Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Keglove vaje in orgazem

Keglove vaje in orgazem

Tiste, ki redno delate vaje. Ali res izboljšajo orgazem? Ali je možno, da če ga prej niso doživele, da ga zdaj doživljajo?

Moja jih doživi tudi dvajset enega za drugim.Dela pa res občasno keglove vaje.Včasih je doživela samo po en orgazem po pol ure seksa.

Najboljša vaja je stiskanje nožnice med seksom.

Keglove vaje so pomembne za utrjevanje mišic medeničnega dna. S tem namreč preprečiš, da se ti maternica v starosti, po porodih, povesi in preprečiš tudi starostno popuščanje urina. Tako da jih delaj ne glede na to koliko vpliva na orgazem. Jaz jih delam že od 15. leta, ko so nas v šoli poučili o tem. Nimam težav z orgazmi, čeprav sem trenutno samska ;). In kljub porodu imam ozko nožnico, tudi ginekolog je to potrdil. Te vaje pa delam vsakodnevno, ker so mi že zdavnaj prišle v kri. In niso težke za izvedbo.. če delam trebušnjake skoraj vsak dan, kaj ne bom te.. V vsakem primeru ti jih toplo priporočam.

Hmm, sex s tabo more tipa pol kar bolet od užitka. Evo, jst te vidm kot prvo sexačico na Mon-u, čeprav ti tega nočeš, hehe. Ženska, ki obvlada kegelve vaje, pa še trebušnjake, vse doživel in neizmerno užival v norem stiskanju.

Hmm, sex s tabo more tipa pol kar bolet od užitka. Evo, jst te vidm kot prvo sexačico na Mon-u, čeprav ti tega nočeš, hehe. Ženska, ki obvlada kegelve vaje, pa še trebušnjake, vse doživel in neizmerno užival v norem stiskanju.[/quote]

Premišljujem in ne mislim nič slabega…zakaj so takšne ženske samske? Če je katera tako dobra v stiskanju, ni šans, da jo tip zapusti. Težek karakter?

Hmm, sex s tabo more tipa pol kar bolet od užitka. Evo, jst te vidm kot prvo sexačico na Mon-u, čeprav ti tega nočeš, hehe. Ženska, ki obvlada kegelve vaje, pa še trebušnjake, vse doživel in neizmerno užival v norem stiskanju.[/quote]
Jap, bivši dolgoletni partner je zelo užival, jaz pa tudi. In ja, znam stiskat, to pa res ni težko. Verjetno zna marsikatera.
Ne pravim, da nočem, tudi jaz imam spolno slo, še premočno. Vendar nisem tip ženske za avanture. Tako da zaenkrat gre samo z mojo pomočjo ;).

Hmm, sex s tabo more tipa pol kar bolet od užitka. Evo, jst te vidm kot prvo sexačico na Mon-u, čeprav ti tega nočeš, hehe. Ženska, ki obvlada kegelve vaje, pa še trebušnjake, vse doživel in neizmerno užival v norem stiskanju.[/quote]

Premišljujem in ne mislim nič slabega…zakaj so takšne ženske samske? Če je katera tako dobra v stiskanju, ni šans, da jo tip zapusti. Težek karakter?[/quote]
Jaz ti povem svojo izkušnjo glede Keglovih vaj, ti se pa sprašuješ, zakaj smo take ženske samske?
Ker se življenje dogaja kljub načrtom in se takrat odločiš za pot, imaš pa le dve na izbiro.
Nekdo drug se pa odloči za drugo.
Ni vse v stiskanju.
Samska pa nisem zato, ker bi bila grda in imela težek karakter. Razlog je čisto drugačen.
Zate ni pomemben, ti kar pridno telovadi in očaraj sebe in svojega moškega :).

