Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek glasba na poroki

glasba na poroki

Zanima me naslednje, je na poroki nujna glasba v stilu tip s harmoniko? poroka bo v intimnem krogu in samo civilna.Sama si ne želim nikakršnega cirkusa okol tega,me pa zdaj moji prepričujejo, da kakšna bo poroka brez glasbe.
Mislila sem vzet samo en radio, da si lahk dava en komad, ki pa je vse prej kot harmonika in pač tisti ples odpleševa, kasneje pa samo tako v ozadju.Zdaj sem mal v precepu kaj je bolj prav.

nič ni treba. če boš poslušala vse, boš končala pri nakrancljani ohceti z 100 svati.
naredi kot želiš, oz. želita.

[img]http://www.out.com/sites/out.com/files/2015/07/27/giphy_14.gif[/img]

NITI PRIBLIŽNO ni nujna!
Hvala bogu je bila harmonika samo na eni poroki izmed cca 10-h, kjer sem bil.

Veš kaj je bilo daleč najboljše kar sem videl? Zelo intimna tiha glasba, ki jo je v ozadju dogodka igral klasični kvartet – igrali so pa bolj klasiko in sem ter tja vpletli še kakšen evergreen v klasični izvedbi.
Ja, v Sloveniji.

Moj sin in njegova boljša polovica sta bila lani na poroki, kjer je zvečer igrala glasba iz juke boxa.Saj ne vem, ali imajo še te škatle?

Mi2 sva imela dja

Harmonika naredi vzdušje, “dvigne” ljudi.
Ampak vidva naredita tako, kot sta se odločila in kot vama paše. To je vajin dan in se ne moreta ozirati na druge. Važno je, da se boste imeli lepo.

Zelo smo si različni – mene zamori in me spravi ob živce, če se nanjo igra tipično slovensko poročno glasbo.

Z drugim delom se pa strinjam.

Trubace uzami 😉

južnjaki imajo ja toliko srce parajočih pesmi, bo ravno pasalo na vašo pogrebšno.

New Report

Close