Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek znizano placilo vrtca- dano posojilo

znizano placilo vrtca- dano posojilo

Ali mogoce kdo ve kako vpliva dano posojilo na znizano placilo vrtca? Namrec na racunu imam prihranjenih nekaj tisoc eur in bi jih prenakazala sorodniku, kot posojilo, ker je v financnih tezavah. Ta sredstva trenutno ne potrebujem zato bi jih komot lahko posodila- dala posojilo. Moram pa se ta mesec vloziti vlogo za znizanje placila vrtca. Ali mogoce ko ve, ce bi se to posojilo, ki bi ga dala sorodniku, upostevalo kot moje premozenje? Posojilo bi bilo brez obresti za nekaj mesecev- 18m brezobrestno. Hvala!

Par let že ven, pa sem tisti odstotek pozabila vendar … to, da boš ti sorodniku dala, posodila, nima veze, kot tvoje “premoženje” se šteje stanje na TRR (3 mesečno), tako je odliv irelevanten.

Lubica draga, če imaš toliko sredstev na računu, ti znižano plačilo vrtca itak ne pripada. Banda, samo jemali bi, kjer ni potrebno.

Ce bo denar na racunu (kateremkoli od clanov druzine), ti bodo dodali cca 4{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} od zneska kot fiktivni dohodek. Bolj je problem, ce tu ga bo vrnil v celoti in tu ga kahko upistevajo kot prihodek takrat.

jaz ti tako svetujem, da denar dvignes, sele potem oddas vlogi. Vcasih gledajo stanje na dan vloge, vcasih pa na dan obravnave vloge.

Korencekinfizol nima potrebe da se toliko razburjas. Gre za vse skupaj 6 tisoc eur. Denar bi posodila svoji sestri.
Se pa strinjam da mi ga bodo ob vrnitvi steli kot prihodek. Vrnila mi ga ne bo prej kot v 2h letih, takrat pa ne bom imela otroka vec v vrtecu. Vazen mi je, da mi ga ne bi letos kje upostevali.

New Report

Close