Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek TV SLO – program ste imeli zanič

TV SLO – program ste imeli zanič

Oprostite, čeprav bi se morali vi nam!

Program je bil res zanič. To vemo vsi. Če je to komu smešno, potem je zadnji čas, da zapustite svoje stolčke.
Bolano!
In šef razvedrilnega programa je Galunič? Pa kaj se ti norca delaš iz nas? Smo mi krivi, da je padel ta zadnji referendum? 🙁
Škoda denarja, škoda časa – predvsem pa imamo pun q.rac istih fac – nesposobnih igračev!

Kam gre naš denar? Kaj delate? Kako se vas znebit, pa vseeno gledat druge programe?

Lahko vas je sram! Pa odpikajte Emeršiča, Valičko, Žilavca, Mihca in cel trop nezanimih pajacov.

Vem, da je težko tem ljudem, da je treba bit sposoben – zato jim pomagajte – samo ne v top programu gledanosti. Naredite ta drek-šou ob pol treh ponoči! Iz torka na sredo!

Jajca!

Pol pa, k člou misli, da nižje ne gre……….. spet ta Modrijanov Pepček in lutkasta bejba. Vauuu, čudovito.
Presenečenje.
Harmonka na hormonko…. bla bla!

Poslušali smo samo V dolini tihi – tu res kar obstaneš pa Avsenika. Pa…… a že odštevate???? Oooo zdaj pa gremo
10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 …………….pok!

Bedasto, dolgočasno, vedno isto! 🙁 Jajca!

Mene pa zanima, koliko vas je nesposobnih zamenjati program na TV-ju????

nova
Uredništvo priporoča

Verjetno si star, ker se tok zgodaj zbujaš. To ni žalitev! 🙂

Lahko menjam program – samo zakaj moram/o plačevat ta jajca na TV 1?

Jaz sem garant, da nihče tega ne gleda. Mogoče edino kakšen revež, ki rabi nekaj, da se mu dvigne pritisk.

Naj blokirajo TV 1 – ne plačujemo. Imam televizijo in hočem na njej gledat 100 drugih programov.
Zakaj to ni mogoče? Ker bodo propadli v dveh mesecih.

Verjetno si star, ker se tok zgodaj zbujaš. To ni žalitev! 🙂
[/quote]
Od malega vstajam ob 4h in sem videl več lepih juter, kot jih boš ti, če boš preživel!
Pa dobro jutro ti želim in umirjeno leto. Program pa le zamenjaj. O plačevanju se bo pa treba z državo zmeniti.

Verjetno si star, ker se tok zgodaj zbujaš. To ni žalitev! 🙂
[/quote]
Od malega vstajam ob 4h in sem videl več lepih juter, kot jih boš ti, če boš preživel!
Pa dobro jutro ti želim in umirjeno leto. Program pa le zamenjaj. O plačevanju se bo pa treba z državo zmeniti.[/quote]

Oprosti. Verjamem, da ne bom videla toliko juter, sem/ bom pa več sončnih zahodov. 🙂 Srečno, zdravo in vse dobro ti želim!


Od malega vstajam ob 4h in sem videl več lepih juter, kot jih boš ti, če boš preživel!
Pa dobro jutro ti želim in umirjeno leto. Program pa le zamenjaj. O plačevanju se bo pa treba z državo zmeniti.[/quote]

Oprosti. Verjamem, da ne bom videla toliko juter, sem/ bom pa več sončnih zahodov. 🙂 Srečno, zdravo in vse dobro ti želim![/quote]
Ni panike, tudi zahodov ne boš videl več, ker boš v službi!☺☺☺

AGIP – z biologijo si pa skregan, kajne?


Ne, ne, sam graparjev ne maram!☺☺☺

Kregajte se, pobijte se..rtv narocnina bo se vedno. Od necesa tisti cepci na rtvju morjo zivet. Drzava je kriva! Jz pravm se zmer nam gre dobr, glede na to da ostajamo v Slo.

smo pa res ubogi, če sta nam televizija in mon edina zabava…

Ja,program (silvestrski) je bil slab. Nič novega, saj že leeeta ni bilo kaj gladljivega . Ni problem preklopit, problem je, da ne znajo naredit kaj gledljivega.

Kdo ti je kriv…
če si nesposoben in če vse leto ne zaslužiš toliko, da se odpelješ na eno lepo silvestrovanje.

Meni je bil pa program ZELO všeč.Posebno Blaž in Darja.In njuni gostje.

Danes je kar podobnih tem.

Letos sem tudi sama po dolgih letih spremljala novoletni program. Tudi na SLO 1. Res je bil slab. Saj ni problem, preklopiš….. Ampak mnenje lahko vseeno poveš. Pa tudi na ostalih slo programih ni bilo ne vem kaj. Stari, že stokrat videni filmi.

In ne, televizija ni edina zabava. Marsikomu pa polepša večer, ker je bodisi sam, bolan, star in drugega enostavno nima. Tudi osebe, ki bi mu lahko “zdownloadala” kakšen dober film, ne.

Letošnji program je bil všečen, tako da samo tako naprej TV Slovenija

Hja, nam se gre samo za denar , ki si ga nacionalka NE zasluži a ne morete razumeti ? da plačujemo, redno vsak mesec za njihove francoske , finske filme , # razvedrilne oddaje # o moj bog kako plehko itd… naj nam pustijo denar pa delajo potem kar želijo ! Mi pa bomo veselo obračali gumbe dalj na >TV morda tega tudi za vekomaj izklopili .

Nacionalka ima v glavnem dobre in kvalitetne filme. To je treba priznati.
Razvedrilni program je katastrofa, tudi včerajšnji je bil.

Če ga vodi Galunić, mora odstopiti! Take oddaje kot jih tam sproducirajo, pa tista z Nino Osenar – za bruhat vse skup! V 60 letih prejšnjega stoletja so bile boljše pri ČB televiziji!

New Report

Close