Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek V slovenskih diskotekah vsak vikend (prisilno) otipavajo dekleta..

V slovenskih diskotekah vsak vikend (prisilno) otipavajo dekleta..

…pa tudi stepe se kdo. Hudo. pa to ni na prvih straneh časopisov.

zakaj taka panika gelde dogajanja v nemčiji?

Vzemi si domov te tvoje migrante, Žena in hči bosta veseli.

Nimam niti hčerke, niti žene. To je tvoj argument, vzemi si jih domov?

Še ni bilo slovenske veselice, da ne bi opiti slovenski dedci bab šlatali in se stepli med sabo.

nova
Uredništvo priporoča


Samo je babam pasalo da jih šlatajo. Zato tudi niso poklicale policije.

Po moje jim je pasalo tudi zdaj. Da gre za zločin, pa je najbrž priopagand akakšne nemške skrajno desne organizacije.

Malo prozorno vse skupaj, množičen spolni zločin priseljencev. Hm, ne verjamem ravno. Jaz mislim, d aje bilo obično ljudsko rajanje, petarde, pretepi, šlatanje. Zdaj pa vse skupaj kakšni neonaciji izkoriščajo za propagando in napihujejo dejansko stanje. zato je policija zadržana.

To ne gre. Pošteni slovenski fantje se moramo pošteno trudit okoli bab in še takrat nam jo dajo kvečjemu za povohat, če imaš srečo, dokler ji ne obljubiš, da jo boš oženil in še potem je suša. Zdaj jih bojo pa eni priseljeni ocvrtki kar takole šlatali. Vse je treba izgnat.

20 let (khm) nazaj sem hodila po diskotekah. Samo enkrat me je nekdo prijel za občutljivo meso. V tisti sekundi je dobil moj komolec v pleksus.

________ Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo.

Skrajnji čas da Angela odide,napovedali so terorističen napad in kot kaže celo uspel.Mislim da so se pretepanja dogajala tudi v drugih prestolnicah tako kot so napovedali,za en primer vem na Dunaju kjer je skupina pet moških arapskega videza pretepla 40-letnika ki ga poznam.Tako dragi mladi vsekakor previdno vse kaže da brez orožja nič več na cesto.Organizirane skupene dobro vodene terorizirajo,pa naj pop tv še naprej govori da ne verjamemo.Mladi previdno.


Vidim da ne poznaš arabcev. Oni smatrajo vse ženske, ki so drugače oblečene od njihovih doma za cipe.

Čisto resno, sem pred leti v londonu šel na pivo z nekim afganistancem, (sva bila skupaj na enem tečaju in v istem hotelu) je bil po dveh pirih pijan tako kot sem jaz po šestih in več, zraven pa je še mislil da se vse ženske v lokalu spogledujejo z njim, da vse iščejo seks z njim, in že izbiral katero bo v hotel odpeljal. Itak ga ni nobena šmirglala, potem jih je nadlegoval, postajal nasilen, nekaj vpil da je bilo še meni nerodno, nato sem ga komaj zvlekel ven, da jo nisva fasala.
Verjemi, da oni mislijo da se bolj seksi oblečena dekleta njim nastavljajo in da bolj razuzdano obnašanje pomeni vabilo za seks. In potem gredo v akcijo…

kaj je to pleskus?

malce za dušo.......https://www.facebook.com/stvari.ajdovscina/

kaj je to pleskus?[/quote]

žlička po domač 🙂

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Emm…… pleksus….. se opravičujem. Prehitri prsti 🙂

________ Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo.


Ne tepejo se med seboj.
http://www.siol.net/novice/svet/2016/01/policijsko_porocilo_koeln.aspx

Kazni so premile. Dekleta pa sama rinejo tja, očitno so željna zabave in pozornosti in jim otipavanje v beznicah in zverinjakih ugaja.

Aplavz za reael pogled

Ja, še to mu/ji napiši da so mačetarji iz afriških tudi zraven – in teh je po Itlaiji in Nemčiji že kar nekaj tudi od prej, in so se še “prišlepali” v mogočnosti zraven.

New Report

Close