Med.Over.Net

Ljubezenski nasveti

Odgovarjajo: Barbara Sarić, Ba pth.;specializ. psihoanalize

Pogovori o ljubezni, reševanju težav in različnih zapletov. Svetovanje, morda samo pogovor ali prijetna beseda, mogoče celo ... nikoli ne veš, če ne vprašaš.

Barbara Sarić , Ba pth.;specializ. psihoanalize

BarbaraSaric

Fakultetni študij psihoterapije je opravljala na SFU Sigmund Freud Privat Universität na Dunaju, izkušnje pa pridobivala v Sloveniji. Izbrala je smer psihoanalize - psihodinamska psihoterapija, saj se v praksi klasična Freudova analiza večinoma ne uporablja več. Najbolj pomembno v psihoterapiji se ji zdi, da skozi proces spoznava človeka in se kot strokovnjak prilagoditi na njegov sistem - "svet", saj verjame, da niti ena istoimenska težava, bolezen ni enaka drugi. Je moderatorka foruma na Med.Over.Net, piše članke za različne revije in sodeluje z radio Prvi ter RTV Slovenija. Njena vizija je sodelovanje in povezovanje z ljudmi. "Tudi sama sem skozi različne težave in v najstniških letih preko motnje hranjenja spoznavala sebe. ... Psihoterapija je ena najboljših stvari, ki so se mi zgodile v življenju. Gre za občutek harmonije v mojem življenju, ki je neprecenljiv. Zanimivo, kako povezana so naša čustva, um, telo ter kako lahko osvetlimo sami sebe in se dobro spoznamo, prav tako pa spoznavamo okolje okoli sebe ...,“ nam Barbara Sarić zaupa o sebi.

Postaven ljubljančan išče žensko družbo za prijateljstvo ali kaj več

Default avatar

ljubljančan35

Postaven ljubljančan, 35let, 180cm išče žensko družbo za prijateljstvo ali kaj več.
Nimam otrok, ne kadim, ne pijem alkohola, ateist, imam nekaj domačih živali.

S sedaj že bivšo partnerko žal ne najdeva več skupne besede, zato če si stara do 34 let in iz Lj ali okolice pa rabiš družbo ali sprehod v naravi mi lahko pišeš mail na

[email protected]
Default avatar

Primož

A to pomeni, da si še pri bivši, ali samo, da imata čudno razmerje, ker se ne razumeta več, bi se sedaj razumel z katero drugo?

primož
*************************************************************************************
www.mgc-bistrica.si

Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben.
https://www.facebook.com/med.over.net
Default avatar

Takole

Ti zagotovo še nisi razčistil svoje preteklosti z bivšo in kot tak nisi na voljo za novo zvezo.
Ker bivše in besede žal ne bi uporabil v tem oglasu, v katerem iščeš novo žensko.
Hm.. ti je kdo dal nasvet, da ženske padajo na tipe, ki še niso preboleli? Ker to je res odbijajoče.