Forum.Over.Net

Starševski čvek

Muslimani, ki vas moti zahodna kultura - zakaj za vraga rinete sem?

Default avatar

čudni ste

Res vas ne razumem.
Moti vas, ker tatovom ne sekamo rok in ne kamenjamo prešuštnic.
Moti vas, ker ženske niso zavite v rjuhe.
Moti vas, ker pijemo alkohol.
Moti vas, ker imajo ženske določene pravice, hodijo v službo, imajo svoj denar, živijo same,....
Moti vas, ker se ljudje zabavajo, mladi seksajo pred poroko,....

Zakaj potem rinete sem? Zakaj ne živite v državah, kjer je vse to, kar vas moti prepovedano in kjer lahko izvajate ta vaš ** kakor vas volja. Kjer lahko mečete kamne v žensko, ki je od otroštva poročena s smrdljivim tipom in si drzne pogledati kakega mladeniča. Pojdite tja, vi boste srečni, mi pa še bolj!
Default avatar

Robi.....

Da spremenijo tisto, kar jih moti.
Res ste čudni, da tega ne razumete.
Default avatar

4321354r2345

"Muslimani, ki vas moti zahodna kultura - zakaj za vraga rinete sem?"

Tu so vedno živeli balkanski narodi. Raje sebe vprašaj, zakaj so se slovenci doselili na to območje na južni strani alp. Ker pradomovina slovanov je dosti precej dalj, kot je dalj bosna in muslimanski narod.
Default avatar

tu je moj dom

čudni ste je napisal/a:
Jaz nikamor ne rinem. Tu smo se rodili. Tu je moj dom. Toliko kot tvoj.
Default avatar

proti islamizaciji

Če je tukaj tvoj dom, potem ne zahtevah šeriatskega prava in se obnašaj in oblači kot normalen človek!
Default avatar

ja hehhehe

Robi..... je napisal/a:
:-)
Default avatar

koliko je 4 krat 2?

proti islamizaciji je napisal/a:
saj se obnašam normalno. Ti boš pa morala razumeti, da ne moreš vseh ki verjamejo v eno religijo soditi po nekaj ekstremistih. Meni je tudi idiotsko sekati roke, se oblačiti v ** ali hoditi v cerkev. Ampak zaradi tega še ne uveljavljam svoje pravice.
Default avatar

dom?

tu je moj dom je napisal/a:
pojem demokracija pomeni da se demokratično dogovoriš z ostalimi ljudmi ki imajo tudi tukaj svoj dom o pravilih

muslimani bi pa radi iz vseh naredili vernike, čeprav si nihče tega ne želi..demokracija vam je torej španska vas in potemtakem se tudi domače tu ne morete počutiti

med takimi opicami kot smo mi:-)
Default avatar

Če še ne veš....

proti islamizaciji je napisal/a:
V Sloveniji so muslimani, ateisti in ostali nekrščenci čisto civilizirani.
Default avatar

wd40

koliko je 4 krat 2? je napisal/a:
Ki pa je?
Default avatar

koliko je 16 minus 3?

dom? je napisal/a:
Ni res, to želijo extremisti. Jaz z nikomer nimam težav, niti vsiljujem svoje vere drugim. Zaradi nekaterih posameznikov, ne moreš vseh ljudi metati v isti koš.
Default avatar

koliko je 8 krat 9?

wd40 je napisal/a:
moje vrednote so mir pozitivizem in strpnost. Nekaj kar tu na forumu žal kronično primanjkuje,
Default avatar

wd40

koliko je 8 krat 9? je napisal/a:
Se bojim, da bo še slabše.
Default avatar

ni mišljeno vsi

koliko je 4 krat 2? je napisal/a:
V naslovu prispevka piše Muslimani, ki vas moti zahodna kultura.... Tebe moti zahodna kulturaa ali zakaj se oglašaš?
Default avatar

koliko je 4 krat 5?

ni mišljeno vsi je napisal/a:
Ne ne moti me zahodna kultura. Pravzaprav sem čisto integrirana v zahodno kulturo.

Moti me, da razsajaš nestrpnost in sovražtvo za prazen nič. Kaj želiš sploh dokazati? Zakaj ne bi ti bila enkrat za spremembo zgled ostalim, ne pa da se tukaj prepirate in iščete kregarijo med ostalimi monovkami?
Default avatar

ni mišljeno vsi

In zakaj te moti, da pišemo o islamu? Očitno ti ideje demokracije že niso blizu, če bi rada odrejala, o katerih temah smemo debatirati in o katerih ne.
Default avatar

kakšen vzgled?

koliko je 4 krat 5? je napisal/a:
Saj smo vzgled! Za prazen nič sovraštvo? Kdo od nas reže glave čisto nedolžnim? Kdo se razstreljuje po klubih? Kdo to snema in ustrahuje?
Kakšna je islamska kultura v islamskih državah?
Kaj bi sploh radi?

ZAKAJ ne morete sprejet, da ste tu nezažejeni?? Ne maramo vas!! Vas, ki ste čisto drugačni od nas!
Res ja! Kam se silite, saj imate še 100 drugih možnosti! Predvsem pa - ostanite na svojem ozemlju!
Default avatar

hinavska vera

koliko je 4 krat 5? je napisal/a:
A to te pa ne moti, ko muslimanka Kača piše, da bi morali uvest ** ter tatovom sekat roke in kamenjat prešuštnice? Ne vidim tvojega zapisa njej, v katerem ji pišeš, naj ne širi sovraštva. Po tem se vidi, kako hinavski ste.
Default avatar

ateistka

kakšen vzgled? je napisal/a:
Spokaj se ti nazaj k Poljski tromeji, prekleta krščena kokoš, kaj imaš ti za ukazovati, kako naj drugačni od tebe živijo? Če hočeš etnično čistost, začni pri sebi pa se spokaj nazaj v pradomovino, pa nehaj že enkrat srati v vsaki temi.

Ene kure pa res dvigujete pritisk za brez veze in v čisto vsako temo se mešate, a pojma nimate.
Default avatar

TI SI TIPIČEN IDIOT

ateistka je napisal/a:
Ti in tebi podobni nimate kaj iskat v EU!! Jasno? Zakaj bi te šolali? Ajaaaaa, saj je 3/4 strokovnjakov :-))

MRŠ nazaj! MI IN NAŠI DEDI, PRADEDI so se borili za to, kar imamo v EU! Ne moreš kar priti in zahtevat še zase.
Ne moreš - in ne smeš zahtevat svoje, če si čisto dugačen. Nema molitve - ima pa delo, svinjina in vino! :)

Daj spelji se! Prostora je dovolj na zemlji! NE RINITE V EU!! Zakaj uničujete VSE??