Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Islamizem je fašizem 21. stoletja

Islamizem je fašizem 21. stoletja

Zanimiv komentar v nemškem Zeitu glede islama (je pa žal samo v nemščini):
http://www.zeit.de/politik/ausland/2015-12/hamed-abdel-sama-islam-kritik-muslime-fundamentalismus
Islam ni nobena miroljubna religija. Da nima islam nič z islamizmom je absurdna trditev. Današnji salafisti in islamisti ne zlorabljajo Islama, pač pa ga razumejo točno tako, kot je bil takrat mišljen. Zato bi se morali muslimani po mnenju avtorja distancirati od besed v koranu podobno kot so se kristjani od besed v stari zavezi. Neverniki pa bi jim morali pri tem pomagati, ne pa zanikati problemov.

Tudi tole je ‘zanimivo’

http://www.zurnal24.si/kako-je-is-postala-najbolj-bogata-in-nevarna-teroristicna-skupina-clanek-261238

ne islamu v Evropi !!!

nova
Uredništvo priporoča

končno je prišlo v javnost nekaj kar povzroča v malem človeku..recimo meni..stres zaradi nejevere, da so mediji tako slepi

cela evropa piše in govori o ptičkih na nebu, čeprav ljudje vidimo nebo pokrito z migi

vsakemu je lahko jasno, da če begunci ne znajo brat in nimajo izobrazbe, da so veseli pariza in vseh ostalih terorističnih napadov, končno je to nekdo strokovno utemeljil

tudi nemci prihajajo k sebi..600 komentarjev, merkli ni uspelo skriti resnice

še vedno ne poznamo vseh motivov za ravnanje merkl in posledično..ali pa ne posledično vseh ostalih držav evrope

ko triler..konca..kdo mori in zakaj pa še ne vemo

Preberite še članek na siolu, kdo vse oborožuje IS, med drugim tudi naši sosedje Hrvati.

Sicer pa je Islamofobija fašizem 21. stoletja.

Vse je res, kar piše v članku in kapo dol avtorju, ki si upa javno o tem spregovoriti. Upam, da bodo Poljaki zbrali dovolj poguma in res prepovedali islam, potem bodo to počasi naredili v drugih evropskih državah.

Jaz tudi pravim, da je katolištvo fašizem, ne samo 21. stoletja, ampak že od svojega nastanka. So me na silo včlanili, ampak sem se uspel izviti iz njenih nasilnih krempljev. Intervju z mano bo v naslednji številki.

res je,a sploh obstaja religija, ki je nedolžna?? Ljudje pač niso brez napak

New Report

Close