Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek V Koseški bajer so padle tri osebe (med njimi tudi 2-letni otrok!!), ker se jim je vdrl led

V Koseški bajer so padle tri osebe (med njimi tudi 2-letni otrok!!), ker se jim je vdrl led

Mati se je skupaj z dveletnim otrokom sprehajala po zaledenelem Koseškem bajerju. Nato pa se je vdrl led in tako so mati z otrokom ter odrasel moški padli v bajer. K sreči so vse tri osebe rešili.

http://www.24ur.com/novice/crna-kronika/foto-na-koseskem-bajerju-se-je-vdrl-led-v-vodo-padlo-vec-oseb.html

Groza! Kje je imela mati pamet, da se gre z dveletnim otrokom sprehajat po zaledenelem bajerju, temperature pa nad lediščem?! Skrajno neodgovorno in nespametno!

Joj, kako ste vedno pametne… verjetno vas je pa polovica tukaj, ko je že isto naredila. Zakaj se nisi bunla že prej, kaj delajo??? Aja, ker verjetno nisi razmišljala o tem, kaj se lahko zgodi, a ne?

rednecks…..

Nismo vsi tako pametni, kot ti.

Pravilo št.1 je, da ne hodi na naravni led, če se prej nisi prepričal o njegovi debelini, sploh če o letu nimaš pojma, pika.

Da pa z otrokom greš na led …. bolano res.

morali bi jim poslati račun za plačilo stroškov reševanja

Zanimivo pri tej zgodbi je to, da je mamica s fotrom sprehajala 2 letnega otroka, ampak na ledu je imela tudi otroski vozicek, v katerem je spal njen 3 mesecni otrok.

In to pri +5 stopinj…..

Nismo vsi tako pametni, kot ti.[/quote]

hvala Bogu, da vas takih ni prav veliko:-)))

Glede na zgornje komentarje je še čudno, da jih več not ne pade.

Led mora biti debel vsaj dobrih 10 cm, preden stopite nanj. Pri taki debelini se moraj ljudje porazdeliti po ledu. Ce je skupinica ljudi na kupu, kot v tem primeru, ta debelina ne zadosca. Ce stopite na 5 cm ali tanjsi led, boste garantirano padli v vodo.

Včasih sem šel večkrat tam okoli in se tudi sam čudim, da ni več tovrstnih nesreč. Ob izraziti odjugi, ko se led že topi, vidiš modele, ki se sprehajajo po njem, kot da imajo vsi sposobnost hoje po vodi. Sem enkrat že nekaj rekel, pa se mi je tip le bebavo režal.
Kar pa se tiče izpostavljanja otrok nevarnostim, pa sem že večkrat rekel: če si omisliš psa, moraš v pasjo šolo, otroka pa si lahko omisli čisto vsak, ki se mu po(ne)sreči.
Mogoče pride komu prav: http://www.zurnal24.si/drsanje-na-naravnih-drsaliscih-kdo-odgovarja-za-varnost-clanek-264005.

Včasih sem šel večkrat tam okoli in se tudi sam čudim, da ni več tovrstnih nesreč. Ob izraziti odjugi, ko se led že topi, vidiš modele, ki se sprehajajo po njem, kot da imajo vsi sposobnost hoje po vodi. Sem enkrat že nekaj rekel, pa se mi je tip le bebavo režal.
Kar pa se tiče izpostavljanja otrok nevarnostim, pa sem že večkrat rekel: če si omisliš psa, moraš v pasjo šolo, otroka pa si lahko omisli čisto vsak, ki se mu po(ne)sreči.
Mogoče pride komu prav: http://www.zurnal24.si/drsanje-na-naravnih-drsaliscih-kdo-odgovarja-za-varnost-clanek-264005.%5B/quote%5D

nekateri ljudje so se pač rodii zato, da izzivajo svojo usodo. Hoja po robu, to jim sprošča pač adrenalin, s tem se imajo pa za nekaj več in drugačne od po njihovem povprečja ostalih okoli njih.

Svojo usodo, praviš. Tile pa so izzivali usodo dveh nemočnih otrok!! To je kaznivo, če jaz kaj vem.

Hja… Kolikokrat so pa starše že ovadili, ko je otrok zletel čez okno, ko je letal po dvorišču ali cesti in ga je povozilo, ko je s traktorja padel pod kolesa, ko mu je ob podiranju dreves le-to padlo na glavo itn.?

vedno.

Res? Vprašam. In kakšne so bile kazni?

Skrajno neodgovorno, bi še zastopila, da bi bilo danes tudi mrzlo je pa bila odjuga. Res grozno še sreča, da se je vse srečno končalo. Je pa res po bitki smo vsi generali. Mislim, da se ta mati ne bo nikoli več sprehajala po ledu. Meni se to ne bi moglo zgoditi, ker sem bolj strahopetna in pa morda preveč previdna :))!

Človeštvo bo definitivno izumrlo. Pa ne zaradi migrantske krize, ampak zaradi idiotizma ljudi. Tej babi ne morem reči drugega kot kura zmešana (pa mi pade še kaj hujšega na pamet). Da vlečeš svoje otroke na naraven led, in to celo dojenčka. Ma jih ne bi niti v ta pravi zimi, niti pod razno.
Res vsak dan sproti se sprašujem, kam je šla zdrava kmečka pamet, po moje je umrla osamljena od žalosti.

Kljub tabli na kateri je prepoved sta praznoglava mati in še bolj praznoglavi možak rinila na led. Plačata naj reševanje in zdravstveno nadstandardno oskrbo. Bo treba res enkrat začet kasirat od praznoglavcev!

…je bilo veliko ljudi na bajerju čeprav se je videlo, da ni v celoti poledenel. Jaz si nisem upala gor, starsi z otroci pa kar veselo drsali, se sprehajali…

Mati nas žive ni pustila na Beljsko jezero, ko je bilo zaledenelo. Pa so bile takrat drugačne zime. Kljub temu je vsako leto kdo padel notri, veliko jih je umrlo. V času mojega otroštva dva bratca. Ni mi jasno, kaj morajo ljudje rinit?!!!

Samo idiot gre na led.Ne vem sploh kakšen je to užitek hodit po ledu.To je debilna mati .ki je naredila pizdarijo

zakaj je beseda idi.ot prepovedana?

zakaj je beseda idi.ot prepovedana?[/quote]

zato ker slovenski pregovor pravi: osel gre samo enkrat na led, ne pa i’diot. 😛 Torej napiši osel, pa ne bo zahieroglifalo 🙂

Baba je debilna, desc je pa v vlogi štirinožca ali kaj? Komentatorke, kaj pa on, je neviden ali le privid?

New Report

Close