Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Dober frizer v LJ

Dober frizer v LJ

Pozdravljeni!

Imam 15 letno hčer z grivo hujšo od leva pa nikoli ne naletimo na dobrega frizerja, ki bi ji znal ukrotiti lase …
Vem da je bila ta tema že stokrat obravnavana, ampak me zanima če poznate kakšnega dobrega frizerja v Ljubljani?

Ko je bila še manjša sem jo strigla kar sama, saj sem z lasmi kar spretna. A ko si je nekajkrat zaželela spremembo frizure sva šli k različnim frizerjem pa nikoli ni bila zadovoljna in tudi meni se je vedno zdelo da nimajo pojma kaj počnejo. Vse so delali na hitro, komaj upoštevali njene želje … Tako je od frizerja odkorakala enkrat s čudim frufrujem, ko si je zaželela “tanjšanja” las je zgledalo kot da je triletnik naključno zabadal škarje v lase … Zato si je pustila rasti lase in si pri znanki samo strigla konice …

No zdaj bi spet malo spremembe, stopničke oz. layerd hair, kot pravi ona. Ne bi nekih drastičnih prehodov, samo nekaj da zgleda bolj zanimivo, in da se izogne temu da ima zaradi zelo gostil las na konicah lase zelo širše kot ob glavi in izgleda kot nekakšen čuden trikotnik.

A pozna kera torej kakšnega dobrega frizerja, ki bi ji znal svetovati ali bi to na njenih laseh lahko izgledalo kot si ona želi in jo lepo postrigel? 🙂 Kakšne imate vi kaj izkušnje z frizerji v LJ?

MImogrede, njeni lasje so takšni

[img]http://data.whicdn.com/images/216533845/large.jpg[/img]

Želi pa si nekaj takšnega [img]http://zntent.com/wp-content/uploads/2015/05/Demi-Lovato-long-curls.jpg[/img]

[img]https://www.pinterest.com/pin/304485624784367478/[/img]

[img]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/49/c3/53/49c35347cdc67becc5b96c23ec2eb1a2.jpg[/img]

Samo komentiram – uauuuuuu, kaki lasje. … Krasni �
Drugače pa jaz sem s svojo frizerko v Lj super zadovoljna. Sem šla 2x drugam, ker imam 50 km do Lj, a nikoli tako zadovoljna.
A priporočati jo drugim se mi zdi kar nehvaležno, ker imamo razlicne okuse in pricakovanja.

Ce je to njena slika, naj pohvalim, ima res lepe lase. Frizerja ti ne znam priporocit, ker tudi sama nikoli nisem zadovoljna, morata pa vedeti, da je tisto, kar na prvi prilozeni sliki zgleda kot naravni valoviti kodri, temeljito preparirano in se je treba za tak look kar potrudit, obicajno pri frizerju, tisto kar je na drugi, pa tvoja deklica ze ima, samo lepse �. Pazita pri redcenju ali tanjsanju, da ji ne unici las. Srecno

nova
Uredništvo priporoča

Med in mleko – res so profiji.

Gusty in Anita v piramidi btc znata s takimi lasmi.
Če so zo njene slikice, lahko rečem samo wau

Jaz sem imela v mlajših letih take lase (temne, močne, goste, valovite). in vedno težave s striženjem.
zdaj imam precej krajše 8do ramen, malo manj jih je, vseeno še vedno goste.
že nekaj časa hodim k Florijanu – frizerski salon Pilus na Opekarski, res dobro striže (glede na želje in glede na tvoje lase).
Tudi moja hči (16 let) prisega nanj, ima pa bolj tanke, svetlejše, ravne lase,, pa tudi njo postriže fenomenalno.
bistveno je, da te postriže tako, da si tudi doma (po pranju) lahko urediš frizuro.

K Alešu Pliveriču jo pelji v Salon MArko na Dunajski, Lj.
Ene 15 let že hodim tja, bila zmeraj zadovoljna, vmes sem šla tudi k drugim frizerjem, ker so jih prijateljice strašno hvalile, očitno samo zato ker so bili bolj znani v Lj. (Mali, Stevo, Mič…) pa nisem bila zadovoljna, vedno so nekaj po svoje strigli in barvali, in niso upoštevali kaj želim, na koncu pa je vse drugače izpadlo, pa tudi če sem prinesla sliko in so za moje pojme naredili eno sranje na glavi…tako da ne grem nikamor drugam več, samo še k Alešu.

Moje takrat dolge lase je najbolje ostrigel Stevo. Tega je že nekaj časa nazaj.

rešitev je Boris iz HAIR & NAIL STUDIO BORIS na Dolenjki v Ljubljani
telefon 01 4271 904

Če se že sama čisto nič ne zna obrnit, naj vpraša svoje vrstnice. Take zadeve imajo ponavadi pri teh letih že v malem prstu.

Pozno a bolje kot nikoli.

Sama se vozim s Trojan h Markotu na Vič. Prilagam: Abramova ulica, Ljubljana | Najdi.si zemljevid.

Salon ni uau, oh in sploh, ampak še eden tistih, majhen, domač, profesionalen, Marko pa z znanjem nad vsemi pohvalami. Tudi mami obvlada, a imam raje mladinca :).

med in mleko, frizerka sandra. odkar sem njo odkrila, ne grem nikamor drugam več.

s.

100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} priporočam Aljošo v Studiu Ferrer v Šiški! Tja sem šla na priporočilo kolegice in sedaj ga ne zamenjam več! Striże fenomenalno! Priporočam tudi za otroke, naša ga obożuje!

Med in mleko,KATASTROFA,cene zasoljenje samo natolcevanje kaj vse ti dajo na lase,a od frizure oz.barvanja je katastrofa! NE PRIPOROCAM

New Report

Close