Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ograjo ob Kolpi stran!

Ograjo ob Kolpi stran!

Ograja je trenutno povsem nepotrebna! A zdaj bo zaradi te ograje trpel turizem? Edina panoga v SLO, ki še laufa! Ograjo naj takrat postavijo, ko bo res prišlo do te situacije, ne pa zdaj!

Prav, jaz bi jo vam dal tudi stran in to čimprej. Spomladi, ko se bo začel val 22.miljonov, ki čaka nanjo, se pa znajte kako veste in znate.

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Ampak takrat, ko bo do tega prihajalo naj se pa ogradi Bela krajina z destkratnoograjo od ostale Slovenije, le Kolpo se naj pusti fraj…

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................
nova
Uredništvo priporoča

ja, reke turistov vsak dan derejo na območje kolpe, sploh zdej v zimskem času, k je zunej +30 stopinj celzija, sonce pržiga ubitačno pa vse plažice ob kolpi so suhe in senčne ane?

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

čak no to so turisti, to jim bo turizem zacvetel, ti sploh ne veš kaj pomen 22 milijonov turistov brez dnarja za take lokalce, bodo čez noč presegl 5 državnih proračunov, tolk da se bodo lahko osamosvojil.

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Stran z ograjo! Potrebujemo 10 m visok zid! Pa še s te strani bi bilo dobro koga na ono stran vreči.

Človek ne more verjet, koliko norcev je v Sloveniji. Kakšen turizem imamo Belokranjci, lepo vas prosim, sploh pa v zimskem času, ko je mrtva sezona. Poleti pa se slučajno pripelje mimo kakšen turist in nadaljuje pot proti hrvaškemu morju, kjer pri nas ni neke ponudbe, ki bi zadržala turiste. Ljudje pa večinoma brez zaposlitev in denarja, da bi lahko vlagali v kakšne turistične produkte. Edino, kar laufa so dobro plačane in varne državne službe, ki jih zaseda sorodstvo lokalnih pomembnežev.

Sem ZA ograjo. Kdo nas bo varoval, če pride do navala beguncev? POlicija sigurno ne. Tisti, ki kričite, da mora ograja stran, pa tudi ne.

se strinjam, ograjo stran in to takoj!! Begunce pa vzamete domov tisti, ki ste proti ograji in to vse, ki hodijo cez. Veliko zabave doma!

a si ziher, da bodo te žice zadržale vse begunce?

;))

Kaksna okna in vrata imaš doma? A si ziher, da zadrzijo vsakega vlomilca?

sem jaz tramvaj. Turizma je poleti in pozimi precej, če ga pa ti ne vidiš, je pa to tvoj problem. Pomoli nos dlje od svojih vrat pa ne zganjaj fovšije. Najbojša zaščita meje pa niso ograje ampak ljudje, torej poseljeni kraji. In če zarad pomanjkanja dela odhajajo, maš prazno obmejno območje, raj za tihotapce ljudi, ki jih nobena ograja ne bo ustavila.

Ma kaj me razkačijo tile belokranjci,ki pojma nimajo, kaj jim bo ta drhal naredila iz tistih treh malih kampov ob Kolpi. Pa dajmo jim uresničit željo, pa ograjo postavimo ene 10 kilometrov v notranjost, pa naj že enkrat pričakajo to posrano turistično sezono ,da jih izuči enkrat za vselej.

New Report

Close