Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Madona, samo da so me monklje vesele,

Madona, samo da so me monklje vesele,

pakjerkoli se oglasim. :-))) Resnice nikakor ne prenesejo, pa naj gre za karkoli.
Zaniam me zakj sprašujete, če sprejemate samo odgovore, ki vam ustrezajo?
Že v vsakdanjosti vsi prevečkrat lažemo da koga prišparamo, a moramo res to počet še v virtuali?

Mora res človek napisat na forumu, ko je govora celo o taki banalnosti, da je recimo to kar je na tej sliki lepo in privlačno? [img]http://images.24ur.com/media/images/472xX/Feb2011/60617674.jpg?2020[/img]

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Glede na to, da vedno in povsod zmerajš druge, sklepam, da si samski in da si nekako takega izgleda kot je ta fotka.

plavi, glede na to, koliko se ti ukvarjaš z debeluškami, si lahko samo razlagam, da te morajo hudičevo rajcat….

nova
Uredništvo priporoča

če bi on pri ženskah gledal še na kaj drugega, kot pa to, koliko lufta je med stegnoma in kako raven ima trebuh, mogoče ne bi pristal kot oče samohranilec…

tako pa… ni važno, kaj ima v glavi, kakšna je po značaju, važno, da ima gštel tak, da mu bodo drugi papki zavidali, pol pa joka po forumih, kak ga je baba na šajbo vrgla….

on bi rad manekenke, samo kaj, ko ga še povohajo ne.
če pa bi vse shujšale ni vraga, da se ne bi tudi ena samaritanka za modrega najdla.

kje vidiš,da koga zmerjam? Le odgovore dam kot je reala in ne zato, da bi nekomu to ustrezalo.Pača ni nobeno zmerjanje,če recimo povem, da mi ta klobasast špeh ni lep in privlačen in je enakega polno na plažah poleti in le še peščica žensk po tridesetem ohrani obliko ženske postave. A to je zmerjanje,ker ne prenesete slišat resnice inčutite,da o vas osebno govorim ali kako?

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Se boste morali kar na debeluške navadit, če vas babe zanimajo. Nič ne pomaga. One fit hočejo tipe, ki dajo kaj nase, nosijo armani kavbojke, fensi špensi, ne pa neke škrtuhe v karirastih srajcah.

Auč…kolk boli :-)))

Da se sekirate zarad enga virtualnega plavega in zdaj iščete, kako bi ga nazaj zabili…mislm ste potem kaj boljši? tistale slika pa dejmo priznat, da ni apetitlih, pa kakorkol obračamo.

Točno tako. Zakaj bi fejst ženska imela luzerja, če pa lahko dobil kvalitetnega tipa?

Ne vem zakaj si v vsaki temi o ženskah, če praviš da se striktno držiš stran od njih in nenehno odpiraš teme s halucinacijami in željo, da med moškim in žensko ne bi in ne obstaja nobena povezava ali zveza več?

Drži se torej stran od žensk, teh tem in hkrati tega kako te je mama vzgojila, pa ti bo lažje…

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Saj ne obstajata samo dve skrajnosti, mar ne? Nis(m)o vse manekenke, ampak prav tako nis(m)o vse take, kot je ta na sliki. Za modrega sta pa samo ti dve možnosti. Tistih vmes, sicer tudi s kakšno kilo več, pa še vedno z normalnim geštelom, nas je kar nekaj – in to celo pri 50 +, ne samo 30 +. Ampak modri je prepričan v svoj prav in resnično me zanima, po kakšnih plažah in krajih se on giblje, da samo to drugo vidi?

Saj ne obstajata samo dve skrajnosti, mar ne? Nis(m)o vse manekenke, ampak prav tako nis(m)o vse take, kot je ta na sliki. Za modrega sta pa samo ti dve možnosti. Tistih vmes, sicer tudi s kakšno kilo več, pa še vedno z normalnim geštelom, nas je kar nekaj – in to celo pri 50 +, ne samo 30 +. Ampak modri je prepričan v svoj prav in resnično me zanima, po kakšnih plažah in krajih se on giblje, da samo to drugo vidi?[/quote]

nea se sekirat, ragla mu že dalj časa nastavlja, pa noče zagrabit, po moje je kar njeno slikco nalimal zgoraj.

Saj ne obstajata samo dve skrajnosti, mar ne? Nis(m)o vse manekenke, ampak prav tako nis(m)o vse take, kot je ta na sliki. Za modrega sta pa samo ti dve možnosti. Tistih vmes, sicer tudi s kakšno kilo več, pa še vedno z normalnim geštelom, nas je kar nekaj – in to celo pri 50 +, ne samo 30 +. Ampak modri je prepričan v svoj prav in resnično me zanima, po kakšnih plažah in krajih se on giblje, da samo to drugo vidi?[/quote]

Manjka nam, ker nimamo več teh domačih pesmic, kot smo jih imeli včasih,da bi se potem malo zavedale in bile samokritične : “Naj bo stara al pa mlada, samo lepa mora bit, lepa mora bit…” :-))))))

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Modrival, naj ugibam: ti si sigurno samski in to že kar nekaj časa in kar malce obupuješ, ker nobene ne najdeš?

