Ženski in Moški čvek

Ali vam je pomembna izobrazba pri partnerju?

Default avatar
Povejte ali vam je pomembna stopnja izobrazbe pri partnerju? Je pomembno kakšno službo ima in plačo dobi?
Default avatar
Ne. Eden je bil brezposeln skoraj 50% casa ko sva bila skupaj (12 let). Drugi je rokodelec, brez izobrazbe.

Partnerja nimam zaradi diplom in spričeval, še manj zaradi denarja ker znam skrbet sama zase.
Default avatar
avtor je napisal/a:
Tudi jaz ne. Veliko njih pa gleda na to. Če je eden bolj izobražen ali z precej boljšo plačo je v veliko primerih problem. Meni je to žalostno. Zato sprašujem kako drugi gledate na te stvari.
Default avatar
Milni mehurček je napisal/a:
ne sekiraj se, ker je on bolj izobražen.
važno je, če vama znese...
Default avatar
Z nasmehom.
Resnica je kot poezija. Večina je ne mara.
Default avatar
Mi je pomembno da ima vsaj stopnjo vec od mene,se bolje dve. Od njegove lepote pac ne morem ziveti.Pa zaposlitev mora imeti, tudi sama jo imam.
Default avatar
Če nima visoke izobrazbe pri meni sploh ne pride v finale, ker se cenim.
Default avatar
Imam V.stopnjo, on pa II. Pa zasluži dve moji plači, včasih tudi več.
Na izobrazbo nikoli nisem gledala. Mi je pa pomembno, da hoče delat.
Default avatar
Sam imam diplomo, ne gledam na izobrazbo, ampak z žensko ki bi imela samo osnovno šolo, bi pa imel pomisleke.
-------------------------------------------------------------------------
Zmanjšajmo izpust toplogrednih plinov. Namesto govedine, si raje privoščite svinjino ali perutnino.
Default avatar
Zelo mi je pomembna izobrazba pri partnerji. Veliko bolj kot njegov denar. Z manj izobrazenimi nimam podobnih pogledov na stvari, se nimam o čem globjem pogovarjati. Sama se nimam za pametno, a z manj izobrazenimi moškimi se hitro konca pogovor. Dolgčas mi je zraven njih.
Default avatar
Ghkhgfgjj je napisal/a:
Zakaj se pa sama ne bi potrudila, da imaš stopnjo ali dve več od njega? Zakaj jo mora imeti on? Aja, da te financira, da si lahko privoščiš kar si, če bi imel stopnjo enako tebi ne bi mogla. LOL
Default avatar
Izobrazba mi ni pomembna, bolj mi je pomemben denar, koliko zasluži. Pa ne mislim tukaj na kakšno bogastvo, pač naj zasluži vsaj toliko kot jaz, zato, da lahko kot 4 članska družina lepo preživimo iz meseca v mesec. Če kaj ostane, še toliko bolje.
Default avatar
Sulejman je napisal/a:
Srednja zdravstvena šola in služba. Za enega moškega z visoko izobrazbo pa je to premalo. Sem dobila direktno pod nos da ga to moti če nimam fakultete tako kot on.
Default avatar
Moj model ima "samo" gimnazijo narejeno, jaz pa 7. stopnjo in zasluži od mene 4x več, tako da ne, me ne moti njegova izobrazba :D Skupaj sva 8 let.
Default avatar
So doktorji z bednim obnašanjem, neuporabnimi okončinami, brez realnih izkušenj in tiste s SŠ, ki so pravi moški.
Vse je odvisno zgolj in samo od Človeka. Težko, bi bila v vezi z nekom, ki se ni sposoben sam preživeti na (legalen) način.
Default avatar
Meni je pomembna zato, ker ponavadi moške, ki imajo nižjo izobrazbo kot ženske, to moti in najedajo, se pretirano hvalisajo...Videno pri kolegicah.
Default avatar
Sama izobrazba čisto nič ne pove o osebi. So osebe z diplomo, magisterijem, doktoratom, a z nizkim EQ-jem, popolnoma nesposobni normalnih človeških odnosov.
Default avatar
Rumena banana je napisal/a:
Pol se pa zbudiš ane? :)))))
Default avatar
antilopa je napisal/a:
Se strinjam.
Zato je meni bolj pomembno vprašanje, komu je pomembna izobrazba. :)
Default avatar
Potem pa to tudi povej.

Meni osebno se mi zdi zdravstvena stroka plemenita, saj pomagaš ljudem. Težje pa prenesem zavarovalničarje in borzne mešetarje, ki morajo lagati in zavajati ljudi za denar.
-------------------------------------------------------------------------
Zmanjšajmo izpust toplogrednih plinov. Namesto govedine, si raje privoščite svinjino ali perutnino.