Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kdaj ste ga prvič oralno zadovoljili

kdaj ste ga prvič oralno zadovoljili

Ok stara sem 20 let in kar nekaj mojih prijateljic se hvali da so ga že mele v ustih jaz pa še ne ker imam predsotke. Pa me zanima od tistih ki že imate izkušnje kakšnega okusa je pa če je res dolg da se ti sproži refleks za bruhanje pa sperma kakšnega okusa je in kdaj ste prvič to nardile

kaj imajo prijatlce s tem?

Prvič sem ga potegnila 24.09.1997 ob 16.40 uri, na prvem zmenku – v avtu. Od takrat se me drži kot klop.

Okus ima po ananasu s tatarsko omako. Kakšnih bruhalnih reflekosov nimam, ker ima malega.

saj ga ne rabiš goltati, se lahko tudi liže 🙂

okus? to bo pa kakšna dama povedala

------------------------------------------------------------------------- Zmanjšajmo izpust toplogrednih plinov. Namesto govedine, si raje privoščite svinjino ali perutnino.

Dokler tega res ne začutiš – NIKAR! Ljubezen je dajanje tistega, kar čutiš, ne tistega, kar naj bi za svoja leta že naredila. Ne hiti! Po drugi strani pa nikar prijateljicam razlagat kaj ti še nisi ipd.

Zakaj, a svojega nimaš pri roki, da bi sprobal in mi povedal? Si ga kam založil? Je tako majhen, da ga mimogrede spregledaš?

jaz tudi 24.09.1997 ob 16.40 uri, na prvem zmenku, samo ne v avtu, v parku na klopi …. okus po sladoledu z okusom sperme

saj ga ne rabiš goltati, se lahko tudi liže 🙂

okus? to bo pa kakšna dama povedala[/quote]
Zakaj dama, ali kakšna gospa ne sme povedat :))))

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx boljše živet v lahki diktaturi kot v težki demokraciji xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx več na blogu, http://www.fj-produkt.com/

Zakaj, a svojega nimaš pri roki, da bi sprobal in mi povedal? Si ga kam založil? Je tako majhen, da ga mimogrede spregledaš?[/quote] Mogoče ga pa ne jemlje iz hlač za vsako malenkost.;-)

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

Jaz sem šla v srednjo šolo na šolski center celje smer računalništvo že v prvem letniku sem se imela fajn ker sma bile sam dve punci . Med športno smo se preoblačile skupaj s fanti in vsi so naju gledali na skrivaj. Cel prvi letnik sem se za športno pomanjkljivo oblačila ker mi je bilo fajn. Pol pa sem takoj v drugem letniku tiste dni ko je bila športna začela nositi res premajhne nedrčke , take da so mi sam pradavičke pokril pa trakce sem si čist razrahljala tak da je blo skoraj tak kot da nebi imela moderca. Pol sem pa opazovala fante in njihove erekcije. Eden se mi je zdelo da ima res velikega pa sem ga pol enkrat vprašala če mu ga lahka pofafam. In tako se je začelo da sem dve leti vsak teden vsaj enkrat komu ga pofafala. In ker je bilo v šcc skoraj 3000 dijakov sem postavila ceno 20€, da mu ga pofafam 20 da se igra z joški imam košarico C in 20 da se igra z mojo vagino. V najlepšem primeru sem od enega zaslužila 60€. Prvič sem ga dala v usta pri 15 okus je bil v redu. Enkrat pa sem ga fafala enemu ki je mel tak velkega da nisem mogla celga v usta dat okoli 18 cm.

saj ga ne rabiš goltati, se lahko tudi liže 🙂

okus? to bo pa kakšna dama povedala[/quote]
Zakaj dama, ali kakšna gospa ne sme povedat :))))[/quote]

Zakaj pa vidva ne povesta? Se vama grauža??

Špricn si na roko pa poliži. Zanč ko 100 mater, aneda?

Jaz priznam, da ko sem dojila, sem poskusila svoje mleko. Nič kaj prijetnega okusa :-).

Kak da te ni na seznamu najbogatejših Slovenk? Pa ja nisi vse sproti zafrčakala?

Zakaj, a svojega nimaš pri roki, da bi sprobal in mi povedal? Si ga kam založil? Je tako majhen, da ga mimogrede spregledaš?[/quote] Mogoče ga pa ne jemlje iz hlač za vsako malenkost.;-)[/quote]
Ja saj lahko mi pa ti poveš, ker se že glih javljaš!

Kaj la danes imaš davčno blagajno?

Mogoče ga pa ne jemlje iz hlač za vsako malenkost.;-)[/quote]
Ja saj lahko mi pa ti poveš, ker se že glih javljaš![/quote] Tudi sam ga ne jemljem ven iz hlač za vsako malenkost:-))) Kaj te že zanima… aja, nisem probaval, kar sprašuješ, lahko samo rečem, da kar jih je poskusilo, potem niso dale miru. Jim nisem mogel dopovedat, da so še druge stvari, kot seks.

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

Mnogo jih že v placenti vleče svoj palček. Kako si pa ti še vedno medonošen, ker nisi bil dovolj dojen, se pa vidiš v svojem majčkenem nezadovoljnem lajfu.

TAKO NENORMALNE ODGOVORE LAHKO DOBIŠ SAMO OD REDNIH PSIHOPATOV NA ” STARŠEVSKEM ČVEKU”.

in tistih, KI SO NA ŠIROKO POVIJANI

Ali si še na voljo

New Report

Close