Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek A je res moderno biti tako suh?

A je res moderno biti tako suh?

Na posnetkih je izredna suha in če velja, da da TV 5 kg +, potem je ta ženska res izjemno presuha.
http://style.over.net/amal-clooney-prvic-spregovorila-za-amerisko-televizijo/

Drugače pa menim, da je izredno lepa ženska …

Kar se postave tiče se mi zdi normalna. Kar se pa lepote tiče, mi njene oči ne potegnejo ravno najbolj…. je lepa, ampak ne lepa lepa, da bi jo poljubil.

Amal ima prelepe poteze obraza spominja me malo na Angelino Yolie in pa najlepšo pevko vseh časov Doris Dragović.

nova
Uredništvo priporoča

Angelina ima vsaj malo ženstvenosti, tale Amal mi pa deluje bolj možača, kot ne. Obrvi pa sploh…

Ojej monklje ta je pa deset kalibrov nad vami.

Lepa? Pa a mate to filtre čez oči al kaj? Ja pa kaj še.

Bogata je,…. to je pa tud vse.

Meni na enih fotkah deluje kot travestit, malo podobna Dani International al kaj je že bila tista iz evrovizije. Obrvi in nos…..no go.
Meni res ni lepa.

Hm, okusi so različni.
Postava? Kakor komu. Suha ali ne, morda je le fotka, zdi pa se, da ima ful dolge noge, kar je meni všeč.
Obraz? Pregrobe obrvi in nos, da bi bila lepa. Ni grda, da se razumemo, ni pa ženska lepotica. Pa so meni drugače všeč temnolase ženske, recimo Monica Belluci mi je res prava lepotica in veliko bolj ženstvena v primerjavi z Amal.

Sem bil na zmenku z monkljo in ji tale Amal ne seže do gležnjev. Seveda je bila predobra zame, zato je bil samo en zmenek, ampak vseeno 🙂

Ehhh, doktorica mi pravi, da je biti suh zdravo, kuharica v menzi, pa mi zatrjuje ravno nasprotno…. kako naj vem koga poslušat….

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

Ja, verjetno se je pred nosečnostjo še dodatno načrtno malo “Oklestila”, da bo potem po porodu šlo še itreje dol v isto konfekcijsko 🙂
Je paženska, ki ima tanko, lahko telesno konstitucijo. In verjetno v živo mora sedaj izgledat res zelo suha. Da se na njenih kosteh ožuliš.

Pa nimam nič proti suhim, rada pogledam suho, a zdravo, sijoče malo natrenirano telo, ne pa tole z upadlimi lici.

Mogoče pa ima nosečniške slabosti, pa veliko bruha.

Verjetno o o tem, kaj je zdravo, ve več zdravnica, vsaj po korenu besede sodeč 🙂

Kuharco pa upoštevaj, ko ti bo razlagala kaj je kuhano in ne kaj je zdravo! 😉

Verjetno o o tem, kaj je zdravo, ve več zdravnica, vsaj po korenu besede sodeč 🙂

Kuharco pa upoštevaj, ko ti bo razlagala kaj je kuhano in ne kaj je zdravo! ;-)[/quote]
Kaj pa vem. Kuharca je delovala bolj prepričano… in prepričljivo tudi…
😉

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

Če ni modern, ni za žvet!
Ja, zato je toliko samomorov! Ker se ne morejo vkalupit v “modernost”.
Mater, ste ubrisan s to modernostjo! Za vse vam morjo napisat, da sploh lohko živite.

Čista Anne Hathaway:
http://consequenceofsound.net/2015/05/anne-hathaway-to-star-in-godzilla-meets-being-john-malkovich-film-colossal/

Drugače pa čisto presuha.

ojej samo nos ,upadla lica in zobje ji kar naprej gredo….a je res potrebno bit tak ? živ okostnjak….mater no.
monika je baba in pol ,vitka a z oblinami in bolj blagimi linijami obraza.
v bistvu je pa tale amal arabskega porekla,če se ne motim……

New Report

Close