Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Vili + Neli, Jure + Alenka……….

Vili + Neli, Jure + Alenka……….

Pa kako ne morete preko nekih sporov. Zakaj ne rešujete sproti? Na stotine zakoncev gre vsako leto narazen.
Upajmo, da čim več mirno, strpno. Upajmo, a otroci ne trpijo.

Premalo je dobrih babic, ki bi svetovale. Preveč je novodobnih ‘kešircev’, ki ponujajo usluge.

JAZ sem stara! Dala marsikaj skozi. Tudi delala sem v tem, da vem, kako zna biti hudo.

Hudo mi je npr. da družino KOŠIR – prodala sanjsko vilo ob jezeru in……… vsak po svoje. Če bi prebrodila ta kritična leta….. okoli 15 let…..25 let zakona – bi preživela vse!
Vse jima bo žal……… škoda! 🙁

Tudi ti Vilid – pogovori se. Sicer greš samo navzdol. Si to želiš?

VSAK od nas trpi, dela napake…. iti preko tega, je največji uspeh! Ne obupajte. Vse se umiri.

In kdor gre čez te čeri, je zmagovalec.

Drugi iščejo in ostanejo sami s svojimi porazi!

Kapo dol, tako zrelega nasveta pa na monu že dolgi ni bilo!!!


Ko bi vsi bili takšni kot sva midva, bi svet bil dosti lepši.
ps
vsega sem jaz kriv (pogojno)

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx boljše živet v lahki diktaturi kot v težki demokraciji xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx več na blogu, http://www.fj-produkt.com/


Ko bi vsi bili takšni kot sva midva, bi svet bil dosti lepši.
ps
vsega sem jaz kriv (pogojno)[/quote]

Pol pa vzemi resno zgoraj napisano in popravi, če se zavedaš krivde. Če že ni prepozno seveda?


Ko bi vsi bili takšni kot sva midva, bi svet bil dosti lepši.
ps
vsega sem jaz kriv (pogojno)[/quote]

Pol pa vzemi resno zgoraj napisano in popravi, če se zavedaš krivde. Če že ni prepozno seveda?[/quote]
Zelo rad bi prevzel krivdo, a ne želim, da bi vi živeli v zmoti do konca svojega življenja. To bi bilo podlo od mene, da bi vas zavajal.

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx boljše živet v lahki diktaturi kot v težki demokraciji xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx več na blogu, http://www.fj-produkt.com/

So stvari, ki se jih lahko pogovoris in so druge pri katerih je bilo prevec…
Vsega se ne, da popravljati in vztrajati, vcasih je treba ubrati drugo pot.

Vilid ima že novo, tvoje pisanje je passe :-))

Kera štala bo šele ko bo naslov: AGIP + kapicaaa♥!!! ☺aaaaaaaaaaaaaaaaa☺

Kdo sta pa ta dva?

tipi, ki imajo lepe žene, se jih najhitreje naveličajo (le kdo bi vedel zakaj). Potem je ženska pred dilemo, blefirat cel lajf in gledati stran, ko se tip goni okoli. Druga varianta pa je prodaja vile. Avtorica mislim, da te bolj boli hiša kot ljudje v njej.

Dobra babica lahko svetuje stokrat.Lahko še tako nasvete talaš naokrog – vsak ima svoje življenje.
In samo on ve , ali gre lahko v kritičnem trenutku s partnerjem naprej – ali ne.

Da bo Koširjevima žal, če bosta šla narazen? Zakaj le? Če ne moreta več živeti skupaj , je brez zveze, da žreta drug drugega naprej in da otroci vse to gledajo.

Če v družini ni več toplega ozračja, ljubezni, razumevanja, potem sčasoma ni druge, kot iti narazen.Naj otroci živijo v hladnem vzdušju in potem mislijo, da je to pravo družinsko življenje ?

Kar se pa tiče Vilida…on najbolje ve.Življenje ima eno samo in če se je odnos z bivšo izpel, potem ni druge, kot razhod.
Se bosta kregala in grdo držala drug na drugega do konca življenja?
Bolje, da si najdeta vsak drugega partnerja in srečno živita naprej.

Tako je življenje.
Včasih so ženske umrle pri porodu, pa je moški spet dobil novo ženo.
Ali pa je Janez umrl zaradi pljučnice in Micka si je hitro dobila novega moža.Ali pa je umrl v vojni.

Danes so pa ločitve.
Otroci bodo pa preživeli.Če sta starša kolikor toliko normalna, se bodo nadaljevali stiki.

Sicer pa – tudi v družinah, kjer mož in žena ostaneta skupaj – še zdaleč ni vse idealno .

Če ne morejo biti skupaj – naj grejo pa narazen.

Bolje, kot da se pobijajo.

vsaj tu na monu imamo kar nekaj trdnih parčkov ki že leta dvigujejo povprečje.

Koširjem je manjkal pražen krompir, ocvirki in kranjska klobasa.

Mornar sem se vedno na ladji koper
V džakarti nakladamo premog in poper.
Znorel bom od riža na tisoč načinov
Zbolel sem od sadja in vitaminov
[img]http://www.smarnagora.com/images/fotke/ponudba/klobasa.jpg[/img]
Dišale so v bluzo ujete melone
Dišali so v ritem zazibani boki
Dišal je tvoj smeh tvoja sapa na roki
A najbolj je dišal tvoj pražen krompir
Tvoj pražen krompir

Samo, da otroci ne bi trpeli. Zato morajo probleme njihovih staršev/družin neznanci dobronamerno čimbolj vlačit po javnih forumih.

Kdo sta pa ta dva?[/quote]

tista dva, ki ju je Vilid zasenčil s svojo ključavnico


Sovražim Vilida!!!!☻☻☻

Kapo dol, tako zrelega nasveta pa na monu že dolgi ni bilo!!![/quote] Se strinjam! Kapo dol dam tudi jaz. S spoštovanjem!

╭∩╮(︶︿︶)╭∩╮

Vili-Neli, Jure-Alenka, Petra-Uroš…in še in še. Veliko je takih parov, ki so se razšli. Toda zavedati se je treba da do ločitve ni prišlo čez noč, da se je ta ločitev nakazolala v medsebojnih prepirih, pranju umazanega perila, prerekanju, besednih udarcih in včasih tudi fizičnih udarcih.
Potem pa so tu še varanja v dejanjih in v lažeh. So stvari, ki jih ne pozabiš nikoli in tudi ne odpustiš. Nima smisla vztrajati v zvezi, ki je hudo načeta, ki nima več spoštovanja drug do drugega in nobenega dostojanstva več.
Moje mnenje je, da je boljše, da se v takih primerih razideš, greš svojo pot, raje kot ,da čakaš vedno znova in znova novih udarcev, novih poniževanj.
Za moje pojme je tako življenje bedno in psihično utrudljivo za oba partnerja in še za otroke, če so. Nobenega spoštovanja, samo prerekanje, prosim vas, kakšno življenje je to.

Laži in varanje in poniževanje, jah bo prvi u naslovu kej povedu o tem:))

New Report

Close