Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Petarde …. neee!

Petarde …. neee!

naš kuža prosi

Še nikoli nisem vrgel petarde, nikoli prižgal ognjemeta, velikokrat pa miril svoje pse.

Tako je! Brezbvezno pokanje še nikomur ni nič dobrega prineslo, klobase pa :)))!

Pri nas ni se prav nic slisati… Studiram ce bi mogoce vseeno skocil malo nad 1000m ce bo videti kak ognjemet… 🙂

Tukaj pa vedno bolj poka 🙁

Skoci z mano nad 1000…. 😛 😛 😛

Skoci z mano nad 1000…. 😛 😛 :P[/quote]

Aaaa…ob takih vabilih mene groza zagrabi!
Sem raje na ravnem :), hvala vseeno

pri nas poka že dve uri kot da je že polnoč :((

Cesa pa te je strah….saj nisem serial killer…. 😛 🙂

Prvič, ljudje zmečejo za tole ogromno denarja, dobesedno ga spustijo v zrak. Potem pa javkajo, da je suša v denarnici. Drugič, od ognjemeta ima najmanj tisti, ki ga spušča. Vsi ostali vidijo bolje, jim ni treba glave čisto vznak držati, pa še roke v žepih držijo ali pa kozarec v njih. Tretjič, za tovrstnimi aktivnostmi ostane le kup svinjarije, ki jo je enkrat treba počistiti – razen, če raketar ne gre na javno parkirišče spuščat svoj arzenal. Četrtič, v sosednji Avstriji so zasebni ognjemeti že prepovedani. Nedavno se jim je vžgal gozd na Tirolskem zaradi rakete, komaj so pogasili, škoda ogromna. Padavin ni oz. le za vzorec, nevarnost požara je velika, prepovejmo še mi. Petič, (pre)mnogi živijo na nemirnih območjih, kjer redno poka vsak dan. Mi živimo v miru, ki si ga očitno ne želimo, ker pokamo in ognjemetiramo in nam je to kao všeč.
Da o preplašenih živalih, dojenčkih, poškodbah… sploh ne govorim.

To je res ja…..

Cesa pa te je strah….saj nisem serial killer…. 😛 :)[/quote]

Hahaha, to mi še na misel ni prišlo zdajle :)))
Enostavno sem raje na ravnem, in raje na tleh, kot v zraku, ampak za višji cilj se tudi prilagodim 😛

dvignilo bi te približno 13 cm 😉

[sub][/sub]

Kaj naj rečem 😀

Opa opa…. 😛 😛

Sem bil pravkar zunaj in je prav hudičevo mraz….brrrr… Mislim, da bom po nekaj letih spet kar v nižinah…malo mi je žal sicer…..no, mogoče pa niti ni tako slabo glede na to, da sem se zjutraj zbudil s prav nesramno………………..eeeeeeejjjjj, kam pa so ti ušle misli zdajle? 😛 Zamašen nos sem mislil…. 😉 😉 😉

a bi ji dal klobaso ali petardo?

Petard ne mara jaz pa tudi ne tako da…škoda izgubljat besede. Od hrane pa kolikor vem ima rada solato s tuno tako da….bi poskusil v tej smeri nekaj ščarat… 🙂

Opa opa…. 😛 😛

Sem bil pravkar zunaj in je prav hudičevo mraz….brrrr… Mislim, da bom po nekaj letih spet kar v nižinah…malo mi je žal sicer…..no, mogoče pa niti ni tako slabo glede na to, da sem se zjutraj zbudil s prav nesramno………………..eeeeeeejjjjj, kam pa so ti ušle misli zdajle? 😛 Zamašen nos sem mislil…. 😉 😉 ;)[/quote]

Oooo, zdaj si me dobil………… 😀 😀 😀 Nekaj drugega sem mislila 😛 😛 😛

😀 😀 😀

Pa klobase, pa ves meso v bistvu, pa vsa zelenjava, pa testenine, pa sladkarije…samo toliko povem, da ti dam dosti maneverskega prostora 🙂

Res sem vsejed, je pa par stvari, ki jih niti zavohati ne smem, kaj šele videti…

Saj bi vprašal, kaj le….samo si že včeraj rekla naj nikar ne sprašujem takega, ker ne bom dobil odgovora….vsaj tule ne… 😛 😀

Opa….skoraj kot bi pojedel bronhi, lakše se diše…. 😀 Kumarice direktno iz vrta tudi hrustaš? pa paradižnik? Samo vprašam, ker eni majo odpor do tega….

Opa….skoraj kot bi pojedel bronhi, lakše se diše…. 😀 Kumarice direktno iz vrta tudi hrustaš? pa paradižnik? Samo vprašam, ker eni majo odpor do tega….[/quote]

KUMARE – obožujem (tavelike)
Kumarice – okisane – vložene – to je pa ena od stvari, ki jih ne smem niti zavohat…..

Paradižnik – juhuuuuuu, pojem kolikor mi daš :)))

Ma dobro kisle kumarice(tamale) so tud meni malo tako…. Samo direktno z vrta so pa…om nom nom…. 😀 😀

Kaj pa radič? 😛

Tisti drugo sporočilo od prej pa kar spretno “spregledala”….packa… 😛

Ma dobro kisle kumarice(tamale) so tud meni malo tako…. Samo direktno z vrta so pa…om nom nom…. 😀 😀

Kaj pa radič? 😛

Tisti drugo sporočilo od prej pa kar spretno “spregledala”….packa… :P[/quote]

Ja, direktno z vrta ti pa vse lahko pojem 😀 Resno.

RADIČ – sej ne morem verjet, da si me to vprašal…
Ko sem bila majhna in še malo naprej, nisem marala radiča – grenek, čuden, ne vem…
Zadnjih par mesecev pa kupujem radič kot nora, tako mi paše, da ti ne morem povedat…Zaenkrat ga samo v solati jem (ker drugače ne znam), ampak samo še korak me loči od brskanja po netu, kako lahko še radič jem…

Drugega sporočila nisem spregledala, ampak ne morem javno več povedati 😀 😀 😀

Pri radiču si poleg grenek, čuden pozabila še, da je malo tak….kosmat al neki… 😀 😀
Radič še na drug način? Ga ni čez okisan mlad radič pa lepo dve jajci noter. 😀
Aja kaj pa stročji fižol? Nevem kak je sploh lep slovenski izraz….fižoleti no… 😀 Enkrat so mati zunaj hladili kuhan stročji fižol in sem vzel eno pest tistega in jedel, pač nič okisano…pa me vidi sosed in mu je skoraj želodec obrnilo, kaj zaene gliste jem… 😀 😀 😀

Glede drugega sporočila pa….saj veš kaj je rešitev….grrrr kako me iritira to prav ne morem ti povedat….to namreč, ker ne morem vsega tule napisat…škoda… :/

😛

New Report

Close