Hmm, sex s tabo more tipa pol kar bolet od užitka. Evo, jst te vidm kot prvo sexačico na Mon-u, čeprav ti tega nočeš, hehe. Ženska, ki obvlada kegelve vaje, pa še trebušnjake, vse doživel in neizmerno užival v norem stiskanju.[/quote]
Jap, bivši dolgoletni partner je zelo užival, jaz pa tudi. In ja, znam stiskat, to pa res ni težko. Verjetno zna marsikatera.
Ne pravim, da nočem, tudi jaz imam spolno slo, še premočno. Vendar nisem tip ženske za avanture. Tako da zaenkrat gre samo z mojo pomočjo ;).[/quote]

Po mojem občutku jih več ne zna stiskat, kot zna. Ženska, ki zna stiskat ne bi smela niti enega dne preživet brez tistega “konkretenga” stiskanja, saj tako ogromen potencial vsak dan …splava po vodi, hehe. No sej, ko preberem to kar napišeš, oz. tvoj nik, zgleda, da si čist ok ženska, zato je kar prav, da tako razmišljaš. Sem razpoložen dons za hece, zato sem te komentiral, hehe.


Jap, bivši dolgoletni partner je zelo užival, jaz pa tudi. In ja, znam stiskat, to pa res ni težko. Verjetno zna marsikatera.
Ne pravim, da nočem, tudi jaz imam spolno slo, še premočno. Vendar nisem tip ženske za avanture. Tako da zaenkrat gre samo z mojo pomočjo ;).[/quote]

Po mojem občutku jih več ne zna stiskat, kot zna. Ženska, ki zna stiskat ne bi smela niti enega dne preživet brez tistega “konkretenga” stiskanja, saj tako ogromen potencial vsak dan …splava po vodi, hehe. No sej, ko preberem to kar napišeš, oz. tvoj nik, zgleda, da si čist ok ženska, zato je kar prav, da tako razmišljaš. Sem razpoložen dons za hece, zato sem te komentiral, hehe.[/quote]
Ej saj sem tudi jaz za hece, nič bat, me ne moti tvoj komentar. Se zmorem o marsičem pogovarjat in ni me sram tudi o spolnosti komentirat.
Ker sem pa tudi medicinka, znam oreng v to smer spredavat in zatežit.. to pa drži.
Veš, mi je zadnji celo ginekolog rekel, kaj ni škoda, da jo ne uporabljam več za stiskanje… hahaha…sem se morala kar nasmejat njegovemu strokovnemu vprašanju. Ne bi imela nič proti stiskanju a samo z moškim za resno razmerje( bi si dala duška hihi). Ker imam otroka in nisem avanturistka, sem očitno obsojena na samski stan ;). Kaj češ, zaenkrat se da živet tudi brez tega.


Jap, bivši dolgoletni partner je zelo užival, jaz pa tudi. In ja, znam stiskat, to pa res ni težko. Verjetno zna marsikatera.
Ne pravim, da nočem, tudi jaz imam spolno slo, še premočno. Vendar nisem tip ženske za avanture. Tako da zaenkrat gre samo z mojo pomočjo ;).[/quote]

Po mojem občutku jih več ne zna stiskat, kot zna. Ženska, ki zna stiskat ne bi smela niti enega dne preživet brez tistega “konkretenga” stiskanja, saj tako ogromen potencial vsak dan …splava po vodi, hehe. No sej, ko preberem to kar napišeš, oz. tvoj nik, zgleda, da si čist ok ženska, zato je kar prav, da tako razmišljaš. Sem razpoložen dons za hece, zato sem te komentiral, hehe.[/quote]

Hecaš se, a ne? Ali pa res nimaš izkušenj 😛

Ker sori, meni je sestavni del seksa stiskanje, si sploh ne predstavljam brez, nekaj najbolj naravnega.
Kaj to ne počnejo vse ženske med seksom?

Ne, orgazma ne izboljšajo. Orgazem se dobi z draženjem ščegetavčka, napetost vaginalnih mišic pri orgazmu nima veze. Nehajte poslušat moško propagando, ki vas plahtajo z nekimi magičnimi penetrativnimi orgazmi, da vas lahko pumpajo za svoj užitek. Naj vam liže desc ščegija, pa bo tud orgazem, keglove vaje naj pa sam z ritjo na skretu dela, če mu pašejo.

Ne, orgazma ne izboljšajo. Orgazem se dobi z draženjem ščegetavčka, napetost vaginalnih mišic pri orgazmu nima veze. Nehajte poslušat moško propagando, ki vas plahtajo z nekimi magičnimi penetrativnimi orgazmi, da vas lahko pumpajo za svoj užitek. Naj vam liže desc ščegija, pa bo tud orgazem, keglove vaje naj pa sam z ritjo na skretu dela, če mu pašejo.[/quote]

O še kako ga izboljšajo. Ščegetel si liži sama.

