Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Akne-mozolji

Akne-mozolji

Kako se najlažje znebimo mozoljev? Nujno rabim pomoč 🙂

spremeni prehrano v bolj zdravo. izloči cukr, alkohol, čike, če kadiš in piješ. In veliko vode pij. bo trajalo, ampak se obrestuje.

Izloči še cvrto hrano – meni mozolje povzročajo sladkor, cvrta hrana (sploh kakšen pomfri, čips, pohanje) in svinjina (sploh ocvirki!).
Ko pol leta nisem jedla tovrstne hrane se mi je koža prav lepo ščistila. Lp

Za akne je krivo vec vzrokov. Nas jih je sicer dobil zaradi pubertete, jih ima še seveda, pomaga mu skinoren, precej, se pravimje zunanja nega zelo pomembna. Mogoce prehrana celo nič. To so trije dejavniki, na katere moras biti pozoren. Nisem verjela, da lahko samo s kremo in cistilnim gelom vsak vecer lahko spremenis hormonske mozolje. Je pa to kemija seveda

Zdi se mi, da pomaga polžja krema. Sem ravno pred dnevi zasledila ena reklamo in so rekli tudi za akne da zelo pomaga. Polžja sluz naj bi ti obnovila kožo.

V lekarni dobiš hidrogel Gramaderm in ga uporabljaš 2 do 3 krat dnevno. Je antiseptik in zelo pomaga, tudi enostavna uporaba, čez lahko daš vso kozmetiko. Meni je rešil problem z aknami, je pa tudi Ph nevtralen, tako da ni preveč agresiven, ne povzroča nobenega luščenja kože niti ne rdečic.

New Report

Close