Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Manca, Zvezdana, Milena……..

Manca, Zvezdana, Milena……..

Kva jim je na TV, da te stare gospe forsirajo v najbolj gledanem času?

Ko da bi te Matilda božala po tilniku. Je to namen? So res te starke top, da jim moramo gledat, poslušat?

Pa hvala za vesel večer!

Zavrti gumb in glej Nino Osenar , pa Bizovičarja Na žaru, pa risanke v nedeljo zjutraj.

Eni imate same probleme.A misliš , da program gledajo samo tisti do 30 let?

Tudi tisti nad 50 let plačajo program in je prav, da je nekaj tudi zanje.

Sicer pejt pa na zumbo , na kakšen koncert v Cankarjev dom ali seksat, dokler še lahko, ker pol ti bo pa žal….ko bo konec.

Se strinjam z avtorico. Ne vem kaj te stare babe vlačijo pred zaslon ob tej uri.

Včerajšnja dokumentarna oddaja je bila super! In Milena Miklavčič je sposobna ženska.

Ene ste pa žaljive do amena.

Do 40.leta se bo tudi vam fino izprašila rit, potem pa ne boste več tako napihnjene.

Milena je edina nenarejena, naravna in jo je fajn gledat.Pa še malokrat jo vidimo.
Zvezdana in Manca sta pa obupno narejeni in sta spregledali, da ju je čas povozil.

…meni je tudi Milena Miklavčič všeč.

Pa jih poslušajte zdele, k stare babe ne morete spat! On 23. uri!

Ne pa v prime time, ko bi člouk pogledal kaj zanimivega!

Sem stara 35 in z veseljem poslušam vse 3 omenjene, ker so nekaj že v življenju čez dale in me čustveno bogatijo. Poleg tega uporabljajo lep jezik, slovenščina je pri njih spevna, se vidi, da so tudi kako knjigo že prebrale. Nina osenar je neki napredovala – čustveno, vseeno pa daje občutek plehke punce – pa itak že ni več punca, ampak je tudi ona že stara koka, samo možgane je nekje pozabila. Lado pa je en tak narcis, da se mi želodec obrača, ko ga gledam, čeprav priznam… Včasih je fajn izklopit možgane in se nasmejat preprostim stvarem. Torej zaključek -t elevizija mora nuditi za vsakega nekaj. Če bi od časa do časa pogledali kaj dušno bogatega, ne bi bilo prav nič narobe.
Če pa raje gledate bb, kmetijo, Nino… Pa tega je tolk, da se res ne morte bunit zarad ene oddaje.

Zakaj si pa fouš osenarci?

Mislim… kot, da je problem zamenjati kanal, ko ti kaj ne paše gledat.
Zakaj problematizirate? Plehkih in u izi oddaj je toliko, da vam ne bi smel bit problem poiskati ene zase primerne. Če vam možgani tolk delajo, da znate uporabit daljinca… Pol ne bi smelo bit težav.

Zakaj si pa fouš osenarci?[/quote]

Njej nisem fous, komu drugemu prej. Recimo mojca mavec mi je ful všeč, rada bi bla tko suha kot ona, pa barva las mi je všeč, obleke ji pasejo, pa pametna je in lepo govori. Ne bi rekla, da to pomeni, da sem ji fous. zate draga, pa lahko napisem tudi, da sem ji. Ampak življenje je tolk več kot to… Da je debata s tabo smešna.

New Report

Close