Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Tista družina v stiski na TV Tedniku – prav je, da so objavili

Tista družina v stiski na TV Tedniku – prav je, da so objavili

Je pa kar nekaj nenevadnega:

– Angela Malnar ima drugačen priimek – očitno nista poročena

– Angela Malnar je silno debela, obenem pa jamra-jo, da nimajo kaj jesti! A je kdo iz tistega konca, da pozna resnico?

– vsi pred kamero so se zdeli neprepričljivi, kot da je vse zaigrano zaradi fehtarije

– njen Matija je zelo čudno obzidaval; ni upošteval statike, kar nametaval in nametaval je opeko za opeko, brez da bi preveril nosilnost. Posledica tega je, da se mu je en konec stavbe podrl. O ti smola!

– Matija je vzel kredit. Mar bo imel jutri denar, če ga že danes nima?

– Matija je precej suh. Mu Angela vse poje?

– punčka je pa luštna


Tvoja pokvarjenost presega vsa superlative!

Tednik je najbolj qurčeva oddaja in zaradi njega ne gledam TV Slovenija.

Moje voscilo zate v prihajajocem letu se glasi ZELIM TI VSE NAJSLABSE! PRAZEN HLADILNIK, PRAZNO DENARNICO IN VITKO POSTAVO! ZDRAVJA PA TAKO ALI TAKO NIMAS, VSAJ MENTALNEGA NE! NESRECNO LETO 2016! Cin cin

Debelost ni znak blagostanja. Jaz imam denar, pa sem suha. V otroštvu sem imela prijateljico, za katere je bil praznik, da so imeli denar za nakup žemljic za zajtrk. Pa je bila gospa (mama od moje prijateljice) tudi debela.
Kako zlobni ste eni 🙁


Tvoja pokvarjenost presega vsa superlative![/quote]

Nisem gledala.
Je pa res, da od zraka ne moreš biti debel.
In tudi to je res, da ljudje, ki imajo velike težave s preživljanjem, ne znajo.Ne z denarjem, ne z delom.Tega niso dobili, niso se naučili, od tod vse njihove težave.Saj so ubogi.in nikoli se ne bodo naučili.

Stotic: clovek je debel
a) zaradi genov, kar je v opisanem primeru zelo ocitno
b) zaradi prazne, nekvalitetne hrane, ki pa je dostikrat edino, kar si revni lahko privoscijo, da jih nasiti

Ce vam gre nas Tednik na zivce, priporocam, da si v arhivu rtvslo poiscete ameriski dokumentarec Prostor za mizo. Ni dolgo, kar je bil na tv.

Ostalega ne bom komentirala, kar se pa priimka tiče – očitno ne veš, da ženska lahko (si moreš misliti), zadrži svoj priimek, čeprav je poročena!

dokler imam vedno 2x klic,če se mi zdi potrebno,punčka se mi pa sploh smili,ko pride v o.š. bo pa hudič otroci s zlobni,ker jim starši ne vcepijo,da bi tudi sami lahko tam pristali,bolezen,posledično brezposelnost..

Kaj si pa ti hotel/a povedat?? A kdo razume to prazno besedicenje? Nepismen folk me je od nekdaj v slabo voljo spravljal.

Avtorica tega posta je……
Ne morem verjeti, da odrasla oseba “deluje” miselni stopnji malega otroka.���
Ne upam pomisliti, kakšen “vzor” dobijo tvoji otroci (seveda če jih imaš) in kaj na podlagi tega “vzora” od mame počnejo šibkejšim od sebe.
Polagam ti na srce….. edina stalnica v življenju so spremembe …. tako, da nikoli ne veš, kdaj se ti bo v življenju obrnilo …..
Karma deluje 100 na uro ali v to verjameš ali ne ni pomembno.
Vsako tvoje dejanje, beseda in TUDI misel se “nalagajo” …. tako, da pristanek bo trd, verjemi!!!!!


Se podpisem pod tole! Napovedujem da bo avtor v kratkem mocno zbolel! Te napovedi so zelo resne!


Kako dolgo še mislite pisati to neumnost, da je človek debel zaradi genov ?
Geni ne redijo, redi le odvečna hrana, ki jo človek zmeče vase.

Kaj si pa ti hotel/a povedat?? A kdo razume to prazno besedicenje? Nepismen folk me je od nekdaj v slabo voljo spravljal.[/quote]

…. ti povem za kajse gre….
Avtorica dokler bo imela denar, bo v oddajo, kjer zbirajo denar vedno poklicala dvakrat.
Punčka se ji smili, sploh ko bo prišla v OŠ, ker tam nekateri otroci znajo biti kruti in hudobni
(vemo od kod jim to, a ne)!
Nekateri starši so brez morale inetike, ter svoje otroke ne poučijo o tem, oz. jim ne položijo na srce:
“Ne delaj nikomur tistega, kar ti ne želiš, da delajo tebi”! ali
“Hitro se lahko življenje obrne in te lahko doleti bolezen in s tem izguba službe.”

Upam, da si to uspela razumeti in da te ne bodo malenkosti v življenju spravljale (?) v slabo voljo.
Očitno ti je predobro, malo empatije ti ne bi škodilo.


Kako dolgo še mislite pisati to neumnost, da je človek debel zaradi genov ?
Geni ne redijo, redi le odvečna hrana, ki jo človek zmeče vase.[/quote]
Ne bodi smesen. Samo to lah recem, ti se pa cel dan sprasuj zakaj. Klovn!

