvdgbv je napisal/a:
Hmmm... Zanimivo. Katera pa so ta iluminatska nacela? Poznate - mislim cisto konkretno, zares poznate - koga, ki bi zivel po njih?
fvdgbv je napisal/a:
O tem sem ze nekaj slisal. Kaj tocno to sploh pomeni?
Default avatar

Desiderius_da_Pietri

tat&ina je napisal/a:
Tudi meni vse skupaj disi (smrdi) po smrtnem krcu (petrodolarja) in posledicah le - tega. Me lahko kdo potolazi?
Default avatar

tat&ina

whitecow je napisal/a:
samo veš v čem je pa največja fora? se režim zraven ... da so te nepravilne količine še vedno manjše (manj škodljive za naravo in ozon) kot pa izpuščanje količin pri fordovih vozilih - ampak so američani zatežili, ker pač VW je par odstotkov manj prikazal kot pe ja v resnici, za ford je pa obelodanjeno, koliko škoduje ozračju (nič ne skrivajo) ... ampak ker je kao uradno napisano, je dovoljeno, čeprav večje onesnaženje, kot pa VW, ki pa že tako ima "čisto" uporabo, so pa pač odstotke malo skrili ...
Default avatar

dvdvd

Desiderius_da_Pietri je napisal/a:
seveda ne poznam...
mislim, da se gre bolj za skupine teh elitasev, sedaj je bolj v ospredju soros george, ki je mimogrede vsepovsod, financira medije v srbiji financira gradnjo djamije v banja luki, mirovni institu slovenije, refuges welcome, v ameriki sem bral clanek, kje rg apovezujejo da je financiral nerede v fergusonu da so se razsirili po ameriki, sedaj vidis so prblemi na oskarjih, soros naj bi financiral nastanitev beguncev v ameriko ....

v angliji je nekadnji premier obtozen pedofilije kot tudi jimmy savile, ti se naj bi povezovalo med seboj najbrz so to loze, ljudje pa samo sledijo nekim nacelom pa sploh ne vedo kje od kdaj od koga.....

tepci ki so fascinirani s satanizmom so navadni ljudje, tile tole jemljeo mal o bolj resno in seved ane s tipicnimi filmskimi obredi....obsedeni naj bi bili z ilumnatskimi ciframimi 3 7 9 11 13 31 33...

v ameriki imamo na obmocju zrusneih dvojckov nov kompleks in glavna stavba se imenuje...one world trade center...

ordo ab chao je red iz kaosa.. ti ljudje naj bi ustvarili konflikte in potem ponudili resitve iz tega kaosa ustvarjenega, tocno tak o kot si sami zelijo, mi pa mislimo da s egre za neke teroriste nestrpneze nacije, med drugim globalno spegrevanje......

biblicno gledano..naj bi s emi nahajali v end of times, in res ogromno stvari si je tezko razloziti, med drugim naso angelo mamuti merkel....
Default avatar

mi Kajnovi potomci

fvdgbv je napisal/a:
Pokaži človeku napačno pot,da ne bi slučajno zašel na pravo. Dlje bo hodil po napačni poti,bolj se bo prava oddaljevala od njega.
Nič ni tako kot se zdi.
Default avatar

Desiderius_da_Pietri

dvdvd je napisal/a:
Jaz pa. Vsako jutro se ze nekaj krepkih let gledam v ogledalo.

Slika

In ravno zato mi ni jasno, kaj vraga naj bi to imelo opraviti z zastavljeno temo.
Default avatar

mi Kajnovi potomci

Desiderius_da_Pietri je napisal/a:
:))))))
Default avatar

whitecow

tat&ina je napisal/a:
v bistvu še večja jeba je ko je barack en mesec nazaj podpisoval nek sporazum o zmanjševanju CO2, zdaj na detrroidskem (al kje je že bil) salonu vozil so pa kazali same nekle v8 zadeve, nobenih hibridov, nobenih manjših i nvarčnih motorjev. cel EU ma neke kavne mlinčke, tam pa v8 silijo v prodajo ,ker da majo gospodarsko rast pa nafta je poceni

pa isto je blo leta nazaj ko so toyoto obtožili da se menjalniki zatikajo. Toyotoa za potrebe ZDA dela avte pri njih doma, kosi so bili njihovi, in velka večina tistih ki je kupila priusa, je na odpad peljala starga fordovga terenca

tle so se ne sam menjalniki zatikali tud denarni tok se je zatikal. Sam jeba je ker jim je ta dnar ušel ven. nazaj ga priklicat ne bo kar tak omogoče, ustvart pa.... kako industrijo pa še majo razen par rčaunalniških podjetij?

desi ma prav, dolar postaja šibak, pufov majo za izvoz, za jaj*a jih lahk prime tko evrpoa, ki kupuje njihov dolg, kt kitajci. Slednji ga majo precej v lasti in ko bodo rekli pare na sunce....ja takrat bo pa sekalo na polno