Stvar je povsem enostavna. Veliko je samskih, fejst žensk, brez otrok, izobraženih, z dobro plačo. Samo take gledajo dobro izgledajoče tipe, z dobro izobrazbo, dobro plačo, da so brez otrok.

Saj ne obstajata samo dve skrajnosti, mar ne? Nis(m)o vse manekenke, ampak prav tako nis(m)o vse take, kot je ta na sliki. Za modrega sta pa samo ti dve možnosti. Tistih vmes, sicer tudi s kakšno kilo več, pa še vedno z normalnim geštelom, nas je kar nekaj – in to celo pri 50 +, ne samo 30 +. Ampak modri je prepričan v svoj prav in resnično me zanima, po kakšnih plažah in krajih se on giblje, da samo to drugo vidi?[/quote]

nea se sekirat, ragla mu že dalj časa nastavlja, pa noče zagrabit, po moje je kar njeno slikco nalimal zgoraj.[/quote]

nea, jaz mam joške do kolen:-)))

Ubogi revček, zdaj bo pa še jokal, ker ne pritrjujemo in aplavdiramo njegovim polpismenim oslarijam.

ja zdajle imaš pač modrc gor. Pa daj se ga že enkrat usmili no, boš odrešila pol monovskega občestva. ti dam za en pir.

Men pa ni jasno kje jaz živim…
zelo redko vidim mlado mamico okoli 30, ki bi bila debela. Veliko več je mladine (tiste 20-) špehaste kot pa mamic. Ne govorim o tistih, ki so ravnokar rodile, ampak o tistih, ki imajo že otroke – ne več v plenicah in so okoli ali nad 30. Pa ne vem ali imam družbo tako (šport in zdrava hrana) ali pa res nimam več stika z realnostjo.
Je pa res, da se redko ukvarjam z ljudmi po videzu, bolj kot ne me moti ali privlači karakter.

Saj ne obstajata samo dve skrajnosti, mar ne? Nis(m)o vse manekenke, ampak prav tako nis(m)o vse take, kot je ta na sliki. Za modrega sta pa samo ti dve možnosti. Tistih vmes, sicer tudi s kakšno kilo več, pa še vedno z normalnim geštelom, nas je kar nekaj – in to celo pri 50 +, ne samo 30 +. Ampak modri je prepričan v svoj prav in resnično me zanima, po kakšnih plažah in krajih se on giblje, da samo to drugo vidi?[/quote]

In kaj se pol sekiraš, kaj on vidi na plaži? Mislm, pa mene prav malo briga, kaj kdo gleda…saj nimam vpliva na to…važn da imam jaz ležalnik in sončne špegle…pa je. In priznam tut jaz rajš pogledam unega, ki tam odbojko igra kot pa unega ata na desni, ko v vročini že ne vem al ga bo fršlok ruknil al kr tko neki sopiha.

Sej je vseeno. Ti se lahko zgražaš nad debelimi, dejstvo je, da tebe postavne ne povohajo, če si tako tečen in zoprn v živo, kot tukaj, o čemer ni dvoma. Postavne hočejo hude frajerje, ki dajo kaj anse, hodijo v fitnes, so oblečeni po modi…ne pa ene, ki tu gor jamrajo, kakšne so samohranilke.

Saj ne obstajata samo dve skrajnosti, mar ne? Nis(m)o vse manekenke, ampak prav tako nis(m)o vse take, kot je ta na sliki. Za modrega sta pa samo ti dve možnosti. Tistih vmes, sicer tudi s kakšno kilo več, pa še vedno z normalnim geštelom, nas je kar nekaj – in to celo pri 50 +, ne samo 30 +. Ampak modri je prepričan v svoj prav in resnično me zanima, po kakšnih plažah in krajih se on giblje, da samo to drugo vidi?[/quote]

nea se sekirat, ragla mu že dalj časa nastavlja, pa noče zagrabit, po moje je kar njeno slikco nalimal zgoraj.[/quote]

Mene bi bolj presenetilo, če bi bilo obratno!


Pa se fokusiraj na tisto peščico suhih. Ali ti debeluške čisto zakrijejo pogled, da več ničesar drugega ne vidiš ? 🙂
Za oči sprostit, je še vedno dovolj tistih z normalno postavo.

da zmerjaš
tko k recimo mavričnega skoz žališ
sam da kaj objavi komaj čakaš, da ga žališ

ni čudn, da je nehal objavljati

To pomeni lahko le to, da druge gledaš tako kot sebe, torej ti leče delajo malo popačeno s podopro fovšije do mladih :-)))))

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

To pomeni lahko le to, da druge gledaš tako kot sebe, torej ti leče delajo malo popačeno s podopro fovšije do mladih :-)))))[/quote]

🙂 kako fovšijo do mladih? Saj še 30 nimam (čeprav se s tem ne bom mogla več dolgo hvalit, ampak ajd)…
s postavo sem pa zadovoljna (seveda bi se dala še dodelati a glede na vse skupaj je kar vredi).. 😀 nič popačeno ne vidim vidim pa kar vidim.. veliko preveč 20- ki so predebele kot 30+, žal…

New Report

Close