Kaj si pa ti hotel/a povedat?? A kdo razume to prazno besedicenje? Nepismen folk me je od nekdaj v slabo voljo spravljal.[/quote]

…. ti povem za kajse gre….
Avtorica dokler bo imela denar, bo v oddajo, kjer zbirajo denar vedno poklicala dvakrat.
Punčka se ji smili, sploh ko bo prišla v OŠ, ker tam nekateri otroci znajo biti kruti in hudobni
(vemo od kod jim to, a ne)!
Nekateri starši so brez morale inetike, ter svoje otroke ne poučijo o tem, oz. jim ne položijo na srce:
“Ne delaj nikomur tistega, kar ti ne želiš, da delajo tebi”! ali
“Hitro se lahko življenje obrne in te lahko doleti bolezen in s tem izguba službe.”

Upam, da si to uspela razumeti in da te ne bodo malenkosti v življenju spravljale (?) v slabo voljo.
Očitno ti je predobro, malo empatije ti ne bi škodilo.[/quote]

Ker verjamem, da tudi moj zmazek, ki je slovnično oporečen nisi razumela, ti svetujem, da “rukneš” enega ta kratkega, da bo pregnal slabo voljo iz tebe. 😉

Avtorica je napisala samo svoje razmišljanje, do katerega ima pravico. Morda se je izrazila malce grobo, pa vendar, kaj potem?
Ne vem zakaj zdaj vsi pljuvate po njej???

Dejstvo je, da si je marsikdo sam kriv za razmere v katerih živi. Poznam nekaj takih primerkov.

Poznas nekaj takih primerov in si srecna ker si na boljsem kot tvoji znanci kajneda? Se zjutraj zbudis srecna ker gre drugim slabse od tebe, saj so si itak sami krivi kajneda? Butara!

Točno tako. Če nimaš denarja za večerjo poješ kos kruha z mastjo, ker je poceni, nasitno, ampak redilno.
Če imaš denar pa tanek kos ajdovega + biftek+ zelenjava. To pa je že drago in ne redi.

Točno tako. Če nimaš denarja za večerjo poješ kos kruha z mastjo, ker je poceni, nasitno, ampak redilno.
Če imaš denar pa tanek kos ajdovega + biftek+ zelenjava. To pa je že drago in ne redi.[/quote]

Tocno tako. Revezi si ne morejo privoscit zdrave hrane. Ampak troti s polno ritjo vsega tega ne razumejo. Karma is a bitch zato komaj cakam da udari po teh pametnjakovicih!

Kaj je avtorica….. a je prišla slaba vest za teboj, a ne?
Še je upanje zate, da spregledaš ….

Mislim, da je avtorica samo hotela opozorit na moznost, da ljudje tudi zlorabljajo medije za nabiralko. Pac je tudi sama neuka v tej temi, ker pac ni revna. Zato se ni treba znoret, nede?

V tem konkretnem primeru pa mislim, da so gor ljudje ze lepo napisali skoraj vse, kar se jim dogaja. Revezi jejo prazno hrano, poleg tega je tu se tesnoba in depresija zaradi revscine in jes se vec, ali pa nic. Torej hujsas ali pa se redis. Da pa napacno gradijo pa samo kaze, da pac vsi ljudje niso enako sposobni in pametni in se lahko tudi zato znajdejo v stiski, ker pac uberejo napacne odlocitve v zivljenju. Zaradi tega ne smemo obsojat, kvecjemu pomagat.

Tisti pa, ki zelite nekomu slabo, predvsem slabo avtorici, se vam zna to vrniti z obrestmi. Pa ne zaradi nadnaravnih sil, ampak enostavno zaradi negativnega razmisljanja, ki vas pocasi vodi v propad in slabe odlocitve na osnovi custev, ne razuma.

Poznas nekaj takih primerov in si srecna ker si na boljsem kot tvoji znanci kajneda? Se zjutraj zbudis srecna ker gre drugim slabse od tebe, saj so si itak sami krivi kajneda? Butara![/quote]

Morda imaš tudi ti prav. To niso moji znanci, ker se ne sučem v takšnih krogih, sem pa slišala zanje in mi je poznano zakaj so tam kjer so. Prav tako ne poznam nikogar, ki bi se izražal tako neprimerno kot ti. Dejstvo je, da je marsikdo sam kriv za svoje razmere.

Točno tako. Če nimaš denarja za večerjo poješ kos kruha z mastjo, ker je poceni, nasitno, ampak redilno.
Če imaš denar pa tanek kos ajdovega + biftek+ zelenjava. To pa je že drago in ne redi.[/quote]

Tocno tako. Revezi si ne morejo privoscit zdrave hrane. Ampak troti s polno ritjo vsega tega ne razumejo. Karma is a bitch zato komaj cakam da udari po teh pametnjakovicih![/quote]

Najprej bo udarila po tebi, ker se naslajaš nad tem. Preberi še enkrat kar si napisala.

Tocno tako. Revezi si ne morejo privoscit zdrave hrane. Ampak troti s polno ritjo vsega tega ne razumejo. Karma is a bitch zato komaj cakam da udari po teh pametnjakovicih![/quote]

Najprej bo udarila po tebi, ker se naslajaš nad tem. Preberi še enkrat kar si napisala.[/quote]

Ne bit tok prepričana v to. Prva na spisku si ti da te karmica poštima 🙂 You”ll see 🙂

New Report

Close