Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Fitness čim bolj v centru LJ?

Fitness čim bolj v centru LJ?

Živjo,

jeseni sem tekla, dokler je bilo še kaj svetlobe zunaj. Zdaj pa me je kot prvo strah, da mi bo zdrsnilo po ledu/snegu in bom padla, kot drugo je taka tema, da me je strah sama tečt po PSTju ali Tivoliju.

Zato me zanima, če je še vedno kak fitness v centru LJ, da bi kar med malico iz službe švignila na “tekoči trak” in tam odtekla svojih pol ure?

Našla sem Fit & Fun, ki je še do lani deloval v stabi Metalke na Dalmatinovi, ampak žal ne dela več. Zasledila sem še Mr. Fit na Prešernovi, ki je prav tako zgleda že zaprt.

A je še kakšna lokacija, ki bi imela tekaško stezo in tuše, pa da je v centru LJ, da ne porabim pol ure do tja?

Mislim da ti je najbližji v bivši Astri – Alfa gym.

ŠD Trnovo…

nova
Uredništvo priporoča

Tabor[/url]

Fitnes Tivoli[/url]

To tudi mene zanima. A je kakšen tak dober fitness nekje od Rudnika pa do Grosuplja? Katerega mi priporočate?

Ne, v centru ni več nobenega fitnesa. Če rabiš fitnes res za tako minimalno uporabo potem je mogoče najbolje, da se pozanimaš v katerem izmed hotelov v centru Ljubljane, npr. Slon, Cubo, Grand hotel Union. Hotelski fitnesi so res majhni, ampak če rabiš samo tekalno stezno, ne bi smelo biti problema. Pač pokličeš pa se pozanimaš ali je dostop možen tudi za zunanje obiskovalce in če je, greš na ogled. Pa npr. v Unionu lahko še na kratko skočiš v bazen ali savno 🙂 Pa ne imet previsokih pričakovanj, ker gre res za majhne fitnes prostore pa cene znajo tudi biti kar lepo navite.

Pa kaj si v državnem zboru v službi ,da boš v pol ure na fitnesu , pol ure odtekla se v tem roku stuširala in preoblekla ,pa še nazaj šla vsa pregorena. Zanimivo ,kaj vse ljudje lahko med službo počnejo.

Bit je v štepancu. Ni ravno center, je pa 5 min od centra z avtom
Je tudi najugodnejši firnes glede na to kaj ponuja.
Za med malico pa noben fitnes ne bo. Razen če res delaš v javni službi.

Sej v fitnesu imajo luči, ne rabiš it podnevi 🙂

Ne razumem. Teči greš lahko po službi, v fitnes pa ne moreš it po službi?

New Report

Close