Premišljujem in ne mislim nič slabega…zakaj so takšne ženske samske? Če je katera tako dobra v stiskanju, ni šans, da jo tip zapusti. Težek karakter?[/quote]
Jaz ti povem svojo izkušnjo glede Keglovih vaj, ti se pa sprašuješ, zakaj smo take ženske samske?
Ker se življenje dogaja kljub načrtom in se takrat odločiš za pot, imaš pa le dve na izbiro.
Nekdo drug se pa odloči za drugo.
Ni vse v stiskanju.
Samska pa nisem zato, ker bi bila grda in imela težek karakter. Razlog je čisto drugačen.
Zate ni pomemben, ti kar pridno telovadi in očaraj sebe in svojega moškega :).[/quote]

Hvala :)! Kako ji treniraš? Samo s stiskanjem ali tudi utežmi?

Pri funkcionalni vadbi se med posameznimi vajami stiska tako mišice trebuha kot medeničnega dna (podobno kot Keglove vaje), da bi bila razlika pri seksu, ne vem …Moram vprašati moža :).
Do dobre spolnosti je pot enostavna, vaja, vaja ….moj je pravil (leta nazaj), da se naveličaš, če preveč pogosto …če ga vprašaš danes, popolnoma druga pesem. 🙂

Po mojem občutku jih več ne zna stiskat, kot zna. Ženska, ki zna stiskat ne bi smela niti enega dne preživet brez tistega “konkretenga” stiskanja, saj tako ogromen potencial vsak dan …splava po vodi, hehe. No sej, ko preberem to kar napišeš, oz. tvoj nik, zgleda, da si čist ok ženska, zato je kar prav, da tako razmišljaš. Sem razpoložen dons za hece, zato sem te komentiral, hehe.[/quote]

Hecaš se, a ne? Ali pa res nimaš izkušenj 😛

Ker sori, meni je sestavni del seksa stiskanje, si sploh ne predstavljam brez, nekaj najbolj naravnega.
Kaj to ne počnejo vse ženske med seksom?[/quote]

Ne hecam se, izkušenj pa veliko, verjam z veli ženskami. Navsezadnje sem že nekaj časa na tem svetu in med temi ženskami je bilo več tistih, ki niso obvladale stiskanja, vsaj tako se mi zdi, jebat ga, spomin že malo beži iz pameti.


Jaz ti povem svojo izkušnjo glede Keglovih vaj, ti se pa sprašuješ, zakaj smo take ženske samske?
Ker se življenje dogaja kljub načrtom in se takrat odločiš za pot, imaš pa le dve na izbiro.
Nekdo drug se pa odloči za drugo.
Ni vse v stiskanju.
Samska pa nisem zato, ker bi bila grda in imela težek karakter. Razlog je čisto drugačen.
Zate ni pomemben, ti kar pridno telovadi in očaraj sebe in svojega moškega :).[/quote]

Hvala :)! Kako ji treniraš? Samo s stiskanjem ali tudi utežmi?[/quote]
Ej, po pravici povedano nisem vedela, da obstajajo vaginalne uteži.. sem poguglala in vidim, da so res.
Glej glej, tehnologija res nima meja… le kdo se je to spomnil.
No, če jih mogoče ti imaš, mi povej, kakšni so rezultati pri vadbi z utežmi ;)).
Meni stiskanje zadostuje, je pa res, da to delam že dolgo in vsak dan. Tako da ne bom šla na uteži.

