Forum.Over.Net

Starševski čvek

Spet Merklova!

Default avatar

ima lastne interese?

Kot da ni dovolj, da nam je nakopala množice migrantov in nas spravlja v težave! Zdaj bi še komandirala, koliko jih bo katera država sprejela! Naša vlada, Merklova najzvestejša podložnica, jih bo pripeljala v Slovenijo točno toliko, kot bo Merklova hotela. Zato to cincanje, čeprav so se že vse druge države odločile, da bodo upočasnile migrantski tok.

http://www.24ur.com/novice/svet/na-duna ... ogoje.html
Default avatar

a veste kaj

Pravkar gledam 3 kanal iz šov iz parlamenta in je gospa Violeta Tomič bila pa tako prepričljiva in je grdo okrcala butale desne in povedala da begunci niso nevarni in desnica vodi politiko in lažne preplahe in da je združena levica za prihod migrantov, tako da se ne morete pa na Merklovo gospo jezit.
Default avatar

grdavša

pritepenska naj si jih v bosno vabi
Default avatar

gospa Violeta

A gospa Violeta se ni slisala za revolucijo, drzavne udare in podobne zadeve. Ko se to zgodi, je vseeno ali si levi ali desni.
Default avatar

hghgfhh

Vse ženske ,ki se zavzemajo za migrante,bi morale 1 vikend preživeti skupaj z migranti.In če bi potem še vedno vztrajale pri svojem,bi jim verjel da resno mislijo s svojimi izjavami.Vsako stvar v življenju je treba poizkusiti tudi v praksi ne samo v teoriji ali pa v sanjah.
Default avatar

tetamerkel

ima lastne interese? je napisal/a:
Default avatar

res ne bi bilo pametno

In to za nobeno ceno jih sprejeti, ker se absolutno ogroza dragocena zivljenja drzavljanov (in davkoplacevalcev!). En je bolj nor od drugega. Ne govorim na pamet. Kako so lahko Madzarska, Slovaska,Poljska bolj pametne? Pri nas pa prevladuje naivnost in kimanje. Neumno bi bilo. Res zelo neumno sprejeti enega samega. Verjemite.
Default avatar

Merklova naj

jih sama vahta. Ona jih je vabla. Ona je mir v Evropi unicila. Mi nimamo nic s tem! In ne zelimo imeti. Mi nismo bili ti i.dioti,ki smo povzrocili, da prihajajo trumoma.
Default avatar

megaboy

Kaj se pritožujete. Volili ste pa večinsko za stranko, ki v EU parlamentu vabi in podpira migrante v EU,
Default avatar

megaboy

Merklova naj je napisal/a:
Ona je migrante res vabila v EU, ampak brez podpore v njeni desni krščanski stranki, in podpore pri Junckerju, pa podpore pri sestrskih strankah, ki so vključene v evropsko EPP, (SDS, NSI, SLS....) ki so v parlamentih sprejeli zakone in resolucije vprid migrantom, nebi mogel prit noben.
Brez da migrantom dajo stanovanje, žepnino, zdravstveno oskrbo.....EU nebi bila privlačna, vse to pa dobijo po zaslugi zakonov, ki jih je stranka EPP sprejela.
Default avatar

Popravek

megaboy je napisal/a:
Popravek, za stranke. SDS/SLS, SD, LMŠ, vsi ti nam uvažajo migrante.
Default avatar

megaboy

Popravek je napisal/a:
Odgovoren ua uvoz migrantov je tisti, ki je na oblasti.
In na oblasti je desna evropska EPP, katere članice so SDS, NSI in SLS,

Ne uvaža migrantov župan Črnomlja, pa tudi Šarec ne, ampak se o tem odloča visoko v EU, kjer so desničarji na oblasti.
Default avatar

Krivi so

megaboy je napisal/a:
Mene ne zanima EU, mene zanima domači prag in kaj mi tvezijo domači. In vsi domači na oblasti v poziciji in opoziciji so v takšni ali drugačni obliki za migrante.
Default avatar

vinko_č

megaboy je napisal/a:
Pri nas ni nič EPP na oblasti. Za tisto kar mi fašemo, je kar lepo kriva aktualna vlada.
Default avatar

viharni jezdec

Čakjate, da ta farsa od EU razpade, Nemčija bo prva, ki jo ne bo brigalo in bo pognala prišleke samo čez mejo k sosedom. O tem nihče ne govori, je pa jasno kot sončen dan.
Default avatar

Merklova je dejansko kriva VELEIZDAJE

Default avatar

viharni jezdec

Merklova je dejansko kriva VELEIZDAJE je napisal/a:
Je tako, le da se bo o tem govorilo najverjetneje šele po njeni smrti in ne bo nosila posledic za časa življenja.