Ne, orgazma ne izboljšajo. Orgazem se dobi z draženjem ščegetavčka, napetost vaginalnih mišic pri orgazmu nima veze. Nehajte poslušat moško propagando, ki vas plahtajo z nekimi magičnimi penetrativnimi orgazmi, da vas lahko pumpajo za svoj užitek. Naj vam liže desc ščegija, pa bo tud orgazem, keglove vaje naj pa sam z ritjo na skretu dela, če mu pašejo.[/quote]
Ščegetavček na zunanjem spolovilu in tudi opevana G točka v nožnici daje orgazme. Potem pa pride do napačne interpretacije, ko moški draži G točko in se ženska včasih polula od močnega orgazma.. novodobno pa mislijo, da gre za nek fenomen, ki se mu reče nekaj na s( nisem si zapomnila besede)… je pa resnica ta, da se mišica sečnice ob močnem orgazmu sprosti in se ženska polula. No, pa sem spet svojo medicinsko plat spustila na plan. Ne morem si pomagat…

Ne, orgazma ne izboljšajo. Orgazem se dobi z draženjem ščegetavčka, napetost vaginalnih mišic pri orgazmu nima veze. Nehajte poslušat moško propagando, ki vas plahtajo z nekimi magičnimi penetrativnimi orgazmi, da vas lahko pumpajo za svoj užitek. Naj vam liže desc ščegija, pa bo tud orgazem, keglove vaje naj pa sam z ritjo na skretu dela, če mu pašejo.[/quote]
Ščegetavček na zunanjem spolovilu in tudi opevana G točka v nožnici daje orgazme. Potem pa pride do napačne interpretacije, ko moški draži G točko in se ženska včasih polula od močnega orgazma.. novodobno pa mislijo, da gre za nek fenomen, ki se mu reče nekaj na s( nisem si zapomnila besede)… je pa resnica ta, da se mišica sečnice ob močnem orgazmu sprosti in se ženska polula. No, pa sem spet svojo medicinsko plat spustila na plan. Ne morem si pomagat…[/quote]

pri skvirtingu gre samo za vrsto inkontinence, celo ime ima, pa sem ga pozabila, G točke pa ni… vsaj našli je še niso.


Ščegetavček na zunanjem spolovilu in tudi opevana G točka v nožnici daje orgazme. Potem pa pride do napačne interpretacije, ko moški draži G točko in se ženska včasih polula od močnega orgazma.. novodobno pa mislijo, da gre za nek fenomen, ki se mu reče nekaj na s( nisem si zapomnila besede)… je pa resnica ta, da se mišica sečnice ob močnem orgazmu sprosti in se ženska polula. No, pa sem spet svojo medicinsko plat spustila na plan. Ne morem si pomagat…[/quote]

pri skvirtingu gre samo za vrsto inkontinence, celo ime ima, pa sem ga pozabila, G točke pa ni… vsaj našli je še niso.[/quote]
G točka je na sprednji steni nožnice v prvi tretjini, je kot gobasto tkivo, ki se med draženjem poveča in pritisne ob mehur zato ob močnem orgazmu mišica sečnice popusti. …… in če ti je kdaj moški z prsti tam dražil.. bi že vedela o čem govorim.. nima neke veze z inkotinenco, če je vse čvrsto tam dol.
Samo jakost mišice sečnice pa preiskusiš z skakanjem po trampolinu… če ti malo uide v hlačke, moraš tekoj pričeti z Keglovimi vajami. Jaz brez problema skačem po trampolinu..iiiiiiiii me to fajn nasmeji..

Ne serjite z nekimi G točkami, to si še znanstveniki niso enotni, da sploh obstaja. Ščegetavček je edina prava dokazana pot do orgazma, ki deluje pri VSAKI ŽENSKI. Vse ostalo je larifari in pravljice.

Evo, larifari[/url]. Vi se ukvarjajte z nekimi miti, če se želite, jaz se bom s preverjenimi zadevami.

Jaz se pa opiram na svoje doživete izkušnje in v nožnici je še kako občutljiva točka. Če jo ti pri sebi nisi našla in jo nekateri moški tudi ne, še ne pomeni, da je ni. Pa če se danes drugače imenuje, je še vedno ista zadeva.
Aja, pa moški imajo tudi svojo občutljivo G točko, pa baje malo žensk ve o tem.. pa še ne pomeni, da ne obstaja.

A tvoja muca ima ene par 90-stopinjskih ovinkov not in kakšne slepe rove, da so v njej neke točke, ki jih je blazno težko najt? Rabiš zemljevid za navigiranje? Kok nakladate nekateri, da še sebi ne verjamete.

Moški nimajo nobene “G točke”, ampak prostato. Ženske prostate nimajo.

New